• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Działki na sprzedaż Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 511

15639383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23037521 15639383 Na sprzedaż – działka inwestycyjna w malowniczej i dynamicznie rozwijającej się okolicyPrzedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Położona w urokliwej lokalizacji, w Niestachowie w otoczeniu zieleni, z szyb...

Niestachów (Świętokrzyskie, gm. Daleszyce)

546 000 PLN (130 zł/m2)

-
-
4200 m2
-
15454866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 18949330 15454866 Na sprzedaż: Działka inwestycyjna z rozpoczętą budową w Gierlachowie, gm. Dwikozy, pow. sandomierskiNa sprzedaż: Działka inwestycyjna z rozpoczętą budową w Gierlachowie, gm. Dwikozy, pow. sandomierskiCena: 1 440 000 zł nettoOferujemy działkę inwestyc...

Gierlachów (Świętokrzyskie, gm. Dwikozy)

1 440 000 PLN (238 zł/m2)

-
-
6047 m2
-
15439813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18585613 15439813 Do sprzedaży działka budowlana w Niestachowie gm. Daleszyce o powierzchni 5800 m2. Teren przylegający do działki uzbrojony w prąd i wodę. Działka oddalona 12 km od centrum Kielc (dojazd drogą ekspresową z Kielc do Cedzyny), zlokalizowana pomiędzy sz...

Niestachów (Świętokrzyskie, gm. Daleszyce)

710 000 PLN (122 zł/m2)

-
-
5800 m2
-
15876226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27533049 15876226 WYCIĄG Z OGŁOSZEŃ BURMISTRZA MIASTA I GMINY SOBKÓW O ORGANIZOWANYMPRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYM NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCINr. 6840.1.13.2024Przedmiotem V przetargu jest nieruchomość stanowiąca własność Miasta i Gminy Sobków (KW nr KI1J000638370), p...

Chomentów (Świętokrzyskie, gm. Sobków)

65 000 PLN

-
-
2600 m2
-
15363044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16832029 15363044 Na sprzedaż działka o powierzchnia 658 m2 zlokalizowana w Kielcach przy ulicy Piekoszowskiej. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach około 19 m x 34 m. Przeznaczenie działki według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego: a) zabu...

Kielce (Ślichowice) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

450 000 PLN

-
-
658 m2
-
15871992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27483527 15871992 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży działkę przemysłowo usługową z budynkiem na ul. Kolejowej w Ostrowcu Św.Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna o łącznej powierzchni 2879 m², zlokalizowana bezpośrednio przy ul. Kolejowej w Ostrowcu ...

Ostrowiec Świętokrzyski (Częstocice) (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)

549 000 PLN

-
-
2879 m2
-
15666796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23590612 15666796 Na sprzedaż działka o powierzchni 16871 m2 zlokalizowana przy ul. Posłowickiej w Kielcach. Działka w kształcie prostokąta o szerokości około 21,5 m i długości około 840 m (wjazd na działkę drogą o szerokości około 3,8 m - własność). Działka posiad...

Kielce (Posłowice) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

379 980 PLN

-
-
12666 m2
-
15340457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16264520 15340457 Na sprzedaż działka o pow. 1412 m2 , zlokalizowana przy ul. Zielonej w Oblęgorku, gm. Strawczyn. Działka w pierwszej linii w stosunku do asfaltowej drogi gminnej. Płaska, niezagospodarowana, w kształcie prostokąta o przybliżonych wymiarach 30 x 4...

Oblęgorek (Świętokrzyskie, gm. Strawczyn)

183 560 PLN

-
-
1412 m2
-
14170067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 104833 14170067 Na sprzedaż kamienica o pow. całkowitej ok. 1420 m2 , pow. użytkowej ok. 840 m 2 zlokalizowana w Skarżysku-Kamiennej, przy ul. 1 Maja. Kamienica oddana do użytku w 1937 roku, 4-kondygnacyjna, z pełnym podpiwniczeniem. Na parterze mieszczą się ...

Skarżysko-Kamienna (Kamienna) (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

2 800 000 PLN

-
-
1526 m2
-
15743036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25003609 15743036 Na sprzedaż działka o pow. 5457m2 zlokalizowana w Młodzawach Dużych gm. Pińczów. Grunt wykorzystywany jako skup zbóż i sklep rolniczo-techniczny, zabudowany budynkiem handlowo usługowym o pow. ok. 250m2, budynkiem magazynowym i wiatą o pow. za...

Młodzawy Duże (Świętokrzyskie, gm. Pińczów)

2 400 000 PLN

-
-
5457 m2
-
15792814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26026974 15792814 Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 16.100 m², zlokalizowana w malowniczej miejscowości Wólka-Bosowska, w województwie świętokrzyskim. Działka ma regularny, prostokątny kształt, o wymiarach 68,5 m x 235 m. Teren jest płaski. Nieruchomość nie jest...

Wólka Bosowska (Świętokrzyskie, gm. Gnojno)

35 000 PLN

-
-
16100 m2
-
15865095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27285297 15865095 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDziałka na osiedlu domków jednorodzinnych, cena do uzg.tel.605146954Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

429 000 PLN (360 zł/m2)

-
-
1193 m2
-