• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Mieszkania na sprzedaż Świętokrzyskie Kielce

Znalezionych ofert: 537

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15541378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20855777 15541378 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 39,95 m2, dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standa...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

487 390 PLN (12 497 zł/m2)

2
-
39 m2
2026
15529024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20580290 15529024 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, o pow. 27,96 m2, dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standa...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

321 540 PLN (11 909 zł/m2)

1
-
27 m2
2026
15526536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20511612 15526536 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, o pow. 28,91 m2, dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standa...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

329 574 PLN (11 771 zł/m2)

1
-
28 m2
2026
15519670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20368342 15519670 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 60,47 m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standar...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

604 700 PLN (10 078 zł/m2)

3
-
60 m2
2026
15500447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19938258 15500447 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 40,61 m2 dostępne na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą: a) salon...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

425 998 PLN (10 650 zł/m2)

2
-
40 m2
2026
15484874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19599075 15484874 Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 56,65 m2 dostępne na VIII piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej , oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mies...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

713 790 PLN (12 746 zł/m2)

4
-
56 m2
2025
15484877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19599072 15484877 Nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej 83,62 m2, wraz z ogródkiem i tarasem, zlokalizowany zlokalizowany w Kielcach-Maciejówce. Mieszkanie znajduje się na parterze nowego budynku, usytuowanego na kameralnym osiedlu domów w zabudowie s...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

660 598 PLN (7 959 zł/m2)

4
-
83 m2
2024
15484888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19599065 15484888 Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 78,20 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej , oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszk...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

735 080 PLN (9 424 zł/m2)

4
-
78 m2
2025
15470247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19279329 15470247 Na sprzedaż 3 -p okojowe mieszkanie o powierzchni 66,20 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Jeziorańskiego, na os. Świętokrzyskim. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z balkonem, dwóch sypialni, oddzielnej, widnej kuc...

Kielce (Świętokrzyskie) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

460 000 PLN (6 970 zł/m2)

3
-
66 m2
1981
15640500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23066813 15640500 Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 21,91 m2 , zlokalizowane na 2 piętrze w 2-pietrowym kameralnym budynku ("Lofty Hoża") z 2013 roku, na osiedlu Czarnów. W skład nieruchomości wchodzą: - salon z aneks...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

241 010 PLN (11 477 zł/m2)

1
-
21 m2
2013
15587061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21897101 15587061 Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51,17 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w 8-piętrowym, nowoczesnym apartamentowcu z 2023 roku, przy ul. Romualda, na os. KSM. W skład lokalu wchodzą: - salon z aneksem kuchennym (30,03 m2), - pokój ...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

614 040 PLN (12 040 zł/m2)

2
-
51 m2
2023
15548738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20919575 15548738 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 54,22 m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standar...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

553 044 PLN (10 242 zł/m2)

3
-
54 m2
2026