• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Mieszkania na sprzedaż Świętokrzyskie Kielce

Znalezionych ofert: 511

15877835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27580594 15877835 Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Urzędniczej. To wyjątkowa oferta dla osób poszukujących nieruchomości gotowej do zamieszkania, wykończonej o podwyższonym standardzie, z dbałością o każdy d...

Kielce (Jagiellońskie) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

415 000 PLN (9 222 zł/m2)

3
1
45 m2
1968
15890597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27882527 15890597 Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 51,16 m² , usytuowane na 3 piętrze kameralnego, 4-piętrowego bloku przy ul. Południowej, na zielonym Osiedlu Jagiellońskim. Budynek z 1960 roku, wybudowany z cegły, przeszedł termom...

Kielce (Os. jagiellońskie) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

399 000 PLN (7 824 zł/m2)

2
-
51 m2
1960
15826521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26645605 15826521 Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 56,28 m² , zlokalizowane na parterze czteropiętrowego bloku na spokojnym i zielonym osiedlu Na Stoku . W 2015 roku w nieruchomości przeprowadzono generalny remont , w ramach ...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

435 000 PLN (7 768 zł/m2)

2
-
56 m2
1980
15059165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 8536034 15059165 Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,71 m2 usytuowane na parterze nowego, kameralnego, trzypiętrowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek w sąsiedztwie lasu. W skład lokalu wchodzą: - salon połączony z aneksem kuchennym (24,51...

Kielce (Baranówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

880 230 PLN (13 138 zł/m2)

4
-
67 m2
2023
15695571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24104651 15695571 Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,55 m2 usytuowane na I piętrze nowego, kameralnego, trzypiętrowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek w sąsiedztwie lasu. W skład lokalu wchodzą: - salon połączony z aneksem kuchennym (24,2...

Kielce (Baranówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

878 150 PLN (13 107 zł/m2)

4
-
67 m2
2023
15875172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27525615 15875172 Szukasz przestronnego mieszkania, w kameralnym miejscu, gdzie panuje cisza i spokój?Świetnie trafiłeś!Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie na wysokim parterze,zlokalizowane na osiedlu Podkarczówka w Kielcach.W skład mieszkania o pow. 72,53 m2 ...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

535 000 PLN (7 379 zł/m2)

3
1
72.5 m2
1986
15059170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 8536045 15059170 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,75 m2 usytuowane na parterze nowego, kameralnego, trzypiętrowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek w sąsiedztwie lasu. W skład lokalu wchodzą: - salon połączony z aneksem kuchennym (25,57...

Kielce (Baranówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

763 750 PLN (13 168 zł/m2)

3
-
58 m2
2023
15059167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 8536052 15059167 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,26 m2 usytuowane na I piętrze nowego, kameralnego, trzypiętrowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek w sąsiedztwie lasu. W skład lokalu wchodzą: - salon połączony z aneksem kuchennym (25...

Kielce (Baranówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

757 380 PLN (13 058 zł/m2)

3
-
58 m2
2023
15890409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27876204 15890409 Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 55,80 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej , oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszk...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

658 440 PLN (11 972 zł/m2)

3
-
55 m2
2025
15484884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19599079 15484884 Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 78,20 m2 dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej , oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszk...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

742 900 PLN (9 524 zł/m2)

4
-
78 m2
2025
15484106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19589179 15484106 Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 56,65 m2 dostępne na IX piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej , oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszk...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

730 785 PLN (13 050 zł/m2)

4
-
56 m2
2025
15484874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19599075 15484874 Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 56,65 m2 dostępne na VIII piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej , oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mies...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

713 790 PLN (12 746 zł/m2)

4
-
56 m2
2025