• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Działki na sprzedaż Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 511

15624065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22689867 15624065 Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Mąchocice Kapitulne (gmina Masłów), o powierzchni 1000 m2, o wymiarach około 31 m x 32 m. Działka w szóstej linii zabudowy, dojazd drogą gruntową (udział). Działka objęta MPZP - zabudowa jednorodzinna...

Mąchocice Kapitulne (Świętokrzyskie, gm. Masłów)

150 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15882506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27666614 15882506 Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 2217 m2 , zlokalizowana w miejscowości Młodzawy Duże , gm. Pińczów . Działka w trakcie wydzielania z większej powierzchni. Teren, na którym leży działka nie jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania...

Młodzawy Duże (Świętokrzyskie, gm. Pińczów)

157 000 PLN

-
-
2217 m2
-
15810923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26424606 15810923 Na sprzedaż działka o powierzchni 16 300 m2 , położona w Bugaju, gm. Bliżyn, pow. skarżyski. Działka położona w pierwszej linii w stosunku do asfaltowej drogi gminnej. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego: - przedni fr...

Bugaj (Świętokrzyskie, gm. Bliżyn)

130 000 PLN

-
-
16300 m2
-
15881998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27654603 15881998 Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 3 850 m2 , zlokalizowana w Kielcach, przy ul. Łódzkiej - drodze krajowej nr 74. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka położona w pierwszej linii w stosunku do drogi krajowej, płaska, w kształcie prostokąt...

Kielce (Niewachlów pierwszy) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

5 775 000 PLN

-
-
3850 m2
-
15733955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24812016 15733955 Na sprzedaż działka o pow. 1019m2 zlokalizowana w Lisowie, gm. Morawica. Działka o przybliżonych wymiarach ok. 23 x 45,5 x 22,5 x 43,9. Szerokość frontu ok. 23m, dojazd gminną drogą utwardzoną. Grunt niezagospodarowany. Media: prąd, woda, kanali...

Lisów (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

137 565 PLN

-
-
1019 m2
-
15725396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24677777 15725396 Na sprzedaż działka o pow. 1029 m2 , zlokalizowana w Marzyszu, gm. Daleszyce. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka w pierwszej linii, płaska. Wymiary działki (przybliżone) : 22,5 x 46 [m]. Media : woda - w ulicy, prąd - w ulicy, kanalizac...

Daleszyce (Marzysz) (Świętokrzyskie, gm. Daleszyce)

159 000 PLN

-
-
1029 m2
-
15863941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27258817 15863941 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Dwikozy przy ulicy Nadwiślańskiej idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, spokoju i wygodnego dojazdu do miasta.Nieruchomość o powierzchni 4700 m² ma regularny, prostokątn...

Dwikozy (Świętokrzyskie, gm. Dwikozy)

335 000 PLN (73 zł/m2)

-
-
4600 m2
-
15639018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23030511 15639018 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z kilku działek o łącznej powierzchni 47 231 m2 , położona przy ul. Kościelnej w miejscowości Oksa obok Jędrzejowa. Dojazd drogą asfaltową. Teren nieruchomości płaski, o nieregularnym kształcie i w...

Oksa (Świętokrzyskie, gm. Oksa)

340 000 PLN

-
-
47231 m2
-
15478741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19470589 15478741 Na sprzedaż działka o pow. 13100 m2 zlokalizowana w miejscowości Radkowice, gm. Chęciny. Na działce znajduje się domek całoroczny o pow. ok. 50m2 w skład którego wchodzą kuchnia z jadalnią, łazienka z WC oraz poddasze z dużym tarasem do własn...

Chęciny (Radkowice) (Świętokrzyskie, gm. Chęciny)

600 000 PLN

-
-
13100 m2
-
15164146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 11404684 15164146 Na sprzedaż działka o powierzchni 3 225 m2, zlokalizowana w miejscowości Sarbice Pierwsze, gm. Łopuszno. Nieruchomość położona w pierwszej linii od strony drogi, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, asfaltowej. Działka płaska, w kształcie...

Sarbice Pierwsze (Świętokrzyskie, gm. Łopuszno)

80 000 PLN

-
-
3225 m2
-
15881100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27623778 15881100 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1629 m², położona w spokojnej części Sędziszowa (powiat jędrzejowski, woj. świętokrzyskie).Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób planujących budowę ...

Sędziszów (Świętokrzyskie, gm. Sędziszów)

175 000 PLN (107 zł/m2)

-
-
1629 m2
-
15554135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21067487 15554135 Na sprzedaż działka o pow. 1589 m2 zlokalizowana w miejscowości Jaśle, w gm. Łączna. Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - oznaczona symbolem RM - tereny zabudowy zagrodowej i mieszkaniowej jednorodzinnej. ...

Łączna (Jaśle) (Świętokrzyskie, gm. Łączna)

250 000 PLN

-
-
1589 m2
-