• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: świętokrzyskie

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15896298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z dużym ogródkiem i garażem 27976573 15896298 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie  położone w miejscowości Cedry Małe - spokojnej, zielonej części Żuław Gdańskich, ...

Cedry Małe (Pomorskie, gm. Cedry Wielkie)

630 000 PLN (10 500 zł/m2)

2
1
60 m2
1986
15882041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27655646 15882041 Do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie z loggią na Targówku przy ul. Żuromińskiej. Możliwość własnej aranżacji w szerokim zakresie. Remont łazienki był robiony rok temu.BUDYNEKOSIEDLE:Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10-piętrowym budynku.Rok budo...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

489 000 PLN (12 225 zł/m2)

2
1
40 m2
1972
15881088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wilanów 85 m2 4 oddzielne pokoje blisko Pałacu 27623746 15881088 Wilanów 85 m2 cztery oddzielne pokoje blisko Pałacu w WilanowieBiuro Nieruchomości Mościcki prezentuje mieszkanie, które łączy w sobie unikalny, niezwykle ustawny rozkład, prestiżowy adres i absolutną ciszę.NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:4 Oddzielne ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 320 000 PLN (15 579 zł/m2)

4
1
84.73 m2
1987
15877767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27578779 15877767 Do sprzedaży apartament 3 pokojowy , z oddzielna kuchnia, balkonem, miejscem parkingowym i komórką lokatorską - usytuowany w Śródmieściu północnym, w obszarze zielonego Muranowa - Jana Pawła II 78, wejście od Dzika 15.Lokal rozkładowy, układ jest na...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 950 000 PLN (21 265 zł/m2)

3
1
91.7 m2
1998
15850146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pok o powierzchni całkowitej 69 m2 26989270 15850146 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ul. Pazińskiego, położone w kameralnej części Anina. Lokal o powierzchni użytkowej 49,44 m² został funkcjonalnie powiększony o dodatkową, klimatyczną przestrzeń na poddaszu, co daje łącznie ponad 63 m² realnie wy...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (13 956 zł/m2)

3
1
49.44 m2
1963
15827148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka Wilanów Zawady 30m2 idealna inwestycja 26581190 15827148 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w Apartamentach Wilanów – Inwestycja lub Twoje Pierwsze MBiuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę nieruchomości położonej w prestiżowym kompleksie Warsaw Apartments. To mieszkanie, które dzięki przemyślanemu...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

448 000 PLN (14 884 zł/m2)

2
1
30.1 m2
2001
15896251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27974824 15896251 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania trzypokojowego na warszawskim Ursusie.Lokal ma powierzchnię 61,05m2 i składa się z 3 pokoi.Mieszkanie znajduje się na parterze budynku z lat 60-tych.Mieszkanie jest dwustronne , widna kuc...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (10 647 zł/m2)

3
-
61.05 m2
1960
15896256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27974822 15896256 Opiekun Oferty Maciej Suwałatelefon 602 101 602Nr. licencji PFRN 28424 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe zlokalizowane przy ul. Jutrzenki we Wrocławiu. To propozycja dla osób szukających większej przestrzeni, funkcjonalnego ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

990 000 PLN (10 532 zł/m2)

4
2
94 m2
2004
15893410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w otoczeniu zieleni blisko centrum 27911229 15893410 Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony na dużej działce o powierzchni 900 m² w malowniczym Otominie. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, komfort życia oraz bliskość miasta. Nieruchomość ...

Otomin (Pomorskie, gm. Kolbudy)

1 599 000 PLN (9 243 zł/m2)

5
2
173 m2
-
15882426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27663557 15882426 Na sprzedaż urokliwe i komfortowe mieszkanie o pow. 34 m2, zlokalizowane w malowniczym i spokojnym Białym Dunajcu.Nieruchomość znajduje się w kameralnym, wolnostojącym domu jednorodzinnym, co gwarantuje prywatność i poczucie niezależności. Wykończone...

Biały Dunajec (Małopolskie, gm. Biały Dunajec)

415 000 PLN (12 206 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15852403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący Gdynia Orłowo 27030840 15852403 Dom wolnostojący o powierzchni 188 m², położony na działce o powierzchni 600 m², w jednej z najbardziej prestiżowych nadmorskich dzielnic Trójmiasta - Gdyni Orłowie, przy ul. Akacjowej.To propozycja dla osób szukających spokoju, zieleni i bliskości m...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 290 000 PLN (12 181 zł/m2)

4
2
188 m2
1998
15839710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament w sercu Gdańska z historyczną duszą 26759061 15839710 Wyjątkowa nieruchomość położona w samym sercu Gdańska, przy prestiżowej ulicy Św. Ducha. To propozycja łącząca historyczny klimat starej kamienicy z nowoczesnym designem mieszkań. Oferta obejmuje dwa niezależne, w pełni wyposażone apartamenty w ramac...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 199 000 PLN (15 987 zł/m2)

6
2
75 m2
1955