• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Mieszkania na sprzedaż Świętokrzyskie Kielce Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 515

15794931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26085694 15794931 Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 30,7 m2 dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszkania...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

294 720 PLN (9 824 zł/m2)

1
-
30 m2
2025
15794929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26085693 15794929 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 34,32 m2 dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszkani...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

322 608 PLN (9 488 zł/m2)

2
-
34 m2
2025
15782462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25843849 15782462 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow . 37,10 m2 , zlokalizowane na 7-piętrze w dziesięciopiętrowym bloku przy ul. Szymanowskiego, na osiedlu KSM w Kielcach. W skład mieszkania wchodzą: salon o pow. około 13,60 m2, pokój o pow. około 8,90 m...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

289 000 PLN (7 811 zł/m2)

2
-
37 m2
1970
15763925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25436898 15763925 Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 71 m2 , zlokalizowane w Centrum Kielc, przy ul. Słowackiego. Nieruchomość położona jest na pierwszym piętrze w kameralnej, prywatnej kamienicy, w której znajdują się jedynie dwa...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

799 000 PLN (11 254 zł/m2)

2
-
71 m2
1950
15751587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25144297 15751587 Na sprzedaż zespół pokojowy, o pow. 42,57 m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standardzie d...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

471 249 PLN (11 220 zł/m2)

2
-
42 m2
2026
15862868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27233882 15862868 Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 70,78 m2 , zlokalizowane na parterze w budynku z 2008 r. na osiedlu Na Stoku w Kielcach. Mieszkanie z dużym tarasem o pow. 35 m2. Mieszkanie składa się z salonu z: aneksem kuchennym o pow. o...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

729 000 PLN (10 414 zł/m2)

3
-
70 m2
2008
15836398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26711393 15836398 Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70.12 m2 zlokalizowane na III piętrze nowego budynku zlokalizowanego centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. W skład lokalu wchodzą: - salon połączony z aneksem kuchennym, - 3 sypialnie, - łazienka, - p...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

701 200 PLN (10 017 zł/m2)

4
-
70 m2
2024
15835568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26709451 15835568 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 69,12 m2, dostępne na II piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w stand...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

711 936 PLN (10 318 zł/m2)

3
-
69 m2
2026
15835518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26709449 15835518 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 46,21 m2, dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standa...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

517 552 PLN (11 251 zł/m2)

2
-
46 m2
2026
15834466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26709447 15834466 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 50,38 m2, dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standa...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

518 914 PLN (10 378 zł/m2)

2
-
50 m2
2026
15812216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26469975 15812216 Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 62,93 m2 dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest częściowo wykończone. W skład mieszkania wchodzą: ...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

626 154 PLN (10 099 zł/m2)

3
-
62 m2
2025
15794943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26085691 15794943 Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 33,06 m2 dostępne na III piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszka...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

317 376 PLN (9 617 zł/m2)

1
-
33 m2
2025