• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Pokoje na wynajem Świętokrzyskie Kielce

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: świętokrzyskie i Kielce

Znaleźliśmy 78 podobnych ofert: Na wynajem pokoje

15891282 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Eleganckie i nowoczesne trzy pokoje, garaż 27894286 15891282 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 48m2, piętro 25 z windą, w budynku z 2026. przy ul. Ostrobramskiej, Praga-Południe, Gocławek.Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących, małe, grzeczne zwierzęta akceptowane.Cena: 4200 zł + 700 zł c...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (88 zł/m2)

3
-
48 m2
-
15743102 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 25004231 15743102 Pokoje do wynajęcia. Kampus UJ, Zakrzówek, NorymberskaGrota Roweckiego. Oferta idealna dla studentów. Zespół Annderson prezentuje 4 pokoje do wynajęcia o różnych metrażach (czynsz 900-1400 w zależności od pokoju) Dwa z nich posiadają prywatny balkon....

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 400 PLN

5
-
-
-
15612896 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 12 m Bielany ul Wrzeciono 22457820 15612896 Mieszkanie 2 pokojowe, pokoje oddzielne zamykane. Drugi pokój zamieszkuje właśćiciel emeryt. Cena najmu 900 zł plus 150 zł. opłaty za media. Tel 509-590-299 Filip...

Warszawa (Bielany), Wrzeciono

900 PLN

1
-
-
-
15376370 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokoje blisko Wydziałów Politechniki Łódzkiej w mieszkaniu 3 pokojowym. 17142569 15376370 Dostępny od zaraz jednoosobowy, umeblowany pokój w mieszkaniu przy ul. Energetyków. Pokój ma ok, 6m2. Mieszkanie ma 3 pokoje (pozostałe 12m2 i 10 m2), przedpokój, kuchnię i łazienkę z WC. Ze względu na lokalizację będzie idealny dla studenta jak i o...

Łódź (Łódź-Górna), ul. Energetyków 1

700 PLN

1
-
-
-
12373656 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Do wynajęcia pokój 20 m2 w Raszynie na działalność biurową 9168268 12373656 Do wynajęcia pokój o powierzchni 20 m2 w Raszynie , drugie piętro, na działalność biurową, WC, ogrzewanie gazowe, klimatyzacja, możliwość parkowania, ochrona, w centrum Raszyna, cena 900 złotych + Wat, jednomiesięczna kaucja. Zapraszam do oglądania....

Raszyn, Poniatowskiego

900 PLN

1
-
-
-
15639497 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Umeblowany pokój na wynajem 23043446 15639497 Zapraszam do zapoznania się z ofertą pokoju na wynajem. Pokój znajduje się w mieszkaniu przy ul. 3 Maja 59 w Zabrzu i wyposażony jest w: - łóżko, - szafę, - biuro z krzesłem, - komodę, - dwie półki ścienne. Opłaty wynoszą 1000 zł miesięcznie wra...

Zabrze (Centrum), ul. 3 Maja 59

1 000 PLN

1
-
-
-
15790176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokoje jedno-osobowe do wynajęcia 25956349 15790176 Dwa jedno-osobowe pokoje do wynajęcia w 4-pokojowym samodzielnym mieszkaniu w bloku przy ul.Dziewanny. Dla kobiet pracującychstudentek. Oddzielna kuchnia, łazienka, ubikacja, do dyspozycji salon, balkon, miejsca parkingowe, piwnica. Dobra lokalizacja...

Lublin (Czuby Północne), ul. Dziewanny 5

750 PLN

-
-
-
-
15771783 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 25593555 15771783 Do wynajęcia jednoosobowy pokój przy ul. Sokolskiej 16 w Centrum Katowic.Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w budynku z windą. W skład mieszkania wchodzą trzy niezależne pokoje zamykane na klucz. Wspólna przestrzeń kuchenna wyposażona w płytę grzew...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

590 PLN (34 zł/m2)

3
1
17.5 m2
1950
15849154 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 26960390 15849154 Posiadam do wynajęcia duży pokój położony w mieszkaniu w bloku z windą w cichej zielonej okolicy - OSIEDLE BISKUPIN - z dobrym dojazdem do pl. Grunwaldzkiego. Idealna lokalizacja dla studentów AWF, PWR, UP. Atrakcyjna lokalizacja - ul.Canalett...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 200 PLN (92 zł/m2)

3
-
13 m2
-
15888749 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 27823326 15888749 Do wynajęcia pokój jednoosobowy w domu przy ulicy Andersena w Poznaniu dla osób studiujących lub pracujących. Nowy Najemca nie płaci prowizji dla biura nieruchomości ! Pokój (zamykany na klucz) wyposażony jest meble: sofę rozkładaną z pojemnikiem n...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 150 PLN (128 zł/m2)

11
-
9 m2
1983
15890094 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 27868869 15890094 Poszukujesz komfortowego, niezależnego pokoju w sercu Poznania? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Do wynajęcia przestronny pokój o powierzchni około 9 m, usytuowany w nowoczesnym trzypokojowym mieszkaniu zlokalizowanym w samym centrum miasta, przy ulic...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

990 PLN (90 zł/m2)

11
-
11 m2
2008
15868091 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 27364347 15868091 DO WYNAJĘCIA POKÓJ W KAMERALNYM 3 POKOJOWYM MIESZKANIU NA UL GAJOWEJ 43 MEDIA MIEJSKIE, OSOBNA ŁAZIENKA I WC, ZADBANE MIESZKANIE I KAMIENICA, PO REMONCIE! TEL 537301807 SUPER LOKALIZACJA OBOK DWORCA GŁÓWNEGO I GALERII WROCLAVIA! POKÓJ WOLNY OD ZARA...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

980 PLN (109 zł/m2)

11
-
9 m2
-