• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Mieszkania na sprzedaż Świętokrzyskie Kielce

Znalezionych ofert: 510

15695571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24104651 15695571 Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,55 m2 usytuowane na I piętrze nowego, kameralnego, trzypiętrowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek w sąsiedztwie lasu. W skład lokalu wchodzą: - salon połączony z aneksem kuchennym (24,2...

Kielce (Baranówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

878 150 PLN (13 107 zł/m2)

4
-
67 m2
2023
15059170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 8536045 15059170 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,75 m2 usytuowane na parterze nowego, kameralnego, trzypiętrowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek w sąsiedztwie lasu. W skład lokalu wchodzą: - salon połączony z aneksem kuchennym (25,57...

Kielce (Baranówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

763 750 PLN (13 168 zł/m2)

3
-
58 m2
2023
15059167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 8536052 15059167 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,26 m2 usytuowane na I piętrze nowego, kameralnego, trzypiętrowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek w sąsiedztwie lasu. W skład lokalu wchodzą: - salon połączony z aneksem kuchennym (25...

Kielce (Baranówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

757 380 PLN (13 058 zł/m2)

3
-
58 m2
2023
15890409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27876204 15890409 Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 55,80 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej , oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszk...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

658 440 PLN (11 972 zł/m2)

3
-
55 m2
2025
15484884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19599079 15484884 Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 78,20 m2 dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej , oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszk...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

742 900 PLN (9 524 zł/m2)

4
-
78 m2
2025
15484106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19589179 15484106 Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 56,65 m2 dostępne na IX piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej , oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszk...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

730 785 PLN (13 050 zł/m2)

4
-
56 m2
2025
15484874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19599075 15484874 Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 56,65 m2 dostępne na VIII piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej , oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mies...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

713 790 PLN (12 746 zł/m2)

4
-
56 m2
2025
15890140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27873325 15890140 Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o pow. 42,26 m2 , z tarasem, usytuowany na 14 piętrze nowego apartamentowca SKY TRUST przy Alei Solidarności w Kielcach. Oferowane mieszkanie zlokalizowane jest w budynku pierwszego etapu (oddanego w list...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

612 915 PLN (14 593 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15862868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27233882 15862868 Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 70,78 m2 , zlokalizowane na parterze w budynku z 2008 r. na osiedlu Na Stoku w Kielcach. Mieszkanie z dużym tarasem o pow. 35 m2. Mieszkanie składa się z salonu z: aneksem kuchennym o pow. o...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

729 000 PLN (10 414 zł/m2)

3
-
70 m2
2008
15889224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846191 15889224 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,9 m² , położone na 2 piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku przy ul. Strasza, na spokojnym i zielonym Osiedlu Kochanowskiego. Budynek z 1998 roku, wybudowany z cegły, po t...

Kielce (Kochanowskiego) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

458 000 PLN (9 160 zł/m2)

2
-
50 m2
1998
15872902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27504411 15872902 Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie parter, os. KSMOferuję na sprzedaż wyjątkowe, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 46 m², zlokalizowane na parterze w zadbanym, 4-piętrowym budynku po termomodernizacji, na...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

437 000 PLN (9 500 zł/m2)

2
1
46 m2
1970
15766700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25507862 15766700 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 81 m² położone w centrum Kielc, w zadbanej i niedawno ocieplonej kamienicy. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku z szeroką, czystą klatką schodową zabezpieczoną domofonem ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

509 000 PLN (6 284 zł/m2)

2
1
81 m2
1930