• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

na sprzedaż Świętokrzyskie Kielce Herby

Znalezionych ofert: 18

15781746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25836040 15781746 2-POKOJOWE MIESZKANIE DO WPROWADZENIA - 1 piętro ! Mieszkanie o powierzchni 46,00 m 2 usytuowane na 1 piętrze w 10 piętrowym ocieplonym budynku z nową elewacją na ul. Św. Weroniki osiedle Herby. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny s...

Kielce (Herby) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

189 000 PLN (4 109 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15781952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25835984 15781952 Szukasz mieszkania z pięknym widokiem na panoramę Kielc? Mamy dla Ciebie nieruchomość w atrakcyjnej cenie, która znajduję się przy ulicy Szczygla, w dziesięciopiętrowym bloku na 7 piętrze. Lokal o powierzchni 58 m2 składa się z: 3 niezależny...

Kielce (Herby) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

185 000 PLN (3 190 zł/m2)

3
-
58 m2
1979
15781916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25835982 15781916 Kawalerka na sprzedaż na Herbach. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze dwupiętrowego bloku. Na 18,5 m2 znajduje się pokój z aneksem kuchennym i łazienka z WC. Lokal po generalnym remoncie: nowe okna PCV i wymienione instalacje. Na podłodze w ...

Kielce (Herby) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

71 000 PLN (3 944 zł/m2)

1
-
18 m2
-
14541404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 2847203 14541404 NA SPRZEDAŻ KAWALERKA Z OSOBNĄ SYPIALNIĄ NA OSIEDLU HERBY! NOWE BUDOWNICTWO! Mieszkanie o powierzchni 30,70m2 usytuowane na 3 piętrze (poddasze) w 3-piętrowym odnowionym i ogrodzonym bloku przy ulicy Przemysłowej . Funkcjonalny rozkład - mi...

Kielce (Herby) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

199 000 PLN (6 633 zł/m2)

2
-
30 m2
-
14498971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 2804076 14498971 NA SPRZEDAŻ KAWALERKA Z OSOBNĄ SYPIALNIĄ NA OSIEDLU HERBY! NOWE BUDOWNICTWO! Mieszkanie o powierzchni 30,70m2 usytuowane na 3 piętrze (poddasze) w 3-piętrowym odnowionym i ogrodzonym bloku przy ulicy Przemysłowej . Funkcjonalny rozkład - mi...

Kielce (Herby) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

210 000 PLN (7 000 zł/m2)

2
-
30 m2
-
15383019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe mieszkanie wykończone pod klucz 17317092 15383019 WYJĄTKOWA OFERTA - 3-POKOJOWE MIESZKANIE DO WPROWADZENIA SIĘPrzedstawiam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 50 m², zlokalizowane przy ul. Glinianej w Kielcach. Lokal usytuowany jest na wysokim parterze i posiada duży balkon z możliwośc...

Kielce (Herby) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

580 000 PLN (11 600 zł/m2)

3
-
50 m2
2007