• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Działki na sprzedaż Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 511

14659750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2951781 14659750 Działki o łącznej powierzchni 5124 mkw w Drugni w spokojnej okolicy. Do zaoferowania nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek ewidencyjnych o powierzchniach: 2589 mkw i 2535 mkw. Działki przylegają do siebie. Działki zlokalizowana w Drug...

Drugnia (Świętokrzyskie, gm. Pierzchnica)

70 000 PLN (14 zł/m2)

-
-
5124 m2
-
14655468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2948030 14655468 Działka o powierzchni 2589 mkw w Drugni w spokojnej okolicy. Działka ewidencyjna 5629 zlokalizowana w Drugni (gm. Pierzchnica) w swoim najbliższym otoczeniu ma nieliczne domy jednorodzinne.Głównym atutem działki jest jest jej położenie w spokojnej i...

Drugnia (Świętokrzyskie, gm. Pierzchnica)

43 000 PLN (17 zł/m2)

-
-
2589 m2
-
15346063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 16404612 15346063 Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki rolnej o powierzchni 9,721ha w Maleszowie Przedstawiam działkę rolną w Maleszowej o powierzchni 9,721m². To idealne miejsce na realizację marzeń o życiu na wsi lub inwestycji. Spokój, natura i niezliczone...

Maleszowa (Świętokrzyskie, gm. Pierzchnica)

50 000 PLN (5 zł/m2)

-
-
9721 m2
-
15750230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25119508 15750230 Idealna oferta dla ludzi poszukujących działki z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę domu!Prezentowana nieruchomość znajduję się w Wilanowie obok Jędrzejowa. Działka płaska o wymiarach 57m na 53m. Łączna powierzchnia to 3002 m². Dojazd do działki ...

Wilanów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

268 800 PLN (90 zł/m2)

-
-
3002 m2
-
15715309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24493849 15715309 Idealna oferta dla osób ceniących spokój i świeże powietrzeDziałka położona w miejscowości Wola Morawicka gmina Morawica.  Nieruchomość pośród lasów i łąk w enklawie ciszy, z dala od gwaru miejskiego i przemysłu z przeznaczeniem np.pod własny biznes....

Wola Morawicka (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

1 000 000 PLN (156 zł/m2)

-
-
6400 m2
-
15715306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24493848 15715306 Idealna pod inwestycję działka o powierzchni 1100 m² Przedstawiamy nieruchomość na sprzedaż w miejscowości Brzeziny w gminie Morawica Działka z mediami o wymiarach 16m x 69m z dojazdem drogą polną . W niewielkiej odległości od działki znajdziemy przy...

Brzeziny (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

120 000 PLN (109 zł/m2)

-
-
1100 m2
-
15542585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 20876592 15542585 Idealna oferta dla osób szukających działki letniskowej nad Jeziorem Chańcza.Oferowana nieruchomość znajduje się w Życinach nad Jeziorem Chańcza. Działkę od linii brzegowej w linii prostej dzieli zaledwie 200 metrów!Nr ewidencyjny działki: 1784 obręb...

Życiny (Świętokrzyskie, gm. Raków)

115 000 PLN (186 zł/m2)

-
-
617 m2
-
15476074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19408889 15476074 Biuro Nieruchomości Metrohouse oferuje sprzedaż trzech działek o łącznej powierzchni 1630 m², zlokalizowanych przy ulicy Słonecznej w Skarżysku Kamiennej. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących spokój, bliskość natury oraz wygodę komunikacyjną.Dz...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

299 000 PLN (183 zł/m2)

-
-
1630 m2
-
15446609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18755960 15446609 Idealna oferta dla osób szukających parceli pozwalających na budowę wymarzonego domu. Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka w turystycznie rozwijającej się miejscowości Tokarnia nieopodal Chęcin.Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 1158 m²...

Tokarnia (Świętokrzyskie, gm. Chęciny)

135 000 PLN (117 zł/m2)

-
-
1158 m2
-
15680979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23839584 15680979 Wyjątkowa działka inwestycyjna 2 ha z potencjałem deweloperskim.Biuro Nieruchomości Metrohouse ma przyjemność zaprezentować unikalną działkę inwestycyjną o powierzchni 20 000 m² , zlokalizowaną w Skarżysku-Kamiennej.To doskonała propozycja dla dewel...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

3 499 000 PLN (178 zł/m2)

-
-
19662 m2
-
14655454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2948016 14655454 Działka o powierzchni 2535 mkw w Drugni w spokojnej okolicy. Działka ewidencyjna 56210 zlokalizowana w Drugni (gm. Pierzchnica) w swoim najbliższym otoczeniu ma nieliczne domy jednorodzinne.Głównym atutem działki jest jest jej położenie w spokojnej ...

Drugnia (Świętokrzyskie, gm. Pierzchnica)

43 000 PLN (17 zł/m2)

-
-
2535 m2
-
14823940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26856 14823940 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6788 m2 położona w Radomicach przy ul. Prostej. Działka o regularnym kształcie o wymiarach: 26,5x253m. Możliwy dojazd do działki z dwóch stron, od strony północnej drogą asfaltową, od strony południowej dro...

Radomice (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

339 400 PLN (50 zł/m2)

-
-
6788 m2
-