• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Mieszkania na sprzedaż Świętokrzyskie Kielce

Znalezionych ofert: 538

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15715308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24493845 15715308 Nowoczesne mieszkania w sercu Kielc!187 komfortowych lokali z balkonami lub tarasami usytuowanych od 1 do 10 piętra, w dwóch eleganckich budynkach. Ekologiczne technologie panele fotowoltaiczne i stacje ładowania aut to inwestycja w przyszłość. Świ...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

411 112 PLN (10 541 zł/m2)

2
1
39 m2
-
15647503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23232085 15647503 Gemini G-7 to nowoczesny kompleks mieszkalny zlokalizowany przy ul. Górnej 7 w Kielcach, składający się z dwóch dziesięciopiętrowych budynków.Inwestycja obejmuje 187 mieszkań o różnych metrażach, z przestronnymi balkonami lub tarasami, które oferują ...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

525 944 PLN (11 688 zł/m2)

3
1
45 m2
-
15721921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 24608707 15721921 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 130 m² (całkowitej 161 m²), w zadbanej kamienicy przy reprezentacyjnej ulicy Sienkiewicza w Kielcach. To miejsce, które urzeka klimatem, lokalizacją i możliwościami. To przestrzeń z duszą go...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 399 000 PLN (10 762 zł/m2)

6
1
130 m2
1923
15715577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24494296 15715577 Nowoczesne mieszkania w sercu Kielc!187 komfortowych lokali z balkonami lub tarasami usytuowanych od 1 do 10 piętra, w dwóch eleganckich budynkach. Ekologiczne technologie panele fotowoltaiczne i stacje ładowania aut to inwestycja w przyszłość. Świ...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

442 548 PLN (11 646 zł/m2)

2
1
38 m2
-
15715575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24494253 15715575 Nowoczesne mieszkania w sercu Kielc!187 komfortowych lokali z balkonami lub tarasami usytuowanych od 1 do 10 piętra, w dwóch eleganckich budynkach. Ekologiczne technologie panele fotowoltaiczne i stacje ładowania aut to inwestycja w przyszłość. Świet...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

449 268 PLN (11 823 zł/m2)

2
1
38 m2
-
15715313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24493847 15715313 Nowoczesne mieszkania w sercu Kielc!187 komfortowych lokali z balkonami lub tarasami usytuowanych od 1 do 10 piętra, w dwóch eleganckich budynkach. Ekologiczne technologie panele fotowoltaiczne i stacje ładowania aut to inwestycja w przyszłość. Świ...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

457 014 PLN (12 027 zł/m2)

2
1
38 m2
-
15647500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23232084 15647500 Gemini G-7 to nowoczesny kompleks mieszkalny zlokalizowany przy ul. Górnej 7 w Kielcach, składający się z dwóch dziesięciopiętrowych budynków.Inwestycja obejmuje 187 mieszkań o różnych metrażach, z przestronnymi balkonami lub tarasami, które oferują ...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

448 472 PLN (12 458 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15647488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23232081 15647488 Gemini G-7 to nowoczesny kompleks mieszkalny zlokalizowany przy ul. Górnej w Kielcach, składający się z dwóch dziesięciopiętrowych budynków.Inwestycja obejmuje 187 mieszkań o różnych metrażach, z przestronnymi balkonami lub tarasami, które oferują id...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

494 860 PLN (10 997 zł/m2)

3
1
45 m2
-
15625197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22715125 15625197 Okazja! Funkcjonalne, świetnie skomunikowane mieszkanie w nowym Apartamentowcu.Do sprzedaży uroczy apartament  o powierzchni 76,94 m2, usytuowany na 3 piętrze 4 kondygnacyjnym budynku w  kameralnym Apartamentowcu z windą.Budynek został wybudowany w 2...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

720 000 PLN (9 474 zł/m2)

3
1
76 m2
2005
15888473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27814353 15888473 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker------ BALKON ------------- BLISKO POLITECHNIKI ŚW., UNIWERSYTETU, WSZECHNICY, WSAP i innych uczelni wyższych ------------ PRZED BLOKIEM PARKING ------------- OGRZEWANIE Z SIECI MIEJSKIEJ------------- CIEP...

Kielce (Bocianek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

519 000 PLN (10 380 zł/m2)

3
-
50 m2
1975
15888160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27804640 15888160 Kontakt telefoniczny: 660698220Nowoczesne osiedle w harmonii z naturą – Kielce, ul. Piekoszowska 281W sercu zielonej części Kielc powstaje inwestycja, która zmienia dotychczasowe standardy komfortowego życia. Enklawa Ślichowice to kameralne osiedle s...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

364 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
-
36.4 m2
2026
15227680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 13262479 15227680 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,66 m2 lokalizowane na parterze w nowo budowanej kameralnej inwestycji nieopodal centrum miasta (około 1,4 km) na skraju osiedla KSM. Mieszkanie składa się z: wiatrołapu, komunikacji, 2 sypialni, salonu z anek...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

614 068 PLN (9 904 zł/m2)

3
-
62 m2
2025