• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 154

15890206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27875808 15890206 Na sprzedaż lokal usługowy, o powierzchni 67,53 m2, dostępny na parterze nowego budynku, zlokalizowanego na osiedlu KSM w Kielcach. Lokal oferowany jest w standardzie deweloperskim. W skład lokalu wchodzą: - lokal usługowy 59,85 m2, - WC 3...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

931 914 PLN (13 909 zł/m2)

11
-
67 m2
2025
15768278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 25538598 15768278 Na sprzedaż k ompleks dwóch hal o łącznej powierzchni 2109,12 m2 , zlokalizowany w miejscowości Kopaniny, gm. Końskie , bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 746 w kierunku Końskie-Żarnów, w odległości ok. 10 km od centrum Końskich i ok. 50 ...

Końskie (Kopaniny) (Świętokrzyskie, gm. Końskie)

3 750 000 PLN (1 778 zł/m2)

11
-
2109 m2
2012
15484872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19599054 15484872 Na sprzedaż lokal usługowy, o powierzchni 67,53 m2, dostępny na parterze nowego budynku, zlokalizowanego na osiedlu KSM w Kielcach. Lokal oferowany jest w standardzie deweloperskim. W skład lokalu wchodzą: - lokal usługowy 59,85 m2, - WC 3...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

911 655 PLN (13 607 zł/m2)

11
-
67 m2
2025
15836285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26708960 15836285 Na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 96,11 m2, dostępne na parterze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Lokal jest oferowany w standardzie dewelope...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 004 830 PLN (10 467 zł/m2)

11
-
96 m2
2026
15889702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27859024 15889702 Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 58,98 m2 zlokalizowany na IV piętrze nowego budynku usługowego zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. W skład lokalu wchodzą: - jedno pomieszczenie o pow. 58,98 m2 Miejsce postojow...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

623 890 PLN (10 757 zł/m2)

11
-
58 m2
2024
15870186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27422895 15870186 Szukasz przestrzeni gotowej do uruchomienia dochodowego biznesu lub rozwoju nowej działalności?Ta nieruchomość łączy dużą, elastyczną powierzchnię, nowoczesny standard techniczny oraz strategiczną lokalizację, która realnie wspiera sprzedaż i rozwój ...

Bliżyn (Świętokrzyskie, gm. Bliżyn)

809 900 PLN (1 486 zł/m2)

1
-
545 m2
1970
14858591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 13043553 14858591 Nieruchomość przygotowana do prowadzenia biznesu, bez nakładów finansowych. Odbiory sanepidu, HACAP Na sprzedaż budynek usługowy zlokalizowany w Rakowie, wybudowany w 2012 roku. Budynek o pow. całkowitej: 565,37 m2, użytkowej 426,93 m2, usytuowany na...

Raków (Świętokrzyskie, gm. Raków)

900 000 PLN (1 593 zł/m2)

11
-
565 m2
2012
15835252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26714906 15835252 Na sprzedaż przestronny lokal usługowy w doskonałej lokalizacji ul. Żeromskiego, Skarżysko-KamiennaOferujemy na sprzedaż narożny lokal usługowy o łącznej powierzchni 199,48 m², zlokalizowany przy jednej z głównych ulic Skarżyska-Kamiennej ul. Żerom...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

1 640 000 PLN (8 241 zł/m2)

1
-
199 m2
2026
15629773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22836410 15629773 Biuro Nieruchomości Metrohouse przedstawia Państwu sprzedaż kompleksu składającego się z 4 budynków usytuowanych na działkach o łącznej powierzchni 12 216 m² przy w Kielcach.W skład obiektu wchodzą:BUDYNEK A o powierzchni 1764 m² w skład którego wcho...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

20 000 000 PLN (2 940 zł/m2)

11
-
6802 m2
2001
15470240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19279268 15470240 Na sprzedaż przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 235.80 m², usytuowany na parterze nowoczesnego, czterokondygnacyjnego budynku. Lokal w stanie deweloperskim pozwala na aranżację wnętrza zgodnie z Twoimi potrzebami.Nieruchomość narożna po...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

1 838 850 PLN (7 825 zł/m2)

1
3
235 m2
2024
14858587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3513860 14858587 Oferuję sprzedaż lokalu usługowego w ścisłym centrum Kielc przy ulicy Paderewskiego.Nieruchomość usytuowana jest na parterze w 5 piętrowej kamienicy przy bardzo ruchliwym węźle komunikacyjnym.Lokal o powierzchni 64,93 m² w skład którego wchodzą:- rec...

Kielce (Śródmieście) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

749 000 PLN (11 703 zł/m2)

11
-
64 m2
1970
15746244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25073836 15746244 Wyjątkowa oferta inwestycyjna budynek biurowy z potencjałemPrezentujemy na sprzedaż dwukondygnacyjny, podpiwniczony budynek biurowy o powierzchni całkowitej 1089 m², usytuowany na działce liczącej 1102 m². Obiekt wzniesiono w 1976 roku w tradycyjnej...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

1 200 000 PLN (1 102 zł/m2)

11
-
1089 m2
1920