• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 154

15131901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 10578730 15131901 Na sprzedaż nieruchomość składająca się z budynku przemysłowo-usługowego z przewidzianą w projekcie częścią mieszkalną na piętrze, o łącznej pow. użytkowej około 501 m2 , (całkowitej 622,29 m2 ) zlokalizowana na działce o pow. 932 m2 w Jędrzejowie. ...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

890 000 PLN (1 431 zł/m2)

11
-
622 m2
-
14126241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 103775 14126241 Do sprzedania lokal o pow. 129,2m2 zlokalizowany przy ul. Zagnańskiej. W pobliżu znajdują się tereny rekreacyjne, ścieżka rowerowa, Zalew Kielecki, szkoły, sklepy, przedszkola, markety handlowe oraz przystanki MPK. Lokal frontowy - usytuowany w n...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 112 412 PLN (8 623 zł/m2)

11
-
129 m2
2009
15215563 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 12838451 15215563 Na sprzedaż budynek handlowo - gastronomiczno - hotelowy o łącznej pow. użytkowej 760,80 m2 (całkowitej ok. 873 m2), zlokalizowany w Snochowicach, gmina Łopuszno. Budynek wolnostojący, częściowo podpiwniczony, parterowy z poddaszem użytkowo - mi...

Snochowice (Świętokrzyskie, gm. Łopuszno)

940 000 PLN (1 077 zł/m2)

11
-
873 m2
2004
15054026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 8330875 15054026 Na sprzedaż lokal usługowo - mieszkalny o pow. całkowitej ok. 200 m2 (pow. użytkowej ok. 180 m2 ) zlokalizowany w Chęcinach. Działka o pow. 161 m2. Budynek piętrowy, na parterze mieści się sklep spożywczy, na piętrze mieszkanie o pow. użytkowej ok....

Chęciny (Świętokrzyskie, gm. Chęciny)

977 000 PLN (4 885 zł/m2)

11
-
200 m2
1900
15049404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 8082227 15049404 Na sprzedaż kompleks budynków usługowo-handlowo-magazynowych na działce o powierzchni 2628 m 2 , zlokalizowanej przy ulicy 11 Listopada w centrum Jędrzejowa. Wymiary działki to około 21m (front) x 125 m. Działka w kształcie p...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

5 900 000 PLN (5 364 zł/m2)

11
-
1100 m2
-
14835497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 384136 14835497 Do sprzedania hala magazynowaprzemysłowausługowa o powierzchni ok. 555 m2 . Nieruchomość zlokalizowana jest w terenie pełniącym funkcje przemysłowo-usługowe. Teren dobrze skomunikowany z innymi częściami miasta (przystanki MPK, węzeł drogowy S7...

Kielce (Niewachlów pierwszy) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 000 000 PLN (1 802 zł/m2)

11
-
555 m2
1960
14126247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 103784 14126247 Do sprzedania lokal o pow. 233,5 m2 zlokalizowany przy ul. Zagnańskiej. W pobliżu znajdują się tereny rekreacyjne, ścieżka rowerowa, Zalew Kielecki, szkoły, sklepy, przedszkola, markety handlowe oraz przystanki MPK. Lokal frontowy - usytuowany ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 010 435 PLN (8 628 zł/m2)

11
-
233 m2
2009
15098816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 9778863 15098816 Do sprzedania 3 budynki magazynoweprzemysłoweusługowe o łącznej powierzchni ok. 1315 m2 . Nieruchomość zlokalizowana jest w terenie pełniącym funkcje przemysłowo-usługowe. Teren dobrze skomunikowany z innymi częściami miasta (przystanki MPK, węzeł ...

Kielce (Niewachlów pierwszy) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

5 900 000 PLN (4 487 zł/m2)

11
-
1315 m2
1960
14127495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 103823 14127495 LOKAL o pow. użytkowej 74,69 m 2 usytuowany na parterze, oferowany w standardzie deweloperskim. Pomieszczenia: pomieszczenie usługowe 52,08 m 2 , pomieszczenie biurowe 12,08 m 2 , kuchnia 5,91 m 2 , WC 2,98 m 2 , pomieszczenie porządkowe 1,64 m 2...

Kielce (Piaski) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

597 146 PLN (8 070 zł/m2)

11
-
74 m2
2018
15264204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14179334 15264204 Na sprzedaż wolnostojący budynek stanowiący lokal handlowo-usługowy o powierzchni 74 m2 usytuowany na działce o powierzchni 143 m2 . Budynek zlokalizowany w centrum Wąchocka w głównym ciągu pieszych. Lokal składa się z głównej sali sprzedaży, ...

Wąchock (Świętokrzyskie, gm. Wąchock)

155 000 PLN (2 095 zł/m2)

11
-
74 m2
1985
15090460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 9524744 15090460 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 2 560 m 2 zabudowana budynkiem biurowo - warsztatowym o pow. 565,62 m 2, magazynem dwukondygnacyjnym o pow. 182 m2 , parterowym budynkiem gospodarczym o pow. 79,5 m2 , warsztatem samochodowym ...

Skarżysko-Kamienna (Skarżysko zachodnie) (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

2 200 000 PLN (2 461 zł/m2)

11
-
894 m2
1986
15890206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27875808 15890206 Na sprzedaż lokal usługowy, o powierzchni 67,53 m2, dostępny na parterze nowego budynku, zlokalizowanego na osiedlu KSM w Kielcach. Lokal oferowany jest w standardzie deweloperskim. W skład lokalu wchodzą: - lokal usługowy 59,85 m2, - WC 3...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

931 914 PLN (13 909 zł/m2)

11
-
67 m2
2025