• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Mieszkania na sprzedaż Świętokrzyskie Kielce

Znalezionych ofert: 537

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15794946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26085699 15794946 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 43,74 m2 dostępne na IV piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszkan...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

411 156 PLN (9 562 zł/m2)

2
-
43 m2
2026
15790436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25965410 15790436 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 46,92 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest w stanie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

445 740 PLN (9 690 zł/m2)

2
-
46 m2
2025
15895227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27961063 15895227 Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 33,06 m2 dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mies...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

323 988 PLN (9 818 zł/m2)

1
-
33 m2
2025
15895226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27961062 15895226 Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 33,06 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mies...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

317 376 PLN (9 617 zł/m2)

1
-
33 m2
2025
15792917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26027210 15792917 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 34,32 m2 dostępne na III piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszka...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

329 472 PLN (9 690 zł/m2)

2
-
34 m2
2026
15895193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27961028 15895193 Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 32,39 m2 dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mie...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

317 422 PLN (9 919 zł/m2)

1
-
32 m2
2025
15794942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26085706 15794942 Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 33,06 m2 dostępne na II piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszkan...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

317 376 PLN (9 617 zł/m2)

1
-
33 m2
2026
15895196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27961026 15895196 Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 32,39 m2 dostępne na 1 piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład miesz...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

310 944 PLN (9 717 zł/m2)

1
-
32 m2
2025
15895192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27961027 15895192 Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 32,39 m2 dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mies...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

320 661 PLN (10 021 zł/m2)

1
-
32 m2
2025
15895197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27961025 15895197 Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 30,76 m2 dostępne na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszk...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

286 068 PLN (9 536 zł/m2)

1
-
30 m2
2025
15812215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26469973 15812215 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 32,70 m2 dostępne na IV piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest wykończone pod klucz. Ekspozycja okien od strony poł...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

434 910 PLN (13 591 zł/m2)

2
-
32 m2
2025
15895195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27961030 15895195 Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 32,70 m2 dostępne na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszk...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

304 110 PLN (9 503 zł/m2)

1
-
32 m2
2025