• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Mieszkania na sprzedaż Świętokrzyskie Kielce Centrum

Znalezionych ofert: 75

15888669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27819708 15888669 Na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 100,50 m² zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy ul. Żeromskiego w centrum Kielc. Nieruchomość znajduje się w kameralnym budynku, w którym mieści się jedynie 8 miesz...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

600 000 PLN (6 000 zł/m2)

4
-
100 m2
1950
15891320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894838 15891320 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m² na 4 piętrze w bloku 10-piętrowym przy ul. Karczówkowskiej 10Na powierzchnię 30 m2 składa się:-Salon z aneksem kuchennym-Sypialnia-Łazienka z WC-PrzedpokójAtu...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

339 000 PLN (11 300 zł/m2)

2
-
30 m2
-
15766700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25507862 15766700 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 81 m² położone w centrum Kielc, w zadbanej i niedawno ocieplonej kamienicy. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku z szeroką, czystą klatką schodową zabezpieczoną domofonem ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

509 000 PLN (6 284 zł/m2)

2
1
81 m2
1930
15881476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27632587 15881476 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,30 m², położone na 2. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku z 2000 roku przy ul. Nowy Świat. Mieszkanie jest słoneczne, ciepłe i funkcjonalnie rozplanowane. Największy pok&oacu...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

460 000 PLN (8 364 zł/m2)

3
-
55 m2
2000
15721921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 24608707 15721921 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 130 m² (całkowitej 161 m²), w zadbanej kamienicy przy reprezentacyjnej ulicy Sienkiewicza w Kielcach. To miejsce, które urzeka klimatem, lokalizacją i możliwościami. To przestrzeń z duszą go...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 399 000 PLN (10 762 zł/m2)

6
1
130 m2
1923
15856520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27091954 15856520 Na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 58 (całkowitej 60 m2) zlokalizowane w na wysokim parterze kameralnego budynku z 2005 r. w centrum miasta przy ul. Jarońskich. Mieszkanie składa się z 2 sypialni, salonu z otwartą k...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

450 000 PLN (7 759 zł/m2)

3
-
58 m2
2005
15829849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646679 15829849 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie Centrum Kielc 42,35 m²Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontów i kompromisów? Ta nieruchomość spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.Na sprzedaż s...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

439 000 PLN (10 452 zł/m2)

2
1
42 m2
1980
15707082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24313144 15707082 NA SPRZEDAŻ!DWA POKOJE W CENTRUM IDEALNE POD INWESTYCJĘ UL. ŻELAZNA, KIELCENa sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w ścisłym centrum Kielc ul. Żelazna. Lokal idealny zarówno jako inwestycja pod wynajem, jak...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

359 000 PLN (11 219 zł/m2)

2
1
32 m2
1957
15797311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26140163 15797311 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o całkowitej powierzchni około 120 m² (użytkowa 103 m²), położone na III i IV piętrze bloku z 2000 r. przy ulicy Starodomaszowskiej w Kielcach. Układ mieszkania: Poziom dolny:...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

875 000 PLN (8 495 zł/m2)

4
-
103 m2
2000
15860833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27184734 15860833 Na sprzedaż nowe (w stanie deweloperskim) 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,88 m2 zlokalizowane na III piętrze w nowoczesnym apartamentowcu w ścisłym centrum miasta przy ul. Niskiej. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z wydzieloną ku...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

951 016 PLN (10 807 zł/m2)

4
-
88 m2
2025
15680984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23839895 15680984 Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,5 m2 (po podłodze ponad 80 m2) zlokalizowane na III piętrze w III piętrowej kamienicy z 2005 roku przy ul. Niecałej. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych sypialni, przestronnego salonu ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

520 000 PLN (8 125 zł/m2)

4
-
64 m2
2005
15802420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26266157 15802420 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,6 m2 zlokalizowane na VIII piętrze w X piętrowym budynku przy ul. Czarnowskiej. Lokal składa się z osobnej widnej kuchni, korytarza, łazienki razem z WC, przejściowego salonu z wyjściem na duży bal...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

239 000 PLN (7 029 zł/m2)

2
-
34 m2
1972