• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Mieszkania na sprzedaż Świętokrzyskie Kielce

Znalezionych ofert: 537

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15895112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27959618 15895112 Na sprzedaż mieszkanie o pow . 43,66 m2 , zlokalizowane na parterze w trzypiętrowym bloku przy ul. Częstochowskiej, w dzielnicy Herby. Mieszkanie składa się z: - 2 pokoi (pow. ok. 15,04 m2 i 10,89 m2), - kuchni połączonej z jadalnią (pow. ok. 11,01...

Kielce (Herby) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

345 000 PLN (8 023 zł/m2)

2
-
43 m2
1978
15895110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27959615 15895110 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 33,82 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą: a) sal...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

378 784 PLN (11 478 zł/m2)

2
-
33 m2
2026
15895111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27959617 15895111 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o pow . 37,58 m2 , zlokalizowane na parterze w trzypiętrowym bloku przy ul. Częstochowskiej, w dzielnicy Herby. Mieszkanie składa się z: - salonu (pow. 23,17 m2), - łazienki (pow. 1,84 m2), - dwóch pom. gospodarcz...

Kielce (Herby) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

290 000 PLN (7 838 zł/m2)

1
-
37 m2
1978
15894896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27950599 15894896 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem 72 m² Kielce Osiedle DąbrowaNa sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72 m², położone na parterze nowoczesnego budynku na cenionym osiedlu Dąbrowa w Kielcach.Nieruchomość została zaprojektowana ...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

799 000 PLN (11 254 zł/m2)

3
1
71 m2
2016
15894631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27947982 15894631 Na sprzedaż mieszkanie o pow . 81,24 m2 , zlokalizowane na parterze w trzypiętrowym bloku przy ul. Częstochowskiej, w dzielnicy Herby. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi (pow. 23,17 m2, 15,04 m2 i 10,89 m2), - kuchni połączonej z jadalnią (pow. 11,...

Kielce (Herby) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

635 000 PLN (7 840 zł/m2)

3
-
81 m2
1978
15039661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 7771564 15039661 ŁADNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE W APARTAMENTOWCU-Z WYPOSAŻENIEM-NOWSZE BUDOWNICTWO! DOSKONAŁE ZARÓWNO DO ZAMIESZKANIA JAK RÓWNIEŻ JAKO INWESTYCJA POD WYNAJEM ! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,32 m2 usytuo...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

430 000 PLN (11 026 zł/m2)

2
-
39 m2
2012
15867351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27344181 15867351 2-pokojowe mieszkanie 50 m² - ul. Paderewskiego, centrum Kielc Na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 50 m ², położone na 3 piętrze w 4-piętrowej kamienicy z lat 50., zlokalizowanej w samym sercu Kielc. Lokal ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

375 000 PLN (7 500 zł/m2)

2
-
50 m2
1950
15626519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22744818 15626519 Luksusowy apartament 177,55 m² Bella Vista prestiż i przestrzeń w najlepszym wydaniuZ ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowy, niezwykle przestronny i perfekcyjnie zaprojektowany apartament o powierzchni 177,55 m², zlokalizowany na ekskl...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 041 825 PLN (11 536 zł/m2)

4
1
177 m2
2024
15888847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27830437 15888847 Apartament premium z panoramicznym widokiem na Kielce Plaza Tower 102,06 m² Taras 32 m² Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament premium, o powierzchni 102,06 m² , położony na 16 - ostatnim piętrze prestiżowego ...

Kielce (Sady) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 850 000 PLN (18 137 zł/m2)

4
-
102 m2
-
15829403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26645613 15829403 Na sprzedaż nowe atrakcyjnie zlokalizowane trzypokojowe mieszkanie, o pow. 57,79m2, położone na pierwszym piętrze, w nowoczesnym budynku w ścisłym centrum miasta przy Alei IX Wieków Kielc. Mieszkanie nigdy nie zamieszkiwane, nowocześnie ur...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

790 000 PLN (13 860 zł/m2)

3
-
57 m2
2020
15785411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25879251 15785411 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, o łącznej powierzchni 69,7 m2. Powierzchnia mieszkania to 64,7 m2 + dodatkowa powierzchnia użytkowana na podstawie umowy ze Spółdzielnią - 5 m2 stanowiąca przedpokój. Mieszkanie zlokalizowane jest na pierw...

Kielce (Ślichowice) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

575 000 PLN (8 984 zł/m2)

3
-
64 m2
1996
15853926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27064906 15853926 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 47,8 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Tarnowskiej - w pobliżu centrum miasta i osiedla Czarnockiego. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon (pow. ok. 17,...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

418 000 PLN (8 894 zł/m2)

2
-
47 m2
1970