• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: świętokrzyskie

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15896362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27977809 15896362 Na sprzedaż przestronne z klimatyzacją nową, w pełni rozkładowe mieszkanie z tarasem, balkonem, miejscem w parkingu podziemnym o powierzchni 76,03 m², zlokalizowane w ścisłym centrum Szczecina, przy skrzyżowaniu Alei Bohaterów Warszawy oraz ul. Jagie...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

900 000 PLN (11 837 zł/m2)

3
1
76.03 m2
2004
15883012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673231 15883012 Tylko u nas!Oferta sprzedaży lokalu usługowo-mieszkalnego w Chojnie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego z możliwością zamieszkania, zlokalizowanego w atrakcyjnej części Chojny. Istnieje możliwość przekształcenia lokalu u...

Chojna (Zachodniopomorskie, gm. Chojna)

740 000 PLN (4 901 zł/m2)

4
-
151 m2
2012
15856452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
| Stare Bielany | 34 m2 | LOKALIZACJA | 27091428 15856452 Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje  mieszkanie na warszawskich Starych Bielanach.Lokum ma 34 m2 i składa się z:- pokoju z aneksem kuchennym- sypialni - łazienki - małego korytarza.Parter 3 piętrowej  powojennej kamienicy. Mie...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

629 000 PLN (18 500 zł/m2)

2
1
34 m2
1955
15853367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Powiśle - 3 pok. mieszkanie z ogromnym tarasem! 27049080 15853367 Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego trzypokojowego apartamentu na Powiślu z ponad stumetrowym tarasem z pięknym widokiem na Wisłę!(English description below)APARTAMENTMieszkanie posiada taras o powierzchni ok. 130 metró...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 570 000 PLN (50 392 zł/m2)

3
1
51 m2
2017
15779208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* Dom w Szubinie - 3 mieszkania plus lokal 25768781 15779208 dom Szubin inwestycja 277m2 pod wynajem duży bliźniak 7 pokoi usługiSkrajny segment z lokalem usługowym i ogromnym potencjałem inwestycyjnym - Szubin, 277 m2Na sprzedaż w pełni wyremontowana nieruchomość o powierzchni całkowitej 277,17 m2, zl...

Szubin (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

649 000 PLN (2 343 zł/m2)

7
2
277 m2
2005
15600980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 22207503 15600980 Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość komercyjną, położoną w atrakcyjnej lokalizacji w Szczecinie. Obiekt stanowi dawną stodołę o powierzchni użytkowej 11x14m, z aktualnym pozwoleniem na przebudowę na budynek usługowo-mieszkalny.Działka o powi...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 499 000 PLN (2 498 zł/m2)

2
-
600 m2
1930
15581058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 21789023 15581058 ZARABIAJ 8 TYSIĘCY MIESIĘCZNIE JUŻ TERAZ! Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina.Mieszkanie na ten moment generuje zysk z wynajmu - ponad 8 tysięcy złotych miesięcznie!NAJWAŻNIEJSZE ATUTY:- Całkowicie wyremontowane w 2...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 039 900 PLN (7 999 zł/m2)

6
1
130 m2
1930
15486581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19637687 15486581 TYLKO U NAS!Na sprzedaż ekskluzywny penthouse w inwestycji Bulvary Odrzańskie.Powierzchnia: - 63 m²Lokalizacja: - Prestiżowa inwestycja Bulvary Odrzańskie, Szczecin Położenie: - Ostatnia kondygnacja (6. piętro) nowoczesnego budynku z windą i monitori...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

780 000 PLN (12 381 zł/m2)

3
2
63 m2
2023
15474406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19385098 15474406 TYLKO U NAS!!!Willa z pokojami do wynajęcia , w spokojnej okolicy.Do sprzedania dom wolnostojący z 2 garażami 37,71m2. Parter: Mieszkanie dla właściciela. Duży salon z kominkiem połączony z częścią biurową, jadalnią i kuchnią. Przy kuchni zlokalizowa...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

2 100 000 PLN (6 269 zł/m2)

6
6
335 m2
2008
15377296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 17164144 15377296 Oferujemy gotowy pakiet inwestycyjny - doskonałą okazję w sercu Szczecina, przy centrum miasta.Nasz gotowiec inwestycyjny to przestronne mieszkanie idealne pod wynajem, zapewniające stabilny przychód na poziomie 8500 zł miesięcznie. To mieszkanie inw...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

625 000 PLN (5 435 zł/m2)

7
2
115 m2
1930
15896514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27981578 15896514 Dom w cenie mieszkania - komfortowy i funkcjonalny dom w Gliwicach Podlesiu Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu w Gliwicach na Podlesiu, który łączy w sobie komfort i funkcjonalność, oferując przestrzeń i b...

Gliwice (Podlesie) (Śląskie, gm. Gliwice)

799 000 PLN (3 632 zł/m2)

5
-
220 m2
1987
15896366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w cichej i spokojnej okolicy 27977788 15896366 DOM NA SPRZEDAŻ - STRZEPCZ 123 m²  DZIAŁKA 1098 m²Na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom jednorodzinny położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Strzepcz. Nieruchomość idealna dla rodziny szukającej przestrzeni, prywatności oraz wygodnego uk...

Strzepcz (Pomorskie, gm. Linia)

890 000 PLN (7 236 zł/m2)

5
2
123 m2
2017