• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

na wynajem Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 351

15731449 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24794910 15731449 Do wynajęcia budynek handlowo-usługowy o powierzchni 230 m², zlokalizowany przy ul. Juliusza Słowackiego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Obiekt posadowiony jest na działce o powierzchni 390 m² i obecnie funkcjonuje w nim sklep meblowy. Właściciele planują...

Ostrowiec Świętokrzyski, Juliusza Słowackiego

9 000 PLN (21 zł/m2)

1
-
430 m2
2000
15291377 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka budowlana 14908821 15291377 Do wynajęcia działka o powierzchni 543 m2, zlokalizowana w Kielcach, na osiedlu KSM, na rogu ulic Domaszowskiej i Zbożowej. Działka w pierwszej linii w stosunku do drogi, częściowo ogrodzona, płaska, nieutwardzona, w kształcie zbliżonym do prosto...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 800 PLN

-
-
543 m2
-
15895043 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27956968 15895043 Do wynajęcia kawalerka o pow. 19,90 m2, zlokalizowana na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Czarnów , przy ul. Piekoszowskiej. Przed budynkiem miejsca parkingowe dla mieszkańców - wjazd przez bramę na pilota. Teren monitorowany. Loka...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 250 PLN (66 zł/m2)

1
-
19 m2
1970
15716499 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Fajny lokal w super lokalizacji 24513626 15716499 UWAGA!!! Do wynajęcia fajny lokal handlowo-usługowy w super lokalizacji o pow.63,0 m2 z możliwością powiększenia do 114,0m2.Lokal znajduje się w budynku ,w którym zlokalizowanych jest wiele sklepów oraz punktów usługowych co zapewnia przepływ potencj...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

3 150 PLN (50 zł/m2)

11
-
63 m2
-
15849403 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26965514 15849403 Do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie o pow. ok. 61 m2 zlokalizowane na parterze w domu wielorodzinnym w Kielcach, przy ul. Chrobrego. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego dwufunkcyjnego. W salonie zamontowano klimatyzację. Mieszkanie tr...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 600 PLN (26 zł/m2)

2
-
61 m2
1988
15867957 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27359860 15867957 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i garażem - centrum miasta Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 43,8 m² , położone na 4. piętrze 4-piętrowego apartamentowca w ścisłym centrum miasta. Lok...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 200 PLN (51 zł/m2)

2
-
43 m2
2023
15858308 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27145742 15858308 Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m² , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku na ul. Słowackiego w Kielcach. W skład mieszkania wchodzą: s alon z wyjściem na dużą loggie, sypialnia, oddzielna wi...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 400 PLN (29 zł/m2)

2
-
48 m2
1965
15858313 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27146250 15858313 Do wynajęcia wykończone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,56 m2 zlokalizowane na II piętrze w IV piętrowym apartamentowcu z 2020 roku przy ul. IX wieków Kielc. Mieszkanie składa się z: przestronnego salonu z otwartą kuchnią i wyjściem na ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

3 199 PLN (89 zł/m2)

2
-
36 m2
2020
15893482 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27913503 15893482 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o pow. 75,5 m2, zlokalizowane w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Silnicznej, w pobliżu Rynku . Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze, w trzypiętrowym budynku z windą. Mieszkanie zostało w pełni umeblowane (łó...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 500 PLN (33 zł/m2)

3
-
75 m2
2008
15863707 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27256525 15863707 REZERWACJA Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i garażem - centrum miasta, ul. Okrzei Do wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 42,87 m² , zlokalizowane na 1. piętrze w kameralnym, 4...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 200 PLN (52 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15478828 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 19472490 15478828 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 12 m2, usytuowany na 2 piętrze w budynku 2-piętrowym w dzielnicy Pod Telegrafem. Na podłodze w lokalu wykładzina, dostęp do łazienki na korytarzu (współdzielona z innymi lokalami). Ogólnodostępny parki...

Kielce (Pod telegrafem) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

590 PLN (49 zł/m2)

11
-
12 m2
-
15414058 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18005560 15414058 Do wynajęcia lokal o powierzchni 25,84 zlokalizowany na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym przy ulicy Paderewskiego, w centrum miasta. Lokal idealny pod działalność usługową lub biurową. Łazienka ogólnodostępna na piętrze. Czynsz najmu wyn...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 230 PLN (49 zł/m2)

11
-
25 m2
1955