• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Świętokrzyskie Jędrzejów Krótka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Krótka i Jędrzejów

Znaleźliśmy 253 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne - Świętokrzyskie

15699782 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 24175149 15699782 Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni 445 m2, zlokalizowana w południowej części Kielc, o wymiarach ok.: 15 m x 30 m. Wysokość hali: ok. 3,90m. Wymiary wrót: 2,35m - szer., 3m - wys. Rampa o szerokości 2,2m. Do hali przynależy ...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

8 920 PLN (20 zł/m2)

11
-
445 m2
-
15666491 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23587774 15666491 Do wynajęcia lokal o powierzchni użytkowej 23,75 m2, powierzchnia wraz z częściami wspólnymi to 30,34m2, zlokalizowany na pierwszym piętrze w budynku w centrum Kielc, przy ul. Staszica. Przeznaczenie lokalu: biurowo - usługowe. Lokal nieumeblowa...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 119 PLN (37 zł/m2)

11
-
30 m2
1912
15656206 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 23409543 15656206 Do wynajęcia hala o powierzchni ok. 328,5 m2, zlokalizowana na parterze w budynku usługowym zmodernizowanym w 2024 roku, przy ul. Malików, w kompleksie produkcyjno-magazynowym. W skład hali wchodzą: 1) część biurowa o łącznej powierzchn...

Kielce (Malików) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

11 771 PLN (36 zł/m2)

11
-
328 m2
1970
15648079 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 23246395 15648079 Do wynajęcia hala produkcyjno - magazynowa o pow. 123 m2, stanowiąca część kompleksu magazynowego, zlokalizowanego w południowej części Kielc. Hala przeznaczona pod działalność produkcyjną o niskiej uciążliwości lub na magazyn . Budynek ko...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

3 825 PLN (31 zł/m2)

11
-
123 m2
1980
15602292 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22230709 15602292 Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 60 m2 usytuowany na I piętrze budynku w dzielnicy Pod Telegrafem. Lokal i budynek po generalnym remoncie. Obecnie lokal nie jest umeblowany. Na powierzchnię lokalu składają się 3 pokoje biurowe: - sekretariat o...

Kielce (Pod telegrafem) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

3 014 PLN (50 zł/m2)

11
-
60 m2
-
15566810 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21485102 15566810 Do wynajęcia lokal biurowo - usługowy o pow. 12 m2 zlokalizowany na I pierwszym piętrze w jednopiętrowym biurowcu położonym przy ul. Łódzkiej. Lokal składa się z jednego pokoju. Najemcy przysługuje jedno miejsce parkingowe na zamkniętym parkingu (...

Kielce (Niewachlów pierwszy) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

413 PLN (34 zł/m2)

11
-
12 m2
1970
15503983 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20009524 15503983 Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 1 0 1.09 m2 zlokalizowany na parterze budynku w centrum Jędrzejowa. Obecnie lokal przystosowany jest pod funkcjonowanie apteki - nieruchomość została zaopiniowana i zatwierdzona wg przepisó...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

3 300 PLN (33 zł/m2)

11
-
101 m2
2004
15470777 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 19291211 15470777 REZERWACJA Do wynajęcia hala produkcyjno - magazynowa o pow. 89 m2, stanowiąca część kompleksu magazynowego, zlokalizowanego w południowej części Kielc. Hala przeznaczona pod działalność produkcyjną o niskiej uciążliwości lub na magazyn . B...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 952 PLN (33 zł/m2)

11
-
89 m2
1980
15459606 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 19041254 15459606 Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 115,8 m², położony w atrakcyjnej części miasta, blisko centrum. Obecnie funkcjonuje tu apteka, ale przestrzeń doskonale nadaje się na inne usługi, takie jak salon fryzjerski, gabinet fizjoterapeutyczny, masaż...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

5 500 PLN (48 zł/m2)

11
-
115 m2
2002
15687301 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 23960846 15687301 Posiadamy w ofercie na wynajem lokal użytkowy w Centrum Kielc o powierzchni 120 m2. Lokal znajduje się w odrestaurowanej kamienicy. W 2023 roku lokal przeszedł generalny remont. Wyposażony został w nowoczesne instalacje elektryczne, wentylacyjne oraz...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

6 900 PLN (58 zł/m2)

11
-
120 m2
1935
14541716 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 139850 14541716 Do wynajęcia lokale biurowe o powierzchni około 40 m2 zlokalizowane w budynku biurowym w dzielnicy Czarnów. Ogólnodostępna łazienka oraz aneks kuchenny na korytarzu. Budynek w środku odnowiony, ocieplony. Prze budynkiem duży ogólnodostępny parkin...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

800 PLN (20 zł/m2)

11
-
40 m2
-
14223999 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 106116 14223999 Do wynajęcia lokal o powierzchni około 43 m2 zlokalizowana na II piętrze w budynku biurowo-usługowym na osiedlu KSM. Lokal składa się z 3 przejściowych pomieszczeń o powierzchni około 23 m2; 13m2; 5,5 m2. Lokal do adaptacji przez najemce. Teren pos...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 092 PLN (25 zł/m2)

11
-
43 m2
1980