• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Mieszkania na sprzedaż Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 666

15820930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26599323 15820930 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny apartament dwupoziomowy na nowoczesnym osiedlu Zielony Stok w Ostrowcu Św.Nowoczesny, ustawny apartament o powierzchni użytkowej 78m2 (121m2 liczone po obrysie podłogi) mieści się na trzecim pięt...

Ostrowiec Świętokrzyski, Denkowska 45b

569 000 PLN (7 295 zł/m2)

4
1
78 m2
2015
15770602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25557611 15770602 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 43 m² na 8 piętrze w bloku 10-piętrowym przy ul. B.Cz.Kaczmarka 14Na powierzchnię 43m2 składa się:-Salon-Kuchnia-Sypialnia z balkonem-Łazienk...

Kielce (Kadzielnia) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

385 000 PLN (8 953 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15858116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27139182 15858116 Wyjątkowe mieszkanie gotowe do zamieszkania - Sandomierz, os. Przy Hucie Szukasz miejsca, w którym od razu poczujesz się jak w domu? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania bez remontów, bez stresu, bez dodatkowych kosztów.Komfortowa przestrzeń dla C...

Sandomierz (Świętokrzyskie, gm. Sandomierz)

479 000 PLN (8 709 zł/m2)

2
1
55 m2
2020
15872289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27489620 15872289 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w centrum miasta ul. AstronautówOferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum miasta, przy ul. Astronautów. Nieruchomość została zaprojektowana przez architekta wnętrz i wykończona w podwy...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

499 000 PLN (9 980 zł/m2)

2
1
50 m2
1955
15746787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25087560 15746787 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 42,88m2 zlokalizowane na IV piętrze w nowo powstającej inwestycji deweloperskiej w Jędrzejowie. Mieszkanie wykończone w standardzie obejmującym: ściany z gładzią i kolorem, wykończona łazienka, panele i...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

471 680 PLN (11 230 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15691320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24017425 15691320 Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 68,35 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na piętrze, w budynku na os. KSM. W skład lokalu wchodzą : salon z aneksem kuchennym (19,05 m2), 3 pokoje (7,53 m2, 11,47 m2, 10,48 m2), ł...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

669 830 PLN (9 850 zł/m2)

4
-
68 m2
2023
15691321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24017424 15691321 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 62,66 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na parterze, w budynku na os. KSM. W skład lokalu wchodzą : salon z aneksem kuchennym (22,06 m2), 2 pokoje (11,47 m2, 11,23 m2), łazienka ...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

614 068 PLN (9 904 zł/m2)

3
-
62 m2
2023
15484106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19589179 15484106 Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 56,65 m2 dostępne na IX piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej , oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszk...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

730 785 PLN (13 050 zł/m2)

4
-
56 m2
2025
15314039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 15538960 15314039 Nowe, 1-pokojowe mieszkanie z poddaszem użytkowym o powierzchni 46,10 m2 , zlokalizowane na 4 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchenny...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

502 490 PLN (10 924 zł/m2)

1
-
46 m2
2025
15484102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 19589180 15484102 Na sprzedaż 5 - pokojowe mieszkanie o pow. 92,80 m2 dostępne na IX piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej , oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszk...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

965 120 PLN (10 490 zł/m2)

5
-
92 m2
2025
15480183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19499245 15480183 Nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej 84,10 m2, zlokalizowany w Kielcach-Maciejówce. Mieszkanie znajduje się na piętrze nowego budynku, usytuowanego na kameralnym osiedlu domów w zabudowie szeregowej, w pobliżu terenów zielonych. W...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

647 570 PLN (7 709 zł/m2)

4
-
84 m2
2024
15307998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15392912 15307998 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,70 m2 , zlokalizowane na 3 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (21,80 m2), - 2 poko...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

579 700 PLN (11 148 zł/m2)

3
-
52 m2
2025