• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Działki na sprzedaż Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 513

15739090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam działkę budowlaną w centrum miasta 24918442 15739090 Działka o powierzchni 1795 m2 (wymiary podane na zdjęciu nr 1), w centrum miasta, w doskonałej lokalizacji. Działka posiada dostęp do wszystkich mediów: - prąd, woda -na terenie działki, - gaz, kanalizacja - w ulicy Konarsk...

Skarżysko-Kamienna, ul. Konarskiego 15

990 000 PLN (552 zł/m2)

-
-
1795 m2
-
15791787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26000502 15791787 Na sprzedaż działka o pow. 3 661 , zlokalizowana w miejscowości Jedle, gm. Łopuszno. Dojazd do działki drogą asfaltową, wojewódzką, a następnie gminną (nieurządzoną). Działka położona w pierwszej linii w stosunku do drogi wojewódzkiej, płaska, w k...

Jedle (Świętokrzyskie, gm. Łopuszno)

150 000 PLN

-
-
3661 m2
-
15721981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24610201 15721981 Biuro Nieruchomości Metrohouse przedstawia ofertę sprzedaży wyjątkowej działki o powierzchni 2 482 m².Nieruchomość położona jest w cichej i zielonej części Suchedniowa dzielnicy Berezów, znanej z kameralnego klimatu i bliskości natury. Do centrum mi...

Suchedniów (Świętokrzyskie, gm. Suchedniów)

163 000 PLN (66 zł/m2)

-
-
2482 m2
-
15841148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26787864 15841148 Na sprzedaż grunt inwestycyjny w Jędrzejowie przy ul. Kieleckiej pod obiekty handlowe w tym o powierzchni sprzedaży powyżej 2 000 mkw. Wydane WZ na ok. 3000 mkw. Podstawowe dane o gruncie inwestycyjnym:Lokalizacja: Województwo Świętokrzyskie, Powiat...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

4 500 000 PLN (166 zł/m2)

-
-
27108 m2
-
15897805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28010673 15897805 Na sprzedaż działka budowlana nr 42216 o powierzchni 1302 m², położona w miejscowości Wola Kopcowa, gmina Masłów. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie ok. 10 km od centrum Kielc oraz około 4 km od granicy administracyjne...

Wola Kopcowa (Świętokrzyskie, gm. Masłów)

390 000 PLN

-
-
1302 m2
-
15661959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23491828 15661959 Na sprzedaż działka o pow. 1988 m2 zlokalizowana w miejscowości Wolica tuż obok Buska-Zdroju . Wymiary działki ok. 21x91m, szerokość frontu ok. 21m. Działka ogrodzona (ogrodzenie betonowe), niezagospodarowana. Dojazd drogą utwardzoną. Dla dzia...

Busko-Zdrój (Wolica) (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

129 000 PLN

-
-
1988 m2
-
15482638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19548076 15482638 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z działek o łącznej pow. 10 346 m2 , zlokalizowana w miejscowości Szałas Komorniki, w gminie Zagnańsk . Nieruchomość w pierwszej linii w stosunku do drogi, zlokalizowana w malowniczym, zielonym tere...

Szałas (Świętokrzyskie, gm. Zagnańsk)

898 000 PLN

-
-
10346 m2
-
15441371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18631039 15441371 Na sprzedaż działka o powierzchni 4048 m2 , zlokalizowana na osiedlu Podkarczówka. Przybliżone wymiary działki: 16 szerokość x 254 długość [m]. Frontowa część działki zwężona, ze względu na znajdujące się na sąsiedniej działce urządzenie wodocią...

Kielce (Podkarczówka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

490 000 PLN

-
-
4048 m2
-
15897939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 28013253 15897939 Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana o powierzchni 4500 m², położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Skarżyska Kościelnego, przy ul. Krótkiej. Nieruchomość znajduje się w pierwszej linii zabudowy i posiada bezpośredni dostęp do d...

Skarżysko Kościelne (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko Kościelne)

129 000 PLN (29 zł/m2)

-
-
4500 m2
-
15826708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26633266 15826708 Działka inwestycyjna z PNB 42 mieszkania PUM ok. 3 122 m² Ostrowiec Św.Cena: 2 000 000 złNa sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna z prawomocnym pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego, zlokalizowana przy ul. J. Kilińskiego w ...

Ostrowiec Świętokrzyski (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)

2 000 000 PLN (628 zł/m2)

-
-
3184 m2
-
15865226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27289321 15865226 Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. ul. Wojciecha Bandrowskiego 16, 33-100 Tarnów Oddział Zakład Gazowniczy w Kielcach ul. Loefflera 2, 25-550 Kielce OGŁOSZENIE O ...

Starachowice (Świętokrzyskie, gm. Starachowice)

57 081 PLN (119 zł/m2)

-
-
481 m2
-
15850543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26998588 15850543 Końskie, dnia 05.03.2026 r. OGŁOSZENIE O PRZETARGU Burmistrz Miasta i Gminy Końskie działając na podstawie uchwały Rady Miejskiej w Końskich Nr XII672007 z dnia 28 czerwca 2007 r. ogłasza trzeci przetar...

Końskie (Świętokrzyskie, gm. Końskie)

197 700 PLN (150 zł/m2)

-
-
1318 m2
-