• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

na sprzedaż Świętokrzyskie Kielce

Znalezionych ofert: 745

15859971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27179714 15859971 Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 29,8 m2 dostępne na III piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszkan...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

292 040 PLN (10 070 zł/m2)

1
-
29 m2
2026
15794862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26085575 15794862 Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 30,7 m2 dostępne na II piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszkani...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

297 790 PLN (9 926 zł/m2)

1
-
30 m2
2026
15794864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26085571 15794864 Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 29,8 m2 dostępne na II piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszkani...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

292 040 PLN (10 070 zł/m2)

1
-
29 m2
2026
15794863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26085572 15794863 Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 29,8 m2 dostępne na IV piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszkani...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

296 510 PLN (10 224 zł/m2)

1
-
29 m2
2026
15895112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27959618 15895112 Na sprzedaż mieszkanie o pow . 43,66 m2 , zlokalizowane na parterze w trzypiętrowym bloku przy ul. Częstochowskiej, w dzielnicy Herby. Mieszkanie składa się z: - 2 pokoi (pow. ok. 15,04 m2 i 10,89 m2), - kuchni połączonej z jadalnią (pow. ok. 11,01...

Kielce (Herby) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

345 000 PLN (8 023 zł/m2)

2
-
43 m2
1978
15895110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27959615 15895110 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 33,82 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą: a) sal...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

378 784 PLN (11 478 zł/m2)

2
-
33 m2
2026
15895111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27959617 15895111 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o pow . 37,58 m2 , zlokalizowane na parterze w trzypiętrowym bloku przy ul. Częstochowskiej, w dzielnicy Herby. Mieszkanie składa się z: - salonu (pow. 23,17 m2), - łazienki (pow. 1,84 m2), - dwóch pom. gospodarcz...

Kielce (Herby) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

290 000 PLN (7 838 zł/m2)

1
-
37 m2
1978
15612589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22451438 15612589 Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej ok. 100 m2 (całkowitej ok. 130m2) zlokalizowany przy ul. Ściegiennego, na os. Baranówek w Kielcach. Dom do generalnego remontu lub wyburzenia usadowiony na działce o pow. 647m2 Działka w pierwszej linii w...

Kielce (Baranówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 349 000 PLN (10 377 zł/m2)

3
-
130 m2
-
15872736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27500692 15872736 Komfortowe 79m² przy lesie – ul. Świerkowa, Kielce Szukasz mieszkania, które łączy spokój natury z miejską wygodą ? Mamy coś wyjątkowego ! Lokalizacja: ul. Świerkowa ( nowe budownictwo, cegła 2012 r. ) Powierzchnia: 79,33 m2, 3 pokoje, 1. piętro z w...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

698 000 PLN (8 799 zł/m2)

3
1
79.33 m2
2012
15894896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27950599 15894896 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem 72 m² Kielce Osiedle DąbrowaNa sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72 m², położone na parterze nowoczesnego budynku na cenionym osiedlu Dąbrowa w Kielcach.Nieruchomość została zaprojektowana ...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

799 000 PLN (11 254 zł/m2)

3
1
71 m2
2016
15894631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27947982 15894631 Na sprzedaż mieszkanie o pow . 81,24 m2 , zlokalizowane na parterze w trzypiętrowym bloku przy ul. Częstochowskiej, w dzielnicy Herby. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi (pow. 23,17 m2, 15,04 m2 i 10,89 m2), - kuchni połączonej z jadalnią (pow. 11,...

Kielce (Herby) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

635 000 PLN (7 840 zł/m2)

3
-
81 m2
1978
15700412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24190461 15700412 Działka inwestycyjna 8866 m² - Prochownia, Kielce - 1 300 000 zł Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 8866 m² , zlokalizowana w rozwijającej się dzielnicy Prochownia w Kielcach . Idealna pod zabudowę jedn...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 300 000 PLN

-
-
8866 m2
-