• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Nieruchomości Świętokrzyskie Kielce

Znalezionych ofert: 1 010

15794941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26085698 15794941 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 40,49 m2 dostępne na II piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszkan...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

376 557 PLN (9 414 zł/m2)

2
-
40 m2
2025
15792984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26029059 15792984 Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 32,39 m2 dostępne na II piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszkan...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

314 183 PLN (9 818 zł/m2)

1
-
32 m2
2025
15792917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26027210 15792917 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 34,32 m2 dostępne na III piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszka...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

329 472 PLN (9 690 zł/m2)

2
-
34 m2
2025
15788082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25932245 15788082 Na sprzedaż 2-pokojowe widokowe mieszkanie, o powierzchni 42,35 m2 , usytuowane na 10 piętrze w 10-pietrowym wieżowcu, w Centrum Kielc przy ul. Kaczmarka. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon o pow. ok. 19 m2 - sypialnia o pow. ok. 9,9 m2...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

295 000 PLN (7 024 zł/m2)

2
-
42 m2
1968
15785411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25879251 15785411 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, o łącznej powierzchni 69,7 m2. Powierzchnia mieszkania to 64,7 m2 + dodatkowa powierzchnia użytkowana na podstawie umowy ze Spółdzielnią - 5 m2 stanowiąca przedpokój. Mieszkanie zlokalizowane jest na pierw...

Kielce (Ślichowice) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

575 000 PLN (8 984 zł/m2)

3
-
64 m2
1996
15782230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25838616 15782230 Na sprzedaż 5 - pokojowe mieszkanie o pow. 104,32 m2 dostępne na X piętrze budynku zlokalizowanego w nowej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Al. Solidarności, oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą: a) hall (7...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

965 940 PLN (10 276 zł/m2)

5
-
94 m2
2024
15771118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25570215 15771118 Na sprzedaż działka o pow. 771 m2, zlokalizowana przy ul Klonowej w Kielcach. Działka zabudowana domem - do wyburzenia. Działka ogrodzona, w kształcie prostokąta, w pierwszej linii w stosunku do drogi. Wymiary działki: 23 x 33 x 23 x 33 [m]. ...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 700 000 PLN

-
-
771 m2
-
15771057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25569607 15771057 Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane 4-pokojowe mieszkanie o pow. 75,17 m2. Mieszkanie położone na 3 piętrze, w 4-piętrowym budynku z lat osiemdziesiątych, na osiedlu Na Stoku w Kielcach. Blok w cichej i spokojnej części osiedla, w pobliżu dużo...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

650 000 PLN (8 667 zł/m2)

4
-
75 m2
1985
15751589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25144300 15751589 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,29 m2 zlokalizowane na III piętrze nowego budynku zlokalizowanego na osiedlu KSM, przy ul. Bohaterów Warszawy. W skład lokalu wchodzą: - salon połączony z aneksem kuchennym (28,77 m2), - sypialnia (...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

555 335 PLN (11 569 zł/m2)

2
-
48 m2
2024
15750056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25116575 15750056 Na sprzedaż mieszkanie o pow. 68,10m2 zlokalizowane na piętrze w nowo powstającej kameralnej inwestycji na os. Bukówka. W skład mieszkania wchodzą: wiatrołap o pow. 3,86m2, garderoba o pow. 2,86m2, sypialnie o pow. 10,17m2, 12,48m2, 8,98m2, salon...

Kielce (Bukówka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

539 000 PLN (7 926 zł/m2)

4
-
68 m2
2026
15743038 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 25003607 15743038 Do wynajęcia hala produkcyjno - magazynowo - serwisowa z zapleczem socjalnym, biurowym i WC o łącznej pow. 350 m2 , zlokalizowana na I piętrze na ogrodzonym i dozorowanym terenie w dzielnicy Pakosz. Budynek odnowiony, docieplony w 2020r. Hala ...

Kielce (Pakosz) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

6 273 PLN (18 zł/m2)

11
-
350 m2
-
15736857 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24880321 15736857 Do wynajęcia lokal o pow. 14,5 m2, zlokalizowany na 2 piętrze, w nowej kamienicy w centrum Kielc. Korzystna lokalizacja: miejsce o dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego, w pobliżu Rynek, deptak Sienkiewicza. Lokal idealnie nadaje się na ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

600 PLN (43 zł/m2)

11
-
14 m2
2003