• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Mieszkania na sprzedaż Świętokrzyskie Kielce

Znalezionych ofert: 538

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15835567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26709450 15835567 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 69,12 m2, dostępne na III piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w stan...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

711 936 PLN (10 318 zł/m2)

3
-
69 m2
2026
15834464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26709445 15834464 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 42,30 m2, dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w stand...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

465 300 PLN (11 079 zł/m2)

2
-
42 m2
2026
15805647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26313803 15805647 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow . 34,8 m2 , zlokalizowane na parterze w budynku przy ul. Spółdzielczej (os. KSM) . W skład mieszkania wchodzą: - salon o pow. około 13 m2, - sypialnia o pow. około 10,2 m2, - kuchnia z oknem o pow. o...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

325 000 PLN (9 559 zł/m2)

2
-
34 m2
1960
15794232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26067588 15794232 Na sprzedaż w pełni wyposażony, dwupoziomowy apartament o pow. 94,5 m2 zlokalizowany na 1 i 2 piętrze w 2 -piętrowym budynku z 2012, położonym na cichym, i zamkniętym osiedlu mieszkań w zabudowie szeregowej przy ulicy Chodkiewicza w Kielcach. ...

Kielce (Baranówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 130 000 PLN (12 021 zł/m2)

3
-
94 m2
2012
15747805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25099590 15747805 Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o pow. 40 m2, zlokalizowane na I piętrze w bloku przy ul. Marszałkowskiej w Kielcach, na os. Sady. W skład nieruchomości wchodzą: - przestronny salon z wyjściem na średniej wielkości balkon, - widna, oddz...

Kielce (Sady) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

337 000 PLN (8 425 zł/m2)

1
-
40 m2
1961
15707332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24319399 15707332 Na sprzedaż nowe, wykończone pod klucz 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46,11 m2 z tarasem 14,36 m2 zlokalizowane na parterze w 4 piętrowym apartamentowcu z 2023 r. przy ul. 1 Maja w Kielcach. Mieszkanie nowocześnie i estetycznie wykończone, jas...

Kielce (Herby) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

615 000 PLN (13 370 zł/m2)

2
-
46 m2
2023
15695571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24104651 15695571 Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,55 m2 usytuowane na I piętrze nowego, kameralnego, trzypiętrowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek w sąsiedztwie lasu. W skład lokalu wchodzą: - salon połączony z aneksem kuchennym (24,2...

Kielce (Baranówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

878 150 PLN (13 107 zł/m2)

4
-
67 m2
2023
15548752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20919590 15548752 Na sprzedaż zespół pokojowy, o pow. 57,23 m2, dostępny na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standardzie de...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

633 536 PLN (11 115 zł/m2)

3
-
57 m2
2026
15548753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20919586 15548753 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 71,28 m2, dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standa...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

734 184 PLN (10 341 zł/m2)

3
-
71 m2
2026
15548755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20919577 15548755 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 71,28 m2, dostępne na IV piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w stand...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

734 184 PLN (10 341 zł/m2)

3
-
71 m2
2026
15548732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20919564 15548732 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 71,28 m2, dostępne na II piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w stand...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

734 184 PLN (10 341 zł/m2)

3
-
71 m2
2026
15548760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20919558 15548760 Na sprzedaż zespół pokojowy, o pow. 31,60 m2 dostępny na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standardzie d...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

349 812 PLN (11 284 zł/m2)

1
-
31 m2
2026