• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Nieruchomości Świętokrzyskie Kielce

Znalezionych ofert: 1 010

15736857 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24880321 15736857 Do wynajęcia lokal o pow. 14,5 m2, zlokalizowany na 2 piętrze, w nowej kamienicy w centrum Kielc. Korzystna lokalizacja: miejsce o dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego, w pobliżu Rynek, deptak Sienkiewicza. Lokal idealnie nadaje się na ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

600 PLN (43 zł/m2)

11
-
14 m2
2003
15736171 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 24868342 15736171 Do wynajęcia mieszkanie o pow. 27,78 m2, zlokalizowane na parterze, w 4-piętrowym apartamentowcu w centrum przy ul. 1-go Maja. Rozkład pomieszczeń : salon z aneksem kuchennym, łazienka z WC, przedpokój. Taras o pow. 12 m2. Ogrzewanie za pomocą...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 600 PLN (59 zł/m2)

1
-
27 m2
2020
15718320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24550308 15718320 Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie, o pow. 39,17 m2, zlokalizowane na VI piętrze w apartamentowcu w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. Nowy budynek, w atrakcyjnej, prestiżowej lokalizacji - miejsce o dużym natężeniu ruchu pieszego i samoc...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

430 000 PLN (11 026 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15717249 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 24529815 15717249 Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 28,3 m2, zlokalizowane przy ul. Wielkopolskiej , na osiedlu KSM. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z ok. 1970 r. W skład mieszkania wchodzą: salon, kuchnia, łazienka, przedpokój. Mi...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 300 PLN (46 zł/m2)

1
-
28 m2
1970
15867957 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27359860 15867957 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i garażem - centrum miasta Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 43,8 m² , położone na 4. piętrze 4-piętrowego apartamentowca w ścisłym centrum miasta. Lok...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 200 PLN (51 zł/m2)

2
-
43 m2
2023
15862989 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27237953 15862989 Do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,7 m2 zlokalizowane na parterze w bloku na osiedlu Ślichowice, przy ul.Dewońskiej. W najbliższym otoczeniu znajduje się kompleks sportowy, basen, plac zabaw, szkoła podstawowa, szkoła językowa, Pasa...

Kielce (Ślichowice) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 800 PLN (45 zł/m2)

1
-
40 m2
1995
15850660 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27003387 15850660 REZERWACJA Do wynajęcia lokal o powierzchni 164,72 m2 , zlokalizowany na 1 piętrze 1-pietrowego budynku handlowo-usługowego na osiedlu Jagiellońskim. W skład lokalu wchodzą: - pomieszczenie o pow. ok. 40 m2 - pomieszczenie o pow. ok. 5...

Kielce (Os. jagiellońskie) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

3 241 PLN (20 zł/m2)

11
-
164 m2
-
15850643 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27002574 15850643 Do wynajęcia lokal o powierzchni 209,63 m2 , zlokalizowany na 1 piętrze 1-pietrowego budynku handlowo-usługowego na osiedlu Podkarczówka. W skład lokalu wchodzą: - sala główna o pow. ok. 95 m2 - dwa pomieszczenia o powierzchniach ok. 7,...

Kielce (Podkarczówka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

3 610 PLN (17 zł/m2)

11
-
209 m2
-
15831781 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26699837 15831781 Do wynajęcia lokal biurowo-magazynowy o pow. 32m2 usytuowany na 1 piętrze w dozorowanym budynku w dzielnicy Pakosz. Lokal składa się z małego pomieszczenia biurowego, magazynu z rampą rozładunkową oraz korytarza. Toalety ogólnodostępne na koryta...

Kielce (Pakosz) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

811 PLN (25 zł/m2)

11
-
32 m2
-
15826521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26645605 15826521 Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 56,28 m² , zlokalizowane na parterze czteropiętrowego bloku na spokojnym i zielonym osiedlu Na Stoku . W 2015 roku w nieruchomości przeprowadzono generalny remont , w ramach ...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

435 000 PLN (7 768 zł/m2)

2
-
56 m2
1980
15823627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26645604 15823627 Na sprzedaż: 5 pokojowy dom o pow. użytkowej 222,75 m2, zlokalizowany przy parku w centrum Kielc, przy ul. Zacisze Budynek z roku 2006, w zabudowie szeregowej, w pełni wyposażony. W bryle budynku, na poziomie 0 garaż z miejscem na jeden samoc...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 199 000 PLN (9 905 zł/m2)

5
2
222 m2
2006
15812217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26469974 15812217 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 47,25 m2 dostępne na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest częściowo wykończone. W skład mieszkania wchodzą: a...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

515 025 PLN (10 958 zł/m2)

2
-
47 m2
2025