• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

na sprzedaż Świętokrzyskie Kielce Herby

Znalezionych ofert: 18

15895112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27959618 15895112 Na sprzedaż mieszkanie o pow . 43,66 m2 , zlokalizowane na parterze w trzypiętrowym bloku przy ul. Częstochowskiej, w dzielnicy Herby. Mieszkanie składa się z: - 2 pokoi (pow. ok. 15,04 m2 i 10,89 m2), - kuchni połączonej z jadalnią (pow. ok. 11,01...

Kielce (Herby) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

345 000 PLN (8 023 zł/m2)

2
-
43 m2
1978
15895111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27959617 15895111 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o pow . 37,58 m2 , zlokalizowane na parterze w trzypiętrowym bloku przy ul. Częstochowskiej, w dzielnicy Herby. Mieszkanie składa się z: - salonu (pow. 23,17 m2), - łazienki (pow. 1,84 m2), - dwóch pom. gospodarcz...

Kielce (Herby) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

290 000 PLN (7 838 zł/m2)

1
-
37 m2
1978
15894631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27947982 15894631 Na sprzedaż mieszkanie o pow . 81,24 m2 , zlokalizowane na parterze w trzypiętrowym bloku przy ul. Częstochowskiej, w dzielnicy Herby. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi (pow. 23,17 m2, 15,04 m2 i 10,89 m2), - kuchni połączonej z jadalnią (pow. 11,...

Kielce (Herby) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

635 000 PLN (7 840 zł/m2)

3
-
81 m2
1978
15707332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24319399 15707332 Na sprzedaż nowe, wykończone pod klucz 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46,11 m2 z tarasem 14,36 m2 zlokalizowane na parterze w 4 piętrowym apartamentowcu z 2023 r. przy ul. 1 Maja w Kielcach. Mieszkanie nowocześnie i estetycznie wykończone, jas...

Kielce (Herby) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

615 000 PLN (13 370 zł/m2)

2
-
46 m2
2023
15568282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 21522006 15568282 Na sprzedaż działka o powierzchni 1695 m2 zlokalizowana na skrzyżowaniu ul. Skrzetlewskiej i Łódzkiej w Kielcach. Działka o nieregularnym kształcie o przybliżonych wymiarach 17x58x32x22x37. Obecnie wjazd na działkę od ulicy Skrzetlewskiej. Działka ...

Kielce (Herby) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

750 000 PLN

-
-
1695 m2
-
15835182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26755544 15835182 Na sprzedaż: mieszkanie 55,47 m² wysoki standard Kielce HerbyNa sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 55,47 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Kielcach os. Herby. Nieruchomość wykończona w wysokim stan...

Kielce (Herby) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

529 000 PLN (9 618 zł/m2)

3
1
55 m2
2013
15791315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25989610 15791315 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w KielcachLokalizacja: ul. GlinianaPiętro: 12Powierzchnia: 64 m²Dodatkowo: możliwość dokupienia garażuMieszkanie znajduje się w kameralnym, niewielkim bloku, w którym znajduje się jedynie kilka mieszkań. Budynek jest ...

Kielce (Herby) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

537 600 PLN (8 400 zł/m2)

2
1
64 m2
1970
15693469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24066264 15693469 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie 53 m² ul. Gliniana Kielce 1. piętro Kameralny budynekMam przyjemność zaprezentować atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 53 m², usytuowane na pierwszym piętrze w niskim, dwukondygnacyjnym b...

Kielce (Herby) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

430 000 PLN (8 113 zł/m2)

2
1
53 m2
1960
15864576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27269364 15864576 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,59 m2 zlokalizowane na I piętrze w kameralnym III piętrowym bloku przy ul. Glinianej. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z wyjściem na duży balkon ze schowkiem, sypialni, przedpokoju z du...

Kielce (Herby) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

519 823 PLN (9 808 zł/m2)

2
-
53 m2
1969
15822562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26621798 15822562 TYLKO U NAS! Trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Herby, Kielce Oferujemy na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 58 m² , zlokalizowane na cenionym osiedlu Herby w Kielcach . Nieruchomość znaj...

Kielce (Herby) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

529 000 PLN (9 121 zł/m2)

3
-
58 m2
1975
15814606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26608650 15814606 OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA – KIELCE, WIŚNIOWY SADNa sprzedaż w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania mieszkanie z dwoma sypialniami, salonem z aneksem kuchennym, dużą loggią, miejscem parkingowym w garażu podziemnym oraz komórką lokatorską – wszy...

Kielce (Herby) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

699 000 PLN (11 390 zł/m2)

3
1
61.37 m2
2012
15460917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19070709 15460917 LokalizacjaNieruchomość znajduje się w Kielcach przy ul. Towarowej, zaledwie 4 km od centrum miasta. Doskonałe położenie zapewnia szybki dostęp do głównych arterii komunikacyjnych. W bliskiej odległości znajdują się bocznica kolejowa, Targi Kielce or...

Kielce (Herby) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 090 000 PLN (3 483 zł/m2)

1
-
600 m2
-