• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Nieruchomości na wynajem Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 353

14170355 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 104847 14170355 Do wynajęcia lokal o powierzchni około 80 m2, usytuowany na parterze kamienicy w ścisłym centrum Kielc przy ul. Małej. Wejście do lokalu w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszych, oraz z dużymi widocznymi witrynami od ulicy. Dostęp do lokalu takż...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

4 920 PLN (62 zł/m2)

11
-
80 m2
1880
14127656 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 103842 14127656 Do wynajęcia lokal usługowy o pow. 52 m2 usytuowany na drugim piętrze 3-piętrowej kamienicy z XVIII w., zlokalizowanej w centrum miasta, w pobliżu rynku. W 2019 r. w lokalu przeprowadzono generalny remont. W skład lokalu wchodzą 2 pokoje o pow. ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 599 PLN (31 zł/m2)

11
-
52 m2
1773
14127667 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 103835 14127667 Do wynajęcia lokal usługowy o pow. ok. 40 0 m2 usytuowany na drugim i trzecim piętrze w 3-piętrowej kamienicy z XVIII w. zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta, w pobliżu Rynku. W 2019 r. w lokalu przeprowadzono generalny remont. Lokal dwup...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

12 300 PLN (31 zł/m2)

11
-
400 m2
1773
14126324 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 103798 14126324 Do wynajęcia lokal o powierzchni 200 m2 zlokalizowany w budynku w centrum Kielc (os. Zacisze). Lokal do dowolnej adaptacji, usytuowany na I piętrze budynku. Na terenie nieruchomości znajduje się duży parking Koszty najmu: 4 000 PLN netto (4 9...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

4 920 PLN (25 zł/m2)

11
-
200 m2
1996
13027488 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 86794 13027488 Do wynajęcia działka o powierzchni 12115 m2 zlokalizowana w Bilczy, w bardzo bliskim sąsiedztwie głównej drogi Kielce- Morawica. Działka w kształcie trapezu o wymiarach około 20x253x80x245. Wjazd na działkę z drogi asfaltowej z 2 stron działki. ...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

4 920 PLN

-
-
12115 m2
-
15108084 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 9984897 15108084 Do wynajęcia całe 1 piętro w kamienicy w centrum Kielc, przy ul. Sienkiewicza . Na piętrze znajduje się 8 lokali o powierzchniach od 18m2 do 30m2, każdy z własną łazienką. Całkowita powierzchnia piętra to ok. 300m2. Ze względu na świetną lokaliz...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

6 000 PLN (20 zł/m2)

11
-
300 m2
1900
14883975 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3974885 14883975 Do wynajęcia lokal usługowy o pow. ok. 30 m2, położony w dzielnicy Psie Górki w Kielcach. Lokal stanowi osobny budynek, umiejscowiony na prywatnej posesji. Budynek parterowy. Lokal z niezależnym wejściem, złożony jest z dwóch pokoi, dwóch toalet i...

Kielce (Psie górki) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 000 PLN (33 zł/m2)

11
-
30 m2
1974
14343474 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 123690 14343474 Do wynajęcia lokal o powierzchni 32 m2 położony na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku biurowo-usługowym zlokalizowanym w ścisłym centrum miasta przy ul. Leonarda. Lokal przeznaczony pod działalność prawniczą. Do powierzchni wynajmowanej przynależy t...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 845 PLN (58 zł/m2)

11
-
32 m2
2008
14127489 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 103814 14127489 Do wynajęcia lokal o powierzchni 40 m2 zlokalizowany na parterze w 2 piętrowej kamienicy w ścisłym centrum. Lokal do odświeżenia. Idealny pod gabinety lekarskie. W części wspólnej toalety przystosowane dla osób niepełnosprawnych oraz winda. Możliwoś...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

787 PLN (20 zł/m2)

11
-
40 m2
-
15218200 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 12986986 15218200 Do wynajęcia lokal o pow. ok. 100 m2 zlokalizowany przy ruchliwej ulicy w Strawczynie. W skład lokalu wchodzą na parterze: sala sprzedaży, 2 pomieszczenia biurowe, w piwnicy: pomieszczenia socjalne i sanitarne. Lokal przystosowany do działalności ...

Strawczyn (Świętokrzyskie, gm. Strawczyn)

3 690 PLN (37 zł/m2)

11
-
100 m2
2000
15099043 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 9789347 15099043 Do wynajęcia lokal o powierzchni 36,40 m2 zlokalizowany na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym, przy ulicy Paderewskiego, w centrum miasta. Lokal nadaje się pod działalność biurową lub usługową. Lokal składa się z trzech pomieszczeń o...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 599 PLN (44 zł/m2)

11
-
36 m2
1955
14267966 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 107588 14267966 Do wynajęcia budynek biurowy z częścią mieszkalną zlokalizowany w Chęcinach. W skład nieruchomości wchodzi piętrowy budynek o pow ok. 581,44 m2 , trzy garaże o pow. 18m2 każdy oraz parking i plac manewrowy . Łatwy dojazd z obwodnicy S7 i drogi 762...