• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Domy na sprzedaż Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 369

15889238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27846115 15889238 KSB Nieruchomości przedstawia do sprzedaży dom przy lesie, po remoncie. W cenie działka z plantacją choinek.Po dużo więcej zdjęć zapraszamy do kontaktu.Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 106,5m², położony na działce o powierzchni 1581 m², w cichej i s...

Ostrowiec Świętokrzyski (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)

759 000 PLN (7 127 zł/m2)

3
2
106.5 m2
1970
15713049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24431797 15713049 Na sprzedaż dom powierzchni użytkowej 137,5 m2 (całkowitej około 240 m2) zlokalizowany na działce o powierzchni 341 m2 przy ul. Wybranieckiej (os. Baranówek). Dom składa się z 4 kondygnacji: Piwnica: garaż, kotłownia, WC, oraz dodatkowe 2 pomies...

Kielce (Baranówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 400 000 PLN (5 932 zł/m2)

6
2
236 m2
2000
15875076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27525484 15875076 Dom na dużej działce w Rzeczycy Mokrej – administracyjnie w gminie Dwikozy, ale praktycznie bliżej Sandomierza – oferuje to, czego dziś najbardziej brakuje: przestrzeń, intymność i prawdziwy oddech od codzienności.Na dużej, 33-arowej działce, pięknie...

Rzeczyca Mokra (Świętokrzyskie, gm. Dwikozy)

590 000 PLN (8 429 zł/m2)

2
-
70 m2
1980
15866714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27326834 15866714 Wyobraź sobie miejsce, w którym codzienny komfort łączy się z prywatną strefą relaksu - na ponad półhektarowej działce, w otoczeniu ciszy i zieleni, a jednocześnie z szybkim dostępem do miasta.Ten przestronny dom jednorodzinny położony jest w spokojn...

Sandomierz (Świętokrzyskie, gm. Sandomierz)

1 775 000 PLN (3 300 zł/m2)

7
4
537.8 m2
2003
15884615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27707166 15884615 Na sprzedaż 4-pokojowy parterowy dom wolnostojący z poddaszem użytkowym , o powierzchni użytkowej 107,1 m2 (pow. całkowitej 200,9 m2), zlokalizowany w miejscowości Przyłęczek, gm. Wodzisław. W skład pomieszczeń wchodzą: PODPIWNICZENIE: - g...

Przyłęczek (Świętokrzyskie, gm. Wodzisław)

500 000 PLN (2 500 zł/m2)

4
1
200 m2
1998
15406900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17843255 15406900 REZERWACJA Na sprzedaż parterowy dom o powierzchni 86,8 m2 zlokalizowany w Zagórzu, gm. Bliżyn, na działce o pow. 3992 m 2 W skład nieruchomości wchodzą: - salon (pow. 31,3 m2), - pokój (pow. 14,3 m2), - pokój z garderobą (pow. 21,9 m2), -...

Zagórze (Świętokrzyskie, gm. Bliżyn)

750 000 PLN (8 721 zł/m2)

3
1
86 m2
2000
15669437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23612047 15669437 Dom na sprzedaż - spokojna okolica, duże podwórko, możliwość adaptacji poddasza! Na sprzedaż funkcjonalny, parterowy dom jednorodzinny o przemyślanym układzie pomieszczeń, położony na spokojnej wsi w okolicach Chmielnika (woj. świętokrzyskie).Ilość p...

Drugnia (Świętokrzyskie, gm. Pierzchnica)

419 000 PLN (3 809 zł/m2)

3
1
110 m2
2008
15641903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23089260 15641903 Przedstawiam Państwu na sprzedaż okazały dom usytuowany w Sandomierzu przy ulicy Ożarowskiej o powierzchni 252 m2. Biorąc pod uwagę potencjał jaki posiada budynek i działka, jest to idealne miejsce zarówno do mieszkania dla kilkuosobowej rodziny ze w...

Sandomierz (Świętokrzyskie, gm. Sandomierz)

890 000 PLN (3 532 zł/m2)

6
2
252 m2
1991
15767452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25527800 15767452 Biuro Nieruchomości Metrohouse przedstawia Państwu ofertę sprzedaży dwupiętrowego domu położonego na ogrodzonej działce o powierzchni 1472 m². Budynek został wzniesiony w 1961 roku z solidnych materiałów i przez lata był regularnie utrzymywany. To ni...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

459 000 PLN (2 366 zł/m2)

6
2
194 m2
1961
14858555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 3513825 14858555 Oferta sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych w Kielcach, Pod Telegrafem.Nieruchomość składa się z domu o powierzchni 260 m² oraz działki o powierzchni 544 m².DOM:salon z kominkiemkuchnia głównajadalniałazi...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 749 000 PLN (5 791 zł/m2)

7
2
302 m2
2000
15847147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26903604 15847147 Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Bęczków Niwy, w gminie Górno, zaledwie około 12 minut jazdy samochodem od Kielc. To propozycja przede wszystkim dla osób poszukujących dużej działki w spokojnej, zielonej okolicy, z szybkim i wygodnym ...

Bęczków (Świętokrzyskie, gm. Górno)

249 000 PLN (3 192 zł/m2)

2
1
78 m2
1966
15745253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25054105 15745253 Biuro Nieruchomości Metrohouse przedstawia Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości usytuowanej w Kranowie koło Daleszyc 15 km od Kielc, to propozycja dla osób ceniących przestrzeń, komfort i bliskość natury. Na działce o imponującej powierzchni prawie...

Kranów (Świętokrzyskie, gm. Daleszyce)

4 500 000 PLN (16 791 zł/m2)

4
2
268 m2
2010