• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Mieszkania na sprzedaż Świętokrzyskie Kielce

Znalezionych ofert: 538

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15791315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25989610 15791315 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w KielcachLokalizacja: ul. GlinianaPiętro: 12Powierzchnia: 64 m²Dodatkowo: możliwość dokupienia garażuMieszkanie znajduje się w kameralnym, niewielkim bloku, w którym znajduje się jedynie kilka mieszkań. Budynek jest ...

Kielce (Herby) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

537 600 PLN (8 400 zł/m2)

2
1
64 m2
1970
15803031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26284315 15803031 Mieszkanie na sprzedaż Kielce, ul. Meisnera, ŚlichowiceNa sprzedaż oferuję przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 62,5 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych części Kielc na osiedlu Ślichowice, przy ul. Meisnera. To świetna prop...

Kielce (Ślichowice) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

555 000 PLN (8 952 zł/m2)

3
1
62 m2
1989
15693469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24066264 15693469 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie 53 m² ul. Gliniana Kielce 1. piętro Kameralny budynekMam przyjemność zaprezentować atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 53 m², usytuowane na pierwszym piętrze w niskim, dwukondygnacyjnym b...

Kielce (Herby) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

430 000 PLN (8 113 zł/m2)

2
1
53 m2
1960
15707082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24313144 15707082 NA SPRZEDAŻ!DWA POKOJE W CENTRUM IDEALNE POD INWESTYCJĘ UL. ŻELAZNA, KIELCENa sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w ścisłym centrum Kielc ul. Żelazna. Lokal idealny zarówno jako inwestycja pod wynajem, jak...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

359 000 PLN (11 219 zł/m2)

2
1
32 m2
1957
15714952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24476380 15714952 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m², położone na 6. piętrze nowoczesnego apartamentowca w samym centrum miasta przy ul. Bohaterów Warszawy.Najważniejsze cechy nieruchomości:Stan deweloperski gotowe do wykończenia według własnego g...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

425 000 PLN (10 897 zł/m2)

2
1
39 m2
2025
15868288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27376335 15868288 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,94 m², położone na 9. piętrze dziesięciopiętrowego budynku przy ul. Karczówkowskiej na Osiedlu Jagiellońskim w Kielcach. Z okien i przestronnej logg...

Kielce (Jagiellońskie) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

375 000 PLN (6 944 zł/m2)

3
-
54 m2
1970
15656806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23419333 15656806 Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,22 m2 zlokalizowana na III piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Jagiellońskiej. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju, widnej kuchni, przedpokoju z szafą zabudowie, łazienki razem z WC. Ogrzewanie z ...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

250 000 PLN (9 615 zł/m2)

1
-
26 m2
1969
15852470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27033228 15852470 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,67 m2 zlokalizowane na IV piętrze w budynku z widną przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego (os. Świętokrzyskie). Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi w tym jeden z balkonem, osobnej widnej kuc...

Kielce (Świętokrzyskie) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

399 000 PLN (7 000 zł/m2)

3
-
57 m2
1985
15865517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27301985 15865517 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,11 m2 zlokalizowane na IV piętrze w IV piętrowym budynku bez windy przy ul. Jaworskiego (os. Świętokrzyskie). Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, osobnej widnej kuchni, korytarza z dużą s...

Kielce (Świętokrzyskie) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

395 000 PLN (6 810 zł/m2)

3
-
58 m2
1985
15856519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27091900 15856519 Mieszkanie z widokiem na panoramę miasta 45,7 m² 7 piętro cena 330 000 zł Biuro KONSUS nieruchomości & finanse prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,7 m² , położone na 7 piętrze w wieżowcu przy ul. ...

Kielce (Słoneczne wzgórze) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

330 000 PLN (7 333 zł/m2)

2
-
45 m2
1980
15797311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26140163 15797311 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o całkowitej powierzchni około 120 m² (użytkowa 103 m²), położone na III i IV piętrze bloku z 2000 r. przy ulicy Starodomaszowskiej w Kielcach. Układ mieszkania: Poziom dolny:...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

875 000 PLN (8 495 zł/m2)

4
-
103 m2
2000
15803329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26291565 15803329 Na sprzedaż: przestronne mieszkanie z bajecznym widokiem Osiedle Sady, KielcMam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 58,9 m², położone na 9. piętrze zadbanego budynku na lubianym i zielonym Osiedlu Sady. To idealna propozycja...

Kielce (Sady) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

429 000 PLN (7 397 zł/m2)

4
1
58 m2
1972