• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Mieszkania na sprzedaż Świętokrzyskie Kielce

Znalezionych ofert: 538

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15529017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20580297 15529017 Na sprzedaż zespół pokojowy, o pow. 30,01 m2, dostępny na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standardzie de...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

332 210 PLN (11 074 zł/m2)

1
-
30 m2
2026
15529040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20580289 15529040 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, o pow. 31,43m2, dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standar...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

358 302 PLN (11 558 zł/m2)

1
-
31 m2
2026
15529025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20580284 15529025 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, o pow. 29,84 m2, dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standa...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

340 176 PLN (11 730 zł/m2)

1
-
29 m2
2026
15529022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20580278 15529022 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 34,08 m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standar...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

408 960 PLN (12 028 zł/m2)

2
-
34 m2
2026
15526527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20511608 15526527 Na sprzedaż zespół pokojowy, o pow. 42,57 m2, dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standardzie ...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

471 249 PLN (11 220 zł/m2)

2
-
42 m2
2026
15500428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19938259 15500428 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 40,48 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą: a) sal...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

433 136 PLN (10 828 zł/m2)

2
-
40 m2
2026
15500183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19934013 15500183 Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 51,49m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą: a) salo...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

525 198 PLN (10 298 zł/m2)

3
-
51 m2
2026
15484849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19599071 15484849 Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 78,20 m2 dostępne na V piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej , oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszka...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

805 460 PLN (10 326 zł/m2)

4
-
78 m2
2025
15629168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22824787 15629168 REZERWACJA Na sprzedaż mieszkanie o pow. 65,51 m2 położone w kamienicy, zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta, przy ul. Sienkiewicza. Kamienica w podwórzu. Mieszkanie położone na parterze, w jednopiętrowej kamienicy wzniesionej w 1931 roku. ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

442 000 PLN (6 800 zł/m2)

2
-
65 m2
1931
15625103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22712761 15625103 REZERWACJA Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,94 m2 , zlokalizowane na 3 piętrze w 4-pietrowym bloku z 2005 roku z windą, w centrum, przy ulicy Warszawskiej. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon z aneksem kuchennym o pow. 27,...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

720 000 PLN (9 474 zł/m2)

3
-
76 m2
2005
15575430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21646045 15575430 Na sprzedaż nowa kawalerka , o pow. 35,28 m2, zlokalizowana na IV piętrze w apartamentowcu ścisłym centrum Kielc, przy ul. Kaczyńskiego. Nowy budynek, w atrakcyjnej, prestiżowej lokalizacji - miejsce o dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowe...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

430 416 PLN (12 298 zł/m2)

1
-
35 m2
2023
15548723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20919592 15548723 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 45,06 m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standar...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

504 672 PLN (11 215 zł/m2)

2
-
45 m2
2026