• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Mieszkania na sprzedaż Świętokrzyskie Kielce

Znalezionych ofert: 538

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15891320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894838 15891320 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m² na 4 piętrze w bloku 10-piętrowym przy ul. Karczówkowskiej 10Na powierzchnię 30 m2 składa się:-Salon z aneksem kuchennym-Sypialnia-Łazienka z WC-PrzedpokójAtu...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

339 000 PLN (11 300 zł/m2)

2
-
30 m2
-
15798715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26179222 15798715 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 zlokalizowane na III piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Lecha. Mieszkanie składa się z osobnej widnej kuchni, sypialni, przedpokoju, łazienki razem z WC, salonu z wyjściem na balkon. Mieszk...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

295 000 PLN (6 705 zł/m2)

2
-
44 m2
1969
15877835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27580594 15877835 Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Urzędniczej. To wyjątkowa oferta dla osób poszukujących nieruchomości gotowej do zamieszkania, wykończonej o podwyższonym standardzie, z dbałością o każdy d...

Kielce (Jagiellońskie) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

415 000 PLN (9 222 zł/m2)

3
1
45 m2
1968
15872902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27504411 15872902 Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie parter, os. KSMOferuję na sprzedaż wyjątkowe, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 46 m², zlokalizowane na parterze w zadbanym, 4-piętrowym budynku po termomodernizacji, na...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

437 000 PLN (9 500 zł/m2)

2
1
46 m2
1970
15766700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25507862 15766700 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 81 m² położone w centrum Kielc, w zadbanej i niedawno ocieplonej kamienicy. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku z szeroką, czystą klatką schodową zabezpieczoną domofonem ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

509 000 PLN (6 284 zł/m2)

2
1
81 m2
1930
15856409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27089793 15856409 Na sprzedaż przytulne mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę miasta ul. SandomierskaOferujemy na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni  31,30 m², położone na 7 piętrze w budynku z windą przy ul. Sandomierskiej. Lokal idealnie spr...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

315 000 PLN (10 161 zł/m2)

1
1
31 m2
1980
15888304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27808997 15888304 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 81,50 m², położone na 3 piętrze kameralnego budynku z cegły przy ul. Massalskiego na cenionym osiedlu Ślichowice w Kielcach. To nieruchomość z charakterem, która j...

Kielce (Ślichowice) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

775 000 PLN (9 568 zł/m2)

3
-
81 m2
2002
15885801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27740869 15885801 Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,9 m2 zlokalizowane na parterze w IV piętrowym bloku przy ul. Zofii Nałkowskiej. Mieszkanie po generalnym remoncie obejmującego wymianę instalacji elektrycznej oraz wodno-kanalizacyjnej, nowe podłog...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

575 000 PLN (9 914 zł/m2)

4
-
58 m2
1980
15889339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27847346 15889339 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIBezpośrednio sprzedam komfortowo wykończony bardzo przestronny i kameralny apartament 3 pokoje (3p.3) po podłodze 90,94m2 (KW81,87 m2), w ścisłym centrum w budynku apartamentowo-handlowym z 2008 r. zabezpieczonym...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

849 000 PLN (10 354 zł/m2)

3
-
82 m2
2008
15495938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 19842033 15495938 Na sprzedaż 2 poziomowy apartament o powierzchni użytkowej 164 m2 (całkowitej około 250 m2) zlokalizowany na III piętrze na kameralnym ogrodzonym osiedlu "Na Wrzosach" (ul. Kochanowskiego). Mieszkanie składa się: I poziom - przes...

Kielce (Kochanowskiego) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 500 000 PLN (9 146 zł/m2)

5
-
164 m2
2010
15660725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23474610 15660725 TYLKO U NAS! DWUPOKOJOWE MIESZKANIE W CENTRUM - UL. MARSZAŁKOWSKA, OS. SADY Biuro Nieruchomości KONSUS prezentuje na sprzedaż dwupokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 47,30 m² , zlokalizowane na cenionym osiedlu Sady, przy ul. Ma...

Kielce (Sady) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

350 000 PLN (7 447 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15329023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15959848 15329023 TYLKO U NAS! Biuro nieruchomości KONSUS oferuje do sprzedaży 2- pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Czarnów przy ulicy Jagiellońskiej w Kielcach. Mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze 3-piętrowego bloku z cegły. Mieszkanie środkowe. ...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

380 000 PLN (7 600 zł/m2)

2
-
50 m2
-