• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Mieszkania na sprzedaż Świętokrzyskie Kielce

Znalezionych ofert: 538

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15227682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 13262477 15227682 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 68,35 m2 lokalizowane na I piętrze w nowo budowanej kameralnej inwestycji nieopodal centrum miasta (około 1,4 km) na skraju osiedla KSM. Mieszkanie składa się z: wiatrołapu, komunikacji, 3 sypialni, salonu z ane...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

669 830 PLN (9 850 zł/m2)

4
-
68 m2
2023
15835182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26755544 15835182 Na sprzedaż: mieszkanie 55,47 m² wysoki standard Kielce HerbyNa sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 55,47 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Kielcach os. Herby. Nieruchomość wykończona w wysokim stan...

Kielce (Herby) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

529 000 PLN (9 618 zł/m2)

3
1
55 m2
2013
15886095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27748242 15886095 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,5 m², położone przy ul. Zagórskiej 13 w Kielcach, w samym centrum miasta.Lokal znajduje się na 1. piętrze w 2-piętrowym bloku z 1959 roku. Budynkiem zarządza wspó...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

265 000 PLN (7 910 zł/m2)

1
1
33.5 m2
1959
15829240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646739 15829240 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w III piętrowym kameralnym bloku przy ul. Bema. Mieszkanie obecnie składa się z widnej osobnej kuchni, korytarza, łazienki razem z WC, dużego przestronnego salonu oraz osobnej sypialni. Do...

Kielce (Psie górki) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

379 000 PLN (7 431 zł/m2)

2
-
51 m2
1955
15830438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26673407 15830438 Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 zlokalizowane na III piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Gagarina w Kielcach. Mieszkanie składa się z przedpokoju z dużą szafą, sypialni, osobnej widnej kuchni, łazienki razem z ...

Kielce (Kadzielnia) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

379 000 PLN (7 735 zł/m2)

2
-
49 m2
1969
15856520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27091954 15856520 Na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 58 (całkowitej 60 m2) zlokalizowane w na wysokim parterze kameralnego budynku z 2005 r. w centrum miasta przy ul. Jarońskich. Mieszkanie składa się z 2 sypialni, salonu z otwartą k...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

450 000 PLN (7 759 zł/m2)

3
-
58 m2
2005
15811713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26441784 15811713 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,1 m2 zlokalizowane na II piętrze w IV piętrowym bloku przy ul. Mazurskiej (os. KSM). Mieszkanie składa się z przedpokoju, sypialni, łazienki, osobnej ciemnej kuchni oraz salonu. Do mieszkania przyn...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

284 000 PLN (7 676 zł/m2)

2
-
37 m2
1969
15880957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27617824 15880957 Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w Kielce przy ul. Piekoszowskiej - idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, funkcjonalność oraz świetną lokalizację. Lokal o powierzchni 48 m² usytuowany j...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

510 000 PLN (10 625 zł/m2)

3
-
48 m2
-
15880956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27617814 15880956 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie „pod klucz”, które łączy nowoczesny standard, funkcjonalny układ i świetną lokalizację w Kielce przy ul. Piekoszowskiej. To 48 m² perfekcyjnie zaprojektowanej przestrzeni, usytuo...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

510 000 PLN (10 625 zł/m2)

3
-
48 m2
-
15806115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26323806 15806115 Na sprzedaż: atrakcyjna kawalerka Kielce, ul. Piekoszowska, 26 m²Przedstawiam ofertę sprzedaży przytulnej i funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 26 m², położonej na 3. piętrze zadbanego budynku w doskonałej lokalizacji przy ul. Piekoszowskiej w Ki...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

296 000 PLN (11 385 zł/m2)

2
1
26 m2
1979
15845428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26860799 15845428 LUKSUSOWE MIESZKANIE W CENTRUM KIELC81 m² 900 000 złNa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o wysokim standardzie, położone w ścisłym centrum Kielc. Nieruchomość łączy nowoczesny design, przestrzeń oraz funkcjonalny układ pomieszczeń.Najważniejsze informac...

Kielce (Śródmieście) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

869 000 PLN (9 656 zł/m2)

3
1
90 m2
2008
15829849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646679 15829849 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie Centrum Kielc 42,35 m²Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontów i kompromisów? Ta nieruchomość spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.Na sprzedaż s...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

439 000 PLN (10 452 zł/m2)

2
1
42 m2
1980