• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Mieszkania na sprzedaż Świętokrzyskie Kielce

Znalezionych ofert: 538

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15716608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24516558 15716608 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 48 ,2 m2 , usytuowane na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku na Osiedlu Na Stoku. W skład nieruchomości wchodzą: - salon o pow. ok. 19,5 m2, z wyjściem na balkon - sypialnia o pow. ok. 10,5 ...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

380 000 PLN (7 917 zł/m2)

2
-
48 m2
1987
15694481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24086784 15694481 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 77,54 m² zlokalizowane na I piętrze nowego apartamentowca w dzielnicy BaranówekStadion Leśny, przy ul. Artylerzystów. W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem kuchennym (24,11 m2), - 3 ...

Kielce (Baranówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

961 496 PLN (12 487 zł/m2)

4
-
77 m2
2025
15670897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23660848 15670897 Nowe, komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,93 m2, dostępne na I piętrze w nowym, kameralnym budynku na osiedlu Czarnów przy ul. Miłej. W skład lokalu wchodzą: - salon połączony z aneksem kuchennym (pow. 20,73 m2) z wyjściem na du...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

576 765 PLN (10 681 zł/m2)

3
-
54 m2
2026
15670192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23636482 15670192 Nowe, komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,35 m2, dostępne na I piętrze w nowym, kameralnym budynku na osiedlu Czarnów przy ul. Miłej. W skład lokalu wchodzą: - salon połączony z aneksem kuchennym (pow. 20,73 m2) z wyjściem na du...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

592 415 PLN (10 971 zł/m2)

3
-
54 m2
2026
15656329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23410344 15656329 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 39,75 m2, zlokalizowane na 4 piętrze w 7-piętrowym budynku z lat siedemdziesiątych przy ul. Dolomitowej, na osiedlu Podkarczówka w Kielcach. Mieszkanie zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy, osiedle ...

Kielce (Podkarczówka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

324 000 PLN (8 308 zł/m2)

2
-
39 m2
1977
15605298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22303465 15605298 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 59,95 m2 , usytuowane na IV piętrze w IV piętrowym bloku na osiedlu Świętokrzyskim w Kielcach, przy ul . Piłsudskiego. Mieszkanie składa się z: - salonu o pow. ok. 18,46 m2 - pokoju o pow. o...

Kielce (Świętokrzyskie) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

440 000 PLN (7 458 zł/m2)

3
-
59 m2
1980
15604105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22281052 15604105 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,86 m2 , zlokalizowane na 5 piętrze w 5-pietrowym apartamentowcu z 2015 roku, przy ul. Starowapiennikowej, na osiedlu Barwinek. W skład nieruchomości wchodzą: - salon z aneksem kuchennym ...

Kielce (Barwinek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

625 000 PLN (11 792 zł/m2)

3
-
53 m2
2015
15548750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20919591 15548750 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie, o pow. 104,66 m2, dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w stan...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 255 920 PLN (12 076 zł/m2)

4
-
104 m2
2026
15548737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20919589 15548737 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 71,28 m2, dostępne na II piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w stand...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

734 184 PLN (10 341 zł/m2)

3
-
71 m2
2026
15548739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20919568 15548739 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 71,58 m2, dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standa...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

737 274 PLN (10 384 zł/m2)

3
-
71 m2
2026
15548759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20919563 15548759 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 50,37 m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standar...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

513 774 PLN (10 275 zł/m2)

2
-
50 m2
2026
15529018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20580304 15529018 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 43,90 m2, dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standa...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

482 900 PLN (11 230 zł/m2)

2
-
43 m2
-