• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Nieruchomości Świętokrzyskie Ostrowiec Świętokrzyski

Znalezionych ofert: 78

15820920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26604781 15820920 Przytulny, widny dom wolnostojący o powierzchni 182m2 usytuowany na działce o powierzchni 339m2 w Ostrowcu Św na ulicy Rodzinnej.Dom wybudowany w 1987r. To 3 kondygnacje z 2 ogromnymi, bardzo widnymi salonami, 4 sypialniami, 3 łazienkami, przestr...

Ostrowiec Świętokrzyski (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)

589 000 PLN (3 236 zł/m2)

6
-
182 m2
1987
15820948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574766 15820948 Po więcej zdjęć zapraszam do kontaktu.KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny dom z zieloną działką w Ostrowcu Św. na ul. Żeromskiego.Po więcej zdjęć zapraszam do kontaktu.Cena nieruchomości została obniżona z uwagi na awarię grzejników,...

384 000 PLN (2 560 zł/m2)

6
1
150 m2
1989
15859071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27163209 15859071 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerBiuro Nieruchomości Expert prezentuje na sprzedaż nowoczesny, starannie wykończony dom jednorodzinny położony w prestiżowej, kameralnej części Ostrowca Świętokrzyskiego - przy ul. Fiołkowej. Nieruchomość w...

Ostrowiec Świętokrzyski (Gutwin) (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)

1 350 000 PLN (10 385 zł/m2)

4
-
130 m2
2019
15820934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26574750 15820934 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na parterze przy ul. Kopernika w Ostrowcu Świętokrzyskim.Widne mieszkanie o powierzchni 50,12m2 mieści się na parterze w trzypiętrowym bloku na ul. Kopernika 1 w Ostrowcu Św. Składa się ...

239 000 PLN (4 769 zł/m2)

2
1
50.12 m2
1980
15820933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574770 15820933 Po więcej zdjęć i spacer wirtualny zapraszamy do kontaktu.KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom z zieloną działką w Ostrowcu Św. na ul. Furmańskiej.Dwukondygnacyjny dom o powierzchni 142m2, usytuowany na ogrodzonej działce 798m2 w Ostrowcu Św....

519 000 PLN (3 655 zł/m2)

5
1
142 m2
1970
15849212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26961634 15849212 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży nowe, przestronne domy na ul. Żeromskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim.Po dużo więcej zdjęć oraz wizualizacje zapraszam do kontaktu.Cena dotyczy 1 domu wraz z działką. Zakup na FV - bez 2% podatku PCC u Notariusz...

889 000 PLN (8 295 zł/m2)

4
1
107.17 m2
2025
15857666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27129006 15857666 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie na os. Ogrody w Ostrowcu Św.Na sprzedaż przestronne, widne mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń, położone na 2 piętrze w wieżowcu z windą. Lokal składa się z 4 pokoi ...

339 000 PLN (4 934 zł/m2)

4
1
68.71 m2
1980
15603137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22248862 15603137 Prezentuję Państwu na sprzedaż działkę nr 36 o powierzchni 630 m² przy ulicy Kuźnia w miejscowości Ostrowiec Św.. Na działce obecnie znajduje się blaszany garaż, piwnica podziemna oraz drewniany dom z 1920 roku o powierzchni zabudowy 47m² do rozbiór...

225 000 PLN

-
-
630 m2
-
15820938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26574753 15820938 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronne mieszkanie 3-pokojowe po remoncie przy ul. Iłżeckiej 65 w Ostrowcu Św.Przestronne, widne mieszkanie o powierzchni 57,76m2 mieści się na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku na ul. Iłżeckiej 65 w Ostro...

289 000 PLN (5 003 zł/m2)

3
1
57.76 m2
1980
15820937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26574767 15820937 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronne mieszkanie 3-pokojowe do zamieszkania od zaraz, na osiedlu Pułanki w Ostrowcu Świętokrzyskim.Przestronne i widne mieszkanie o powierzchni 68,93 m², położone na 9 piętrze 10-piętrowego bloku na ...

409 000 PLN (5 934 zł/m2)

3
1
68.93 m2
1975
15820957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26574771 15820957 Po więcej zdjęć zapraszam do kontaktu.KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronne mieszkanie na zamkniętym osiedlu, ul. Pogodna w Ostrowcu Św. - istnieje możliwość dokupienia garażu!Nowoczesne, ustawne unikalne na rynku mieszkanieapartament...

699 000 PLN (7 728 zł/m2)

3
1
90.45 m2
2012
15820929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26596330 15820929 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny dom 226m2 z działką z dostępem do drogi z dwóch stron oraz 2 budynki użytkowe.Działka umiejscowiona jest w strategicznym miejscu miasta czyli na skrzyżowaniu ul. Polnej i ul. Radwana. To jeden z...

799 000 PLN (3 535 zł/m2)

8
2
226 m2
1950