• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Domy na sprzedaż Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 367

15820932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574769 15820932 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przytulny, widny dom do remontu o powierzchni 76,9m2 w Chmielowie pod Ostrowcem Św.Dom wolnostojący, częściowo murowany, częściowo drewniany omurowany, wybudowany w latach 1960-69, rozbudowany w 1995r. umiejs...

Chmielów, Spacerowa 35

198 000 PLN (2 575 zł/m2)

3
1
76.9 m2
1969
15688396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23987211 15688396 Prezentuję na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe: zabudowaną i niezabudowaną położone w miejscowości Sobów, gmina Ożarów, woj. świętokrzyskie. Nieruchomości można nabyć łącznie lub osobno – istnieje również możliwość poszerzenia działki niezabudowa...

Sobów (Świętokrzyskie, gm. Ożarów)

1 000 000 PLN (3 433 zł/m2)

11
6
291.29 m2
2005
15619034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22576344 15619034 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona we wsi Wymysłów przy ul. Słonecznej. Na płaskiej, prostokątnej, zadbanej i ogrodzonej działce z bramą elektryczną w 1976 roku wzniesiono dwukondygnacyjny dom o powierzchni zabudowy 105 m², użytko...

Wymysłów, Słoneczna

680 000 PLN (4 250 zł/m2)

4
1
160 m2
1976
15620102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22597451 15620102 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Tomaszów. Nieruchomość została wybudowana w 2004 roku i oferuje duże możliwości aranżacyjne oraz komfortowe warunki mieszkalne.Opis nieruchomości:Dom o ...

Ostrowiec Świętokrzyski, Tomaszów

780 000 PLN (1 821 zł/m2)

8
2
428.22 m2
2004
15886985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27772758 15886985 Wyjątkowy dom premium w Sandomierzu - gotowy do zamieszkania od zaraz Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnego, energooszczędnego domu jednorodzinnego klasy premium, położonego w prestiżowej i spokojnej dzielnicy willowej przy ul. D...

Sandomierz (Świętokrzyskie, gm. Sandomierz)

2 049 000 PLN (7 968 zł/m2)

6
3
257.15 m2
2016
15820219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633124 15820219 Na sprzedaż atrakcyjny, dwukondygnacyjny dom jednorodzinny o powierzchni  użytkowej100 m², położony w Sandomierzu przy ulicy Gołębickiej, na zadbanej działce o powierzchni 5 arów. Nieruchomość idealna dla rodziny, osób ceniących wygodę, funkcjonalny ...

Sandomierz (Świętokrzyskie, gm. Sandomierz)

919 000 PLN (8 355 zł/m2)

5
2
110 m2
2018
15875314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dwór, zamek, pałac 27526217 15875314 Jeśli szukasz nieruchomości, która łączy tradycyjną estetykę domu z bali z nowoczesną technologią i niskimi kosztami utrzymania, ta oferta jest dla Ciebie!Oferujemy na sprzedaż piękny, unikatowy dom z 2020 roku o powierzchni 100 m². Konstrukcja z bal...

Wierzbica (Świętokrzyskie, gm. Kije)

1 146 000 PLN (11 460 zł/m2)

5
2
100 m2
2020
15875775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27526188 15875775 Większość domów w tej okolicy to albo stare mury do remontu, albo puste działki z obietnicą budowy za 3 lata. Tutaj jesteś na finiszu.Sprzedajemy dom w Skibach (bliźniak, 219 m² całkowitej), który jest w idealnym momencie inwestycyjnym: najtrudniejsz...

Skiby (Świętokrzyskie, gm. Chęciny)

824 000 PLN (3 752 zł/m2)

5
2
219.6 m2
2019
15875963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526052 15875963 Szukasz gotowej rezydencji? To ogłoszenie nie jest dla Ciebie.Jeśli jednak szukasz 775 m² uzbrojonego gruntu w świetnej lokalizacji (800 m od Rynku w Jędrzejowie), gdzie na start masz już gotową bazę socjalną, biurową lub mieszkalną – czytaj dalej.Pr...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

317 000 PLN (8 568 zł/m2)

2
1
37 m2
1950
15169101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11522156 15169101 REZERWACJA Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej ok. 92 m2 (pow. całk. ok. 230 m2) , zlokalizowany na działce o powierzchni 11 000 m2 (1,1 ha) w miejscowości Zaskale, gm. Łączna. Budynek wybudowany w latach 80., położony w pierwszej linii za...

Zaskale (Świętokrzyskie, gm. Łączna)

550 000 PLN (2 391 zł/m2)

3
1
230 m2
1985
15889238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27846115 15889238 KSB Nieruchomości przedstawia do sprzedaży dom przy lesie, po remoncie. W cenie działka z plantacją choinek.Po dużo więcej zdjęć zapraszamy do kontaktu.Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 106,5m², położony na działce o powierzchni 1581 m², w cichej i s...

Ostrowiec Świętokrzyski (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)

759 000 PLN (7 127 zł/m2)

3
2
106.5 m2
1970
15713049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24431797 15713049 Na sprzedaż dom powierzchni użytkowej 137,5 m2 (całkowitej około 240 m2) zlokalizowany na działce o powierzchni 341 m2 przy ul. Wybranieckiej (os. Baranówek). Dom składa się z 4 kondygnacji: Piwnica: garaż, kotłownia, WC, oraz dodatkowe 2 pomies...

Kielce (Baranówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 400 000 PLN (5 932 zł/m2)

6
2
236 m2
2000