• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Mieszkania na sprzedaż Świętokrzyskie Kielce

Znalezionych ofert: 518

15039661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 7771564 15039661 ŁADNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE W APARTAMENTOWCU-Z WYPOSAŻENIEM-NOWSZE BUDOWNICTWO! DOSKONAŁE ZARÓWNO DO ZAMIESZKANIA JAK RÓWNIEŻ JAKO INWESTYCJA POD WYNAJEM ! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,32 m2 usytuo...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

430 000 PLN (11 026 zł/m2)

2
-
39 m2
2012
15876028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27526953 15876028 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,80 m² , zlokalizowane w sercu Kielc przy ul. Chęcińskiej 2531, na najbardziej pożądanym, drugim piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku. Mieszkanie gotowe do wprowa...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

386 000 PLN (6 796 zł/m2)

3
1
56.8 m2
1974
15875911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27526946 15875911 Przytulne 2 pokoje mieszkanie o wysokim standardzie, w świetnej lokalizacji – ul. Orzeszkowej, Kielce.Szukasz mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych, a jednocześnie znajduje się w miejscu, gdzie wszystko masz pod ręką? Ta oferta na kieleck...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

385 000 PLN (8 652 zł/m2)

2
1
44.5 m2
1986
15875560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27526234 15875560 Szukasz mieszkania, które zaprojektujesz dokładnie pod siebie ? A może lokaty kapitału w miejscu, które nigdy nie traci na wartości ?Mamy przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,8 m², położone na 2. piętrze w zadbanej kamieni...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

420 000 PLN (6 383 zł/m2)

3
1
65.8 m2
1960
15872736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27500692 15872736 Komfortowe 79m² przy lesie – ul. Świerkowa, Kielce Szukasz mieszkania, które łączy spokój natury z miejską wygodą ? Mamy coś wyjątkowego ! Lokalizacja: ul. Świerkowa ( nowe budownictwo, cegła 2012 r. ) Powierzchnia: 79,33 m2, 3 pokoje, 1. piętro z w...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

698 000 PLN (8 799 zł/m2)

3
1
79.33 m2
2012
15887464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27784038 15887464 Szukasz mieszkania, do którego wprowadzisz się bez stresu i dodatkowych nakładów finansowych? Ta oferta na Osiedlu Na Stoku to połączenie przestrzeni, komfortu i świetnej lokalizacji. NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:Standard Wejdź i Zamieszkaj: Miesz...

Kielce (Os. na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

448 000 PLN (6 951 zł/m2)

3
1
64.45 m2
1986
15867351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27344181 15867351 2-pokojowe mieszkanie 50 m² - ul. Paderewskiego, centrum Kielc Na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 50 m ², położone na 3 piętrze w 4-piętrowej kamienicy z lat 50., zlokalizowanej w samym sercu Kielc. Lokal ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

375 000 PLN (7 500 zł/m2)

2
-
50 m2
1950
15626519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22744818 15626519 Luksusowy apartament 177,55 m² Bella Vista prestiż i przestrzeń w najlepszym wydaniuZ ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowy, niezwykle przestronny i perfekcyjnie zaprojektowany apartament o powierzchni 177,55 m², zlokalizowany na ekskl...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 041 825 PLN (11 536 zł/m2)

4
1
177 m2
2024
15888847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27830437 15888847 Apartament premium z panoramicznym widokiem na Kielce Plaza Tower 102,06 m² Taras 32 m² Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament premium, o powierzchni 102,06 m² , położony na 16 - ostatnim piętrze prestiżowego ...

Kielce (Sady) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 850 000 PLN (18 137 zł/m2)

4
-
102 m2
-
15829403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26645613 15829403 Na sprzedaż nowe atrakcyjnie zlokalizowane trzypokojowe mieszkanie, o pow. 57,79m2, położone na pierwszym piętrze, w nowoczesnym budynku w ścisłym centrum miasta przy Alei IX Wieków Kielc. Mieszkanie nigdy nie zamieszkiwane, nowocześnie ur...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

790 000 PLN (13 860 zł/m2)

3
-
57 m2
2020
15858794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27155268 15858794 Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie w ścisłym centrum ul. Nowy ŚwiatOferujemy Państwu piękne, nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane na drugim piętrze w budynku z windą. To idealna propozycja dla osób, które s...

Kielce (Nowy świat) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

469 000 PLN (9 771 zł/m2)

3
1
48 m2
1980
15785411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25879251 15785411 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, o łącznej powierzchni 69,7 m2. Powierzchnia mieszkania to 64,7 m2 + dodatkowa powierzchnia użytkowana na podstawie umowy ze Spółdzielnią - 5 m2 stanowiąca przedpokój. Mieszkanie zlokalizowane jest na pierw...

Kielce (Ślichowice) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

575 000 PLN (8 984 zł/m2)

3
-
64 m2
1996