• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Nieruchomości na wynajem Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 353

14127855 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 103857 14127855 Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 260 m2 , zlokalizowany na parterze zabytkowej, ponad 100-letniej Kamienicy. Nieruchomość położona w centrum Kielc, przy ul. Sienkiewicza. W pobliżu obiektu znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe ur...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

7 500 PLN (29 zł/m2)

11
-
260 m2
-
12855270 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 85906 12855270 Do wynajęcia biuro o powierzchni 270 m 2 w biurowcu zlokalizowanym na os. Jagiellońskim w Kielcach. W skład powierzchni wchodzą: duża otwarta przestrzeń biurowa i 4 pokoje wydzielone lekkimi ścianami działowymi. Miejsca parkingowe - do indywidual...

Kielce (Os. jagiellońskie) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

8 302 PLN (31 zł/m2)

11
-
270 m2
-
15890129 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27872055 15890129 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 30,4 m2, zlokalizowane n a czwartym piętrze , w czteropiętrowym bloku przy ul. Szkolnej. W skład mieszkania wchodzą: - salon o pow. ok. 12 m2; - sypialnia o pow. ok. 7 m2; - kuchnia o pow. ok. ...

Kielce (Os. jagiellońskie) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 100 PLN (37 zł/m2)

2
-
30 m2
1960
15888649 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27819548 15888649 Do wynajęcia kawalerka o pow. 27,30 m2 zlokalizowana na drugim piętrze, w dwupiętrowej kamienicy, przy ul. Równej w centrum Kielc. W skład mieszkania wchodzą: -widna kuchnia z częścią jadalną o pow. około 13 m2 -sypialni o pow. około 6,40 m2,...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 400 PLN (52 zł/m2)

1
-
27 m2
1950
15881500 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27634830 15881500 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43,70 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku z lat siedemdziesiątych przy ul. Orkana, na osiedlu Uroczysko. W skład mieszkania wchodzą: salon o pow. około 16 m2, z wyjściem...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 800 PLN (42 zł/m2)

2
-
43 m2
1978
15879080 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27607983 15879080 Do wynajęcia kawalerka o pow. 27,80 m2 zlokalizowana na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku wybudowanym w 2002 roku na os. Barwinek przy ul. Emilii Plater. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon (pow. ok. 18,5 m2), z wyjściem na balkon ...

Kielce (Barwinek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 200 PLN (44 zł/m2)

1
-
27 m2
2002
15870039 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27417803 15870039 Do wynajęcia lokal o pow. 36 m2, usytuowany na parterze, w kamienicy, w centrum Kielc, przy ul. Nowy Świat. Nieruchomość po remoncie, w bardzo dobrym stanie. Lokal składa się z: - dwóch pomieszczeń biurowych, - pomieszczenia sanitarnego, - pomi...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 700 PLN (47 zł/m2)

11
-
36 m2
-
15889671 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27858462 15889671 Do wynajęcia 1 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,5 m2 , zlokalizowane na 2 piętrze w 4-pietrowym bloku, przy ul. Słonecznej, na osiedlu Jagiellońskim. W skład pomieszczeń wchodzą: - pokój - widna kuchnia - łazienka - przedpokój ...

Kielce (Os. jagiellońskie) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 300 PLN (48 zł/m2)

1
-
27 m2
1976
15881785 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27649603 15881785 Do wynajęcia reprezentacyjny, frontowy lokal usługowo - handlowy o pow. 98,52 m2 zlokalizowany na parterze w nowo powstałym budynku usługowo - mieszkalnym Plaza Tower 3, przy ul. Zagnańskiej. Lokal z dużą witryną. Lokal w stanie deweloperskim. A...

Kielce (Piaski) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

6 897 PLN (70 zł/m2)

11
-
98 m2
2024
15887690 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27791214 15887690 Mieszkanie wolne od 01.06.2026. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 40,83 m2, zlokalizowane na drugim piętrze, w 3-piętrowym budynku z 2021 r., na osiedlu Psie Górki. W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem kuchen...

Kielce (Psie górki) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 300 PLN (58 zł/m2)

2
-
40 m2
2021
15887660 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27790118 15887660 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45,00 m2, zlokalizowane na II piętrze w III piętrowym apartamentowcu z 2019 roku przy ul. Wspólnej w centrum Kielc. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z otwartą kuchnią i wyjś...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 500 PLN (56 zł/m2)

2
-
45 m2
2019
15881786 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27649602 15881786 Do wynajęcia reprezentacyjny, frontowy lokal usługowo - handlowy o pow. 113,55 m2 zlokalizowany na parterze w nowo powstającym budynku usługowo - mieszkalnym Plaza Tower 3, przy ul. Zagnańskiej. Lokal z dużą witryną. Lokal w stanie deweloperskim...

Kielce (Piaski) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

7 892 PLN (70 zł/m2)

11
-
113 m2
2024