• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Mieszkania na sprzedaż Świętokrzyskie Kielce Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 515

15788082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25932245 15788082 Na sprzedaż 2-pokojowe widokowe mieszkanie, o powierzchni 42,35 m2 , usytuowane na 10 piętrze w 10-pietrowym wieżowcu, w Centrum Kielc przy ul. Kaczmarka. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon o pow. ok. 19 m2 - sypialnia o pow. ok. 9,9 m2...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

295 000 PLN (7 024 zł/m2)

2
-
42 m2
1968
15785411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25879251 15785411 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, o łącznej powierzchni 69,7 m2. Powierzchnia mieszkania to 64,7 m2 + dodatkowa powierzchnia użytkowana na podstawie umowy ze Spółdzielnią - 5 m2 stanowiąca przedpokój. Mieszkanie zlokalizowane jest na pierw...

Kielce (Ślichowice) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

575 000 PLN (8 984 zł/m2)

3
-
64 m2
1996
15782230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25838616 15782230 Na sprzedaż 5 - pokojowe mieszkanie o pow. 104,32 m2 dostępne na X piętrze budynku zlokalizowanego w nowej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Al. Solidarności, oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą: a) hall (7...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

965 940 PLN (10 276 zł/m2)

5
-
94 m2
2024
15771057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25569607 15771057 Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane 4-pokojowe mieszkanie o pow. 75,17 m2. Mieszkanie położone na 3 piętrze, w 4-piętrowym budynku z lat osiemdziesiątych, na osiedlu Na Stoku w Kielcach. Blok w cichej i spokojnej części osiedla, w pobliżu dużo...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

650 000 PLN (8 667 zł/m2)

4
-
75 m2
1985
15751589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25144300 15751589 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,29 m2 zlokalizowane na III piętrze nowego budynku zlokalizowanego na osiedlu KSM, przy ul. Bohaterów Warszawy. W skład lokalu wchodzą: - salon połączony z aneksem kuchennym (28,77 m2), - sypialnia (...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

555 335 PLN (11 569 zł/m2)

2
-
48 m2
2024
15750056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25116575 15750056 Na sprzedaż mieszkanie o pow. 68,10m2 zlokalizowane na piętrze w nowo powstającej kameralnej inwestycji na os. Bukówka. W skład mieszkania wchodzą: wiatrołap o pow. 3,86m2, garderoba o pow. 2,86m2, sypialnie o pow. 10,17m2, 12,48m2, 8,98m2, salon...

Kielce (Bukówka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

539 000 PLN (7 926 zł/m2)

4
-
68 m2
2026
15718320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24550308 15718320 Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie, o pow. 39,17 m2, zlokalizowane na VI piętrze w apartamentowcu w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. Nowy budynek, w atrakcyjnej, prestiżowej lokalizacji - miejsce o dużym natężeniu ruchu pieszego i samoc...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

430 000 PLN (11 026 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15826521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26645605 15826521 Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 56,28 m² , zlokalizowane na parterze czteropiętrowego bloku na spokojnym i zielonym osiedlu Na Stoku . W 2015 roku w nieruchomości przeprowadzono generalny remont , w ramach ...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

435 000 PLN (7 768 zł/m2)

2
-
56 m2
1980
15812217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26469974 15812217 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 47,25 m2 dostępne na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest częściowo wykończone. W skład mieszkania wchodzą: a...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

515 025 PLN (10 958 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15796199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26113518 15796199 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 66 m2, zlokalizowane na 2 piętrze, w 4-piętrowym bloku, usytuowanym przy ul. Dewońskiej, na os. Ślichowice. Blok z 1995 roku po termomodernizacji. Mieszkanie składa się z: - dużego pokoju...

Kielce (Ślichowice) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

580 000 PLN (8 788 zł/m2)

3
-
66 m2
1995
15794942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26085706 15794942 Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 33,06 m2 dostępne na II piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszkan...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

317 376 PLN (9 617 zł/m2)

1
-
33 m2
2025
15794944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26085700 15794944 Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 51,93 m2 dostępne na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszk...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

464 773 PLN (9 113 zł/m2)

3
-
51 m2
2025