• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Nieruchomości Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 2 081

15872736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27500692 15872736 Komfortowe 79m² przy lesie – ul. Świerkowa, Kielce Szukasz mieszkania, które łączy spokój natury z miejską wygodą ? Mamy coś wyjątkowego ! Lokalizacja: ul. Świerkowa ( nowe budownictwo, cegła 2012 r. ) Powierzchnia: 79,33 m2, 3 pokoje, 1. piętro z w...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

698 000 PLN (8 799 zł/m2)

3
1
79.33 m2
2012
15697749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24136318 15697749 REZERWACJA Na sprzedaż 4 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,31 m2 położone na parterze budynku w zabudowie bliźniaczej z 2024 roku przy ul. Ostrogórskiej, w dzielnicy Ostra Górka, tuż obok rezerwatu Wietrznia . Powierzch...

Kielce (Ostra górka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

870 000 PLN (10 741 zł/m2)

4
-
81 m2
2024
15695786 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24108615 15695786 Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow. 15 m2 usytuowany na parterze w nowoczesnym budynku w dzielnicy Piaski przy ul. Witosa. Lokal klimatyzowany, wyposażony w instalację komputerową i telefoniczną oraz alarm. Cena najmu: 900 PLN brutto. ...

Kielce (Piaski) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

900 PLN (60 zł/m2)

11
-
15 m2
2012
14318621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 109198 14318621 Na sprzedaż działka o pow. 4482 m2 zlokalizowana przy ul. Ściegiennego w Kielcach. Działka niezabudowana, w kształcie trójkąta, o wymiarach (w przybliżeniu): 209 m (front) x 41 m x 214 m. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Media: - prą...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 200 000 PLN

-
-
4482 m2
-
15897127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27995581 15897127 # Działka budowlana 1003 m² Leszczyny Cedzyna 2 min od zalewu las naprzeciwkoNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 81071 położona w miejscowości Leszczyny, tuż przy Cedzynie, zaledwie 2 minuty spacerem od zalewu Cedzyna. To idealne miejsce ...

Leszczyny (Świętokrzyskie, gm. Górno)

289 000 PLN (288 zł/m2)

-
-
1003 m2
-
15883874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27681489 15883874 Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 47,95 m² Kielce, os. SadyNa sprzedaż oferujemy wyjątkowo funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 47,95 m² z piwnicą, zlokalizowane na 9. piętrze w zadbanym budynku z windą, na popularnym i świetnie skomun...

Kielce (Sady) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

399 000 PLN (8 489 zł/m2)

2
1
47 m2
1973
15858794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27155268 15858794 Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie w ścisłym centrum ul. Nowy ŚwiatOferujemy Państwu piękne, nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane na drugim piętrze w budynku z windą. To idealna propozycja dla osób, które s...

Kielce (Nowy świat) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

469 000 PLN (9 771 zł/m2)

3
1
48 m2
1980
15818228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26645581 15818228 Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim - Suków. Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, o powierzchni całkowitej 132,39 m² (powierzchnia użytkowa 88,49 m² ), zlokalizowany w miejscowości S...

Daleszyce (Suków) (Świętokrzyskie, gm. Daleszyce)

595 000 PLN (4 508 zł/m2)

4
2
132 m2
2025
15896479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27981123 15896479 STARACHOWICE - UL. ARMII KRAJOWEJ 3-pokojowe mieszkanie 56 m² - parter, balkon, szybkie wydanie Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m², położone na parterze w 4-piętrowym bloku z 1970 roku. Lokal posiada spółdzielczo-własno...

Starachowice (Skałka) (Świętokrzyskie, gm. Starachowice)

340 000 PLN (6 071 zł/m2)

3
-
56 m2
-
15550702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20968724 15550702 Na sprzedaż działka o powierzchni 818 m2 (przybliżone wymiary 29 m x 26 m) zlokalizowana przy ulicy Wincentego z Kielc. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego jako: "tereny zabudowy mieszkaniowej w postaci wolnos...

Kielce (Dąbrowa) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

597 140 PLN

-
-
818 m2
-
15670036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23625858 15670036 Na sprzedaż działka o powierzchni 1690 m2 (przybliżone wymiary 61 m x 29 m) zlokalizowana przy ulicy Wincentego z Kielc. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego jako: "tereny zabudowy mieszkaniowej w postaci woln...

Kielce (Dąbrowa) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 233 700 PLN

-
-
1690 m2
-
15441371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18631039 15441371 Na sprzedaż działka o powierzchni 4048 m2 , zlokalizowana na osiedlu Podkarczówka. Przybliżone wymiary działki: 16 szerokość x 254 długość [m]. Frontowa część działki zwężona, ze względu na znajdujące się na sąsiedniej działce urządzenie wodocią...

Kielce (Podkarczówka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

490 000 PLN

-
-
4048 m2
-