• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Mieszkania na sprzedaż Świętokrzyskie Nowiny

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Nowiny

Znaleźliśmy 663 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Świętokrzyskie

15059165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 8536034 15059165 Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,71 m2 usytuowane na parterze nowego, kameralnego, trzypiętrowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek w sąsiedztwie lasu. W skład lokalu wchodzą: - salon połączony z aneksem kuchennym (24,51...

Kielce (Baranówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

880 230 PLN (13 138 zł/m2)

4
-
67 m2
2023
15875172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27525615 15875172 Szukasz przestronnego mieszkania, w kameralnym miejscu, gdzie panuje cisza i spokój?Świetnie trafiłeś!Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie na wysokim parterze,zlokalizowane na osiedlu Podkarczówka w Kielcach.W skład mieszkania o pow. 72,53 m2 ...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

535 000 PLN (7 379 zł/m2)

3
1
72.5 m2
1986
15285301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 14761576 15285301 Nowe, dwupoziomowe 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 106,41 m2 zlokalizowane na VII i VIII piętrze nowego budynku zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. W skład lokalu wchodzą: Poziom I - 54,70 m2 - salon połączony z anek...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 330 125 PLN (12 548 zł/m2)

6
-
106 m2
2024
15856409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27089793 15856409 Na sprzedaż przytulne mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę miasta ul. SandomierskaOferujemy na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni  31,30 m², położone na 7 piętrze w budynku z windą przy ul. Sandomierskiej. Lokal idealnie spr...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

315 000 PLN (10 161 zł/m2)

1
1
31 m2
1980
15885801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27740869 15885801 Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,9 m2 zlokalizowane na parterze w IV piętrowym bloku przy ul. Zofii Nałkowskiej. Mieszkanie po generalnym remoncie obejmującego wymianę instalacji elektrycznej oraz wodno-kanalizacyjnej, nowe podłog...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

575 000 PLN (9 914 zł/m2)

4
-
58 m2
1980
15884544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27706565 15884544 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,47 m2 , zlokalizowane na 4 piętrze w nowym 4-pietrowym bloku z roku 2023, przy ul. Oświatowej w Starachowicach. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon z aneksem kuchennym o pow. 18,78 m2, z...

Starachowice (Świętokrzyskie, gm. Starachowice)

445 000 PLN (9 674 zł/m2)

3
-
46 m2
2023
15583953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21858299 15583953 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 55,71 m2, zlokalizowane na parterze w apartamentowcu w Cedzynie koło Kielc. Mieszkanie nowoczesne, umeblowane i wyposażone, gotowe do wprowadzenia W skład mieszkania wchodzą: - salon połączony z anek...

Cedzyna (Świętokrzyskie, gm. Górno)

640 000 PLN (11 636 zł/m2)

2
-
55 m2
2017
15877471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27570343 15877471 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCINaczelnik Drugiego Urzędu Skarbowego w Kielcach działając na podstawie art. 110w § 5a ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji ogłasza, że w siedzibie Drugi...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

149 625 PLN (3 253 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15812216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26469975 15812216 Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 62,93 m2 dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest częściowo wykończone. W skład mieszkania wchodzą: ...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

626 154 PLN (10 099 zł/m2)

3
-
62 m2
2025
15794943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26085691 15794943 Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 33,06 m2 dostępne na III piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszka...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

317 376 PLN (9 617 zł/m2)

1
-
33 m2
2025
15792985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26029060 15792985 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 34,62 m2 dostępne na parterze, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

323 697 PLN (9 521 zł/m2)

2
-
34 m2
2025
15867890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27356710 15867890 3-pokojowe mieszkanie o pow. 66,9 m2, usytuowane na parterze w 2-piętrowym budynku na osiedlu Sitkówka pod Kielcami. W skład mieszkania wchodzą: salon z wyjściem na taras, dwa pokoje; oddzielna, widna kuchnia, łazienka z WC, garderoba, przedp...

Trzcianki (Świętokrzyskie, gm. Nowiny)

470 000 PLN (7 121 zł/m2)

3
-
66 m2
1960