• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Mieszkania na sprzedaż Świętokrzyskie Kielce

Znalezionych ofert: 538

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15548736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20919583 15548736 Na sprzedaż zespół pokojowy, o pow. 49,91 m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standardzie d...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

552 503 PLN (11 276 zł/m2)

3
-
49 m2
2026
15548733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20919571 15548733 Na sprzedaż zespół pokojowy, o pow. 53,02 m2, dostępny na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standardzie de...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

586 931 PLN (11 074 zł/m2)

3
-
53 m2
2026
15529043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20580305 15529043 Na sprzedaż zespół pokojowy, o pow. 49,90 m2, dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standardzie ...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

552 393 PLN (11 273 zł/m2)

3
-
49 m2
2026
15500439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19938262 15500439 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 33,82 m2 dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą: a) salo...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

378 784 PLN (11 478 zł/m2)

2
-
33 m2
2026
15484854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19599074 15484854 Nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej 83,81 m2, wraz z ogródkiem i tarasem , zlokalizowany w Kielcach-Maciejówce. Mieszkanie znajduje się na parterze nowego budynku, usytuowanego na kameralnym osiedlu domów w zabudowie szeregowej, w...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

737 528 PLN (8 886 zł/m2)

4
-
83 m2
2024
15671002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23661292 15671002 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,07 m2 , zlokalizowane na 2 piętrze w 2-pietrowym bloku z 2010 roku, na os. Podkarczówka . W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem kuchennym o pow. ok. 25 m2, z wyjściem na taras - syp...

Kielce (Podkarczówka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

735 000 PLN (10 809 zł/m2)

3
-
68 m2
2010
15859595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27170754 15859595 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią, położone w ścisłym centrum Kielce przy ul. Starodomaszowskiej. Lokal o powierzchni 80,33 m² usytuowany jest na 4. piętrze zadbanej, klimatycznej kamienicy, co zapewnia cisz...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

415 000 PLN (5 188 zł/m2)

3
1
80 m2
1999
15431886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 18419368 15431886 Do sprzedania nowa kawalerka o pow. 35,74m2, zlokalizowana na parterze apartamentowca przy ulicy Klonowej, os. Szydłówek w Kielcach. Mieszkanie o wys. 3,6m zostało urządzone jako nowoczesny loft z antresolą , na której umiejscowiono obszerną i ...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

464 620 PLN (13 275 zł/m2)

1
-
35 m2
2020
12495816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 84479 12495816 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 74,77 m2 usytuowane na III piętrze w budynku przy ul. Witosa. Mieszkanie zostało podzielone i składa się z 3 niezależnych kawalerek (każda z aneksem kuchennym oraz łazienką). Mieszkanie idealne...

Kielce (Piaski) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

635 545 PLN (8 588 zł/m2)

3
-
74 m2
2018
15285301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 14761576 15285301 Nowe, dwupoziomowe 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 106,41 m2 zlokalizowane na VII i VIII piętrze nowego budynku zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. W skład lokalu wchodzą: Poziom I - 54,70 m2 - salon połączony z anek...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 330 125 PLN (12 548 zł/m2)

6
-
106 m2
2024
15059167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 8536052 15059167 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,26 m2 usytuowane na I piętrze nowego, kameralnego, trzypiętrowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek w sąsiedztwie lasu. W skład lokalu wchodzą: - salon połączony z aneksem kuchennym (25...

Kielce (Baranówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

757 380 PLN (13 058 zł/m2)

3
-
58 m2
2023
15171859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 11612175 15171859 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,23 m2 , zlokalizowane na III piętrze apartamentowca przy ul. Niskiej w centrum Kielc. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (28,54 m2), 3 pokoi (14,87 m2, 11,30 m2, 11,80 m2), 2 łazienek (4,81 m...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 061 837 PLN (11 931 zł/m2)

4
-
89 m2
2021