• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Nieruchomości Świętokrzyskie Kielce

Znalezionych ofert: 1 010

15849403 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26965514 15849403 Do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie o pow. ok. 61 m2 zlokalizowane na parterze w domu wielorodzinnym w Kielcach, przy ul. Chrobrego. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego dwufunkcyjnego. W salonie zamontowano klimatyzację. Mieszkanie tr...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 600 PLN (26 zł/m2)

2
-
61 m2
1988
15847089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26901155 15847089 Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie, o pow. 76,85 m2 , zlokalizowane na 3 piętrze w 3-piętrowym apartamentowcu, przy ul . Generała Andersa w Kielcach. W skład mieszkania wchodzą: - salon połączony z aneksem kuchennym, w pełni wyposażonym w wy...

Kielce (Ostra górka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

845 350 PLN (11 123 zł/m2)

3
-
76 m2
2023
15835576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26709453 15835576 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 39,95 m2, dostępne na III piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w stan...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

499 375 PLN (12 804 zł/m2)

2
-
39 m2
2026
15834462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26709444 15834462 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, o pow. 28,91 m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standar...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

329 574 PLN (11 771 zł/m2)

1
-
28 m2
2026
15836285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26708960 15836285 Na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 96,11 m2, dostępne na parterze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Lokal jest oferowany w standardzie dewelope...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 004 830 PLN (10 467 zł/m2)

11
-
96 m2
2026
15836271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26708797 15836271 Na sprzedaż 3-pokojowy zespół pokojowy, o pow. 55,26 m2, dostępne na parterze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w st...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

557 352 PLN (10 134 zł/m2)

3
-
55 m2
2026
15835946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26707626 15835946 Na sprzedaż 3-pokojowy zespół pokojowy, o pow. 61,80 m2, dostępne na parterze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w st...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

623 314 PLN (10 218 zł/m2)

3
-
61 m2
2026
15829937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26655427 15829937 Na sprzedaż dwupoziomowe, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 123,29 m2 (powierzchni całkowitej wraz z podwójnym garażem i piwnicą: 162,20m2 ), zlokalizowane na pierwszym piętrze, w 2-pietrowym budynku wielorodzinnym w zabudowie szerego...

Kielce (Wietrznia) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 550 000 PLN (12 602 zł/m2)

5
-
123 m2
2010
15820849 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26645584 15820849 Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie, w centrum Kielc przy ul. Targowej. Oferujemy do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,9 m² , zlokalizowane na 3. piętrze w 6-piętrowym budynku z windą , w samym ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 950 PLN (27 zł/m2)

3
-
72 m2
1993
15807380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26365547 15807380 Na sprzedaż dom o pow. użytkowej ok. 214,3 m 2 , całkowitej 270 m2 zlokalizowany w dzielnicy Baranówek, na działce o pow. 480 m2, zbudowany w 1996 roku, składający się z 3 kondygnacji naziemnych. W skład pomieszczeń wchodzą: przyziemiepa...

Kielce (Baranówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 190 000 PLN (4 407 zł/m2)

7
3
270 m2
1996
15794939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26085705 15794939 Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 32,39 m2 dostępne na IV piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszkan...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

320 661 PLN (10 021 zł/m2)

1
-
32 m2
2025
15794936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26085704 15794936 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 40,73 m2 dostępne na parterze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszkania...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

374 716 PLN (9 368 zł/m2)

2
-
40 m2
2025