- Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
Mieszkanie 2 pokojowe
- Pokoje2
- Łazienki-
- Powierzchnia 50m2
- Rodzaj Mieszkanie
- Cena 458 000 PLN
- MiastoKielce
- Rok budowy1998
Opis szczegółowy
Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,9 m² , położone na 2 piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku przy ul. Strasza, na spokojnym i zielonym Osiedlu Kochanowskiego. Budynek z 1998 roku, wybudowany z cegły, po termomodernizacji i dociepleniu styropianem.
Lokal składa się z:
jasnego salonu połączonego z aneksem kuchennym,
ustawnej sypialni,
przedpokoju,
łazienki z WC.
Mieszkanie jest dwustronne, ciche i dobrze doświetlone. Dużym atutem jest przestronny balkon z ekspozycją południową, idealny do wypoczynku. Lokal znajduje się w centralnej części zadbanego osiedla, z dala od ruchliwych ulic, co zapewnia komfort i spokój mieszkańcom.
Stan mieszkania pozwala na odświeżenie lub przeprowadzenie remontu według własnych potrzeb i aranżacji.
Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej. W mieszkaniu brak instalacji gazowej, co zwiększa bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.
Atrakcyjna lokalizacja zapewnia szybki dostęp do centrum miasta, terenów zielonych oraz pełnej infrastruktury handlowo-usługowej.
Koszty utrzymania: czynsz ok. 797 PLN/dla 1 osoby (zawiera zaliczkę na wodę, CO, fundusz remontowy) + prąd wg zużycia.
[Czynsz administracyjny ma charakter orientacyjny, jest wartością zmienną i może ulec zmianie w zależności od decyzji wspólnoty/spółdzielni, liczby osób zamieszkujących oraz bieżących kosztów utrzymania nieruchomości.]
Dla nieruchomości sporządzono świadectwo charakterystyki energetycznej:
EU = 110,17 kWh/(m2 · rok)
EK = 178,90 kWh/(m2 · rok)
EP = 143,60 kWh/(m2 · rok)
E CO 2 = 0,05 t CO 2 /(m2 · rok)
Uoze = 0,00 %
Dane kontaktowe do agenta: Dorota Pękalska - Perz Tel: XXXXX080 E-mail: Adres email ukryty
For service in English call Magdalena Prokopoudi at XXXXX594.
--------
For sale: a spacious and functional apartment with an area of 50.9 m², located on the 2nd floor in a камерal 3-storey building at Strasza Street, in the quiet and green Kochanowskiego estate in Kielce. The building was constructed in 1998 using brick technology and has undergone thermal modernization with polystyrene insulation.
The apartment consists of:
a bright living room with kitchenette,
a well-proportioned bedroom,
a hallway,
a bathroom with WC.
The property is dual-aspect, quiet, and well-lit. A major advantage is the spacious south-facing balcony, ideal for relaxation. The apartment is located in the central part of a well-maintained estate, away from busy streets, ensuring comfort and peace.
The condition of the apartment allows for refreshing or renovation according to individual needs and preferences.
Heating and hot water are provided by the municipal network. There is no gas installation in the apartment, which increases safety and convenience.
The attractive location ensures quick access to the city center, green areas, and full commercial and service infrastructure.
Maintenance costs: administrative fee approx. 797 PLN (for 1 person; includes advances for water, central heating, and renovation fund) + electricity according to consumption.
[The administrative fee is indicative and may change depending on decisions of the housing association/cooperative, number of occupants, and current maintenance costs.]
Energy Performance Certificate:
EU = 110.17 kWh/(m²·year)
EK = 178.90 kWh/(m²·year)
EP = 143.60 kWh/(m²·year)
ECO2 = 0.05 t CO2/(m²·year)
UOZE = 0.00 %
--------------------------
Biuro Nieruchomości PROPERCO sp. z o.o. sp.k. współpracuje z doświadczonymi specjalistami finansowymi, oferującymi sprawdzenie zdolności kredytowej oraz przedstawienie oferty finansowania nieruchomości /// Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC. ///Nasze usługi świadczymy w oparciu o umowę pośrednictwa, która gwarantuje Państwu opiekę naszego doradcy przez cały okres trwania współpracy. Za wykonaną usługę pobieramy wynagrodzenie zgodnie z warunkami uzgodnionymi w zawartej umowie. /// The real estate agency PROPERCO sp. z o.o. sp.k. collaborates with experienced financial specialists, offering creditworthiness assessment and presenting property financing offers. Information regarding property descriptions is provided by the owner, is purely informational, and may be subject to updates. The property offer does not constitute a specific offer as defined in Art. 66 and subsequent articles of the Civil Code. Our services are provided based on a brokerage agreement, ensuring you the care of our advisor throughout the entire collaboration period. We charge a fee for the services rendered according to the terms agreed upon in the concluded agreement.
Zapraszamy do siedziby naszego biura w Kielcach przy ul. Koziej 3a/1. /// We invite you to visit our office located in Kielce at 3a/1 Kozia Street.
Dane adresowe /// Address details:
PROPERCO sp. z o.o. sp.k
ul. Kozia 3a/1
25-514 Kielce
tel. kom: XXXXX827
Adres www ukryty
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15889224
- Data publikacji: 11 maja 2026 17:19 (37 minut temu)
- Liczba pokoi: 2
- Piętro: 2 / 3
Mapa
Świętokrzyskie, Kielce, Kochanowskiego ,
Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Kielce, Kochanowskiego
nieruchomosci-swietokrzyskie-24.pl / 15889224
458 000 PLN
9 160 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 50m2
- Pokoje 2
- Rok budowy 1998
Opis - Mieszkanie
Lokal składa się z:
jasnego salonu połączonego z aneksem kuchennym,
EU = 110,17 kWh/(m2 · rok)