• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

na sprzedaż Świętokrzyskie Kielce

Znalezionych ofert: 745

14802868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 199612 14802868 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,45 m2 z tarasem (10,22m2) i ogródkiem (16,70m2), dostępne na parterze w budynku przy ul. Karskiego, na osiedlu Pod Telegrafem. W skład pomieszczeń wchodzą: - kuchnia z salonem (21,18 m2), - 2 syp...

Kielce (Pod telegrafem) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

665 400 PLN (12 098 zł/m2)

3
-
55 m2
2024
14802902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 199645 14802902 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,67 m2 dostępne na parterze w budynku przy ul. Karskiego, na osiedlu Pod Telegrafem. Mieszkanie z dwoma tarasami o łącznej powierzchni 31,50m2 oraz dwoma ogródkami o łącznej powierzchni 74,69m2 ....

Kielce (Pod telegrafem) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

740 040 PLN (12 132 zł/m2)

3
-
61 m2
2024
14802886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 199631 14802886 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,38m2 (powierzchnia po podłodze 75,05m2) z dwoma tarasami o łącznej powierzchni 24,80 m2, dostępne na III piętrze w budynku przy ul. Karskiego, na osiedlu Pod Telegrafem. W skład pomi...

Kielce (Pod telegrafem) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

772 560 PLN (12 071 zł/m2)

3
-
64 m2
2024
14802885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 199628 14802885 Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 67,30 m2 (powierzchnia po podłodze 75,26 m2) z tarasem o powierzchni 11,13 m2, dostępne na III piętrze w budynku przy ul. Karskiego, na osiedlu Pod Telegrafem. W skład pomieszczeń wchod...

Kielce (Pod telegrafem) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

807 600 PLN (12 054 zł/m2)

4
-
67 m2
2024
14802949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 199679 14802949 Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,05 m2 z dwoma tarasami o łącznej powierzchni 11,81 m2, dostępne na I piętrze w budynku przy ul. Karskiego, na osiedlu Pod Telegrafem. W skład pomieszczeń wchodzą: - kuchnia z salonem (21,34 m...

Kielce (Pod telegrafem) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

912 600 PLN (12 008 zł/m2)

4
-
76 m2
2024
14802877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 199613 14802877 Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 67,37 m2 (powierzchnia po podłodze 75,53 m2) z tarasem o powierzchni 11,10 m2, dostępne na III piętrze w budynku przy ul. Karskiego, na osiedlu Pod Telegrafem. W skład pomieszczeń w...

Kielce (Pod telegrafem) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

808 440 PLN (12 066 zł/m2)

4
-
67 m2
2024
15059170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 8536045 15059170 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,75 m2 usytuowane na parterze nowego, kameralnego, trzypiętrowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek w sąsiedztwie lasu. W skład lokalu wchodzą: - salon połączony z aneksem kuchennym (25,57...

Kielce (Baranówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

763 750 PLN (13 168 zł/m2)

3
-
58 m2
2023
15059165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 8536034 15059165 Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,71 m2 usytuowane na parterze nowego, kameralnego, trzypiętrowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek w sąsiedztwie lasu. W skład lokalu wchodzą: - salon połączony z aneksem kuchennym (24,51...

Kielce (Baranówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

880 230 PLN (13 138 zł/m2)

4
-
67 m2
2023
15821903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26620264 15821903 Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i cenionej okolicy, blisko Osiedla Południowego. Nieruchomość była tworzona i dopracowywana przez lata, a w 2023 roku przeszła istotny remont , który podniósł komfort codziennego użytkowania. W ...

Kielce (Bukówka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 350 000 PLN (6 398 zł/m2)

11
3
211 m2
-
15691320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24017425 15691320 Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 68,35 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na piętrze, w budynku na os. KSM. W skład lokalu wchodzą : salon z aneksem kuchennym (19,05 m2), 3 pokoje (7,53 m2, 11,47 m2, 10,48 m2), ł...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

669 830 PLN (9 850 zł/m2)

4
-
68 m2
2023
15691321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24017424 15691321 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 62,66 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na parterze, w budynku na os. KSM. W skład lokalu wchodzą : salon z aneksem kuchennym (22,06 m2), 2 pokoje (11,47 m2, 11,23 m2), łazienka ...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

614 068 PLN (9 904 zł/m2)

3
-
62 m2
2023
15651214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23333824 15651214 Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 68,35 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na piętrze, w budynku na os. KSM. W skład lokalu wchodzą : salon z aneksem kuchennym (19,05 m2), 3 pokoje (7,53 m2, 11,47 m2, 10,48 m2), ł...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

669 830 PLN (9 850 zł/m2)

4
-
68 m2
2023