• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Nieruchomości Świętokrzyskie Ostrowiec Świętokrzyski

Znalezionych ofert: 78

15820950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26574756 15820950 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przytulne, mieszkanie z balkonem w Ostrowcu Świętokrzyskim na osiedlu Stawki 50.Częściowo meblowane, ustawne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 35,58m2 mieści się na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku n...

Ostrowiec Świętokrzyski (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)

199 000 PLN (5 593 zł/m2)

1
1
35.58 m2
1990
15820944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26574781 15820944 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Staszica w Ostrowcu Św.Ustawne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,89m2 położone na drugim piętrze na ul. Staszica w Ostrowcu Św. Lokal składa się z ...

239 000 PLN (4 889 zł/m2)

3
1
48.89 m2
1950
15729928 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24769850 15729928 Oferujemy Państwu lokal o powierzchni 86,13 m² usytuowany na parterze trzykondygnacyjnej kamienicy z 1959 roku. Przez wiele lat mieścił się tu sklep z modą męską i damską, co potwierdza doskonałą lokalizację oraz wysoki potencjał handlowy tego miejsc...

3 000 PLN (35 zł/m2)

11
-
86.13 m2
-
15773763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25635928 15773763 Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie spółdzielczo-własnościowe położone w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Iłżeckiej. Lokal o powierzchni 46,44 m² przeszedł generalny remont i jest gotowy do wprowadzenia — jeszcze pachnie świeżością! W skład mieszkania ...

265 000 PLN (5 706 zł/m2)

3
1
46.44 m2
1967
15690092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23997740 15690092 Przedstawiam Państwu na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość komercyjno-mieszkalną położoną w Ostrowcu Świętokrzyskim, idealną pod działalność usługową, handlową lub produkcyjną. Nieruchomość gruntowa składa się z trzech działek, z czego dwie są zabudowa...

1 200 000 PLN (2 233 zł/m2)

1
-
537.3 m2
2011
15689811 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23996987 15689811 Przedstawiam Państwu na wynajem atrakcyjną nieruchomość komercyjno-mieszkalną położoną w Ostrowcu Świętokrzyskim, idealną pod działalność usługową, handlową lub produkcyjną. Nieruchomość gruntowa składa się z trzech działek, z czego dwie są zabudowan...

9 000 PLN (17 zł/m2)

11
-
537.3 m2
2011
15609584 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22378792 15609584 DO WYNAJĘCIA – lokal 76,50 m² w świetnej lokalizacji! Szukasz idealnego miejsca na swoją działalność? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę!Lokalizacja: Ostrowiec Św., ul. Cegielniana, naprzeciwko targowiska miejskiegoPowierzchnia: 76,50 m²Piętro: parter...

2 300 PLN (30 zł/m2)

11
-
76.5 m2
-
15609595 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22378791 15609595 DO WYNAJĘCIA – Przestronny lokal 265,2 m² w świetnej lokalizacji! Szukasz idealnego miejsca na swoją działalność? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę!Lokalizacja: Ostrowiec Św., ul. Cegielniana, naprzeciwko targowiska miejskiegoPowierzchnia: 265,2 m²Pię...

5 000 PLN (19 zł/m2)

11
-
265.2 m2
-
15634164 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 22909752 15634164 Do wynajęcia trzecia kondygnacja domu jednorodzinnego, zlokalizowanego w spokojnej i zielonej części Ostrowca Świętokrzyskiego, przy ul. Chmielnej. Lokal jest w pełni umeblowany i gotowy do wprowadzenia. Doskonale sprawdzi się zarówno jako mieszkanie...

3 000 PLN (42 zł/m2)

3
1
71.24 m2
1990
15608588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22376744 15608588 Na sprzedaż lub wynajem lokal usługowo-handlowy – Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Siennieńska Oferujemy Państwu lokal o powierzchni 86,13 m² usytuowany na parterze trzykondygnacyjnej kamienicy z 1959 roku. Przez wiele lat funkcjonował tu sklep z modą mę...

399 000 PLN (4 633 zł/m2)

1
-
86.13 m2
-
15731815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24796819 15731815 Informacji o nieruchomości udziela Pani Ilona Dzik tel: +48 511 834 547Idealny dom dla dużej rodziny (możliwość adaptacji dla dwóch rodzin) w bardzo miłym sąsiedztwie zlokalizowany przy ulicy Trawnej w Ostrowcu Świętokrzyskim położony na płaskiej o...

350 000 PLN (1 842 zł/m2)

6
2
190 m2
1990
15741814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24981018 15741814 W naszej Ofercie mamy do zaoferowania działkę budowlaną o powierzchni 2137 m². Działka o szerokości 40 metrów z drogą asfaltową i mediami również w drodze. Nieruchomość gruntowa znajduje się w bliskim sąsiedztwie drogi krajowej nr 9 i dworca kolejowe...

185 000 PLN

-
-
2137 m2
-