• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Mieszkania na sprzedaż Świętokrzyskie Kielce

Znalezionych ofert: 537

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15834462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26709444 15834462 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, o pow. 28,91 m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standar...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

329 574 PLN (11 771 zł/m2)

1
-
28 m2
2026
15836271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26708797 15836271 Na sprzedaż 3-pokojowy zespół pokojowy, o pow. 55,26 m2, dostępne na parterze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w st...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

557 352 PLN (10 134 zł/m2)

3
-
55 m2
2026
15835946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26707626 15835946 Na sprzedaż 3-pokojowy zespół pokojowy, o pow. 61,80 m2, dostępne na parterze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w st...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

623 314 PLN (10 218 zł/m2)

3
-
61 m2
2026
15829937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26655427 15829937 Na sprzedaż dwupoziomowe, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 123,29 m2 (powierzchni całkowitej wraz z podwójnym garażem i piwnicą: 162,20m2 ), zlokalizowane na pierwszym piętrze, w 2-pietrowym budynku wielorodzinnym w zabudowie szerego...

Kielce (Wietrznia) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 550 000 PLN (12 602 zł/m2)

5
-
123 m2
2010
15788082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25932245 15788082 Na sprzedaż 2-pokojowe widokowe mieszkanie, o powierzchni 42,35 m2 , usytuowane na 10 piętrze w 10-pietrowym wieżowcu, w Centrum Kielc przy ul. Kaczmarka. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon o pow. ok. 19 m2 - sypialnia o pow. ok. 9,9 m2...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

295 000 PLN (7 024 zł/m2)

2
-
42 m2
1968
15782230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25838616 15782230 Na sprzedaż 5 - pokojowe mieszkanie o pow. 104,32 m2 dostępne na X piętrze budynku zlokalizowanego w nowej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Al. Solidarności, oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą: a) hall (7...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

965 940 PLN (10 276 zł/m2)

5
-
94 m2
2024
15771057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25569607 15771057 Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane 4-pokojowe mieszkanie o pow. 75,17 m2. Mieszkanie położone na 3 piętrze, w 4-piętrowym budynku z lat osiemdziesiątych, na osiedlu Na Stoku w Kielcach. Blok w cichej i spokojnej części osiedla, w pobliżu dużo...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

650 000 PLN (8 667 zł/m2)

4
-
75 m2
1985
15751589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25144300 15751589 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,29 m2 zlokalizowane na III piętrze nowego budynku zlokalizowanego na osiedlu KSM, przy ul. Bohaterów Warszawy. W skład lokalu wchodzą: - salon połączony z aneksem kuchennym (28,77 m2), - sypialnia (...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

555 335 PLN (11 569 zł/m2)

2
-
48 m2
2024
15750056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25116575 15750056 Na sprzedaż mieszkanie o pow. 68,10m2 zlokalizowane na piętrze w nowo powstającej kameralnej inwestycji na os. Bukówka. W skład mieszkania wchodzą: wiatrołap o pow. 3,86m2, garderoba o pow. 2,86m2, sypialnie o pow. 10,17m2, 12,48m2, 8,98m2, salon...

Kielce (Bukówka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

539 000 PLN (7 926 zł/m2)

4
-
68 m2
2026
15718320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24550308 15718320 Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie, o pow. 39,17 m2, zlokalizowane na VI piętrze w apartamentowcu w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. Nowy budynek, w atrakcyjnej, prestiżowej lokalizacji - miejsce o dużym natężeniu ruchu pieszego i samoc...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

430 000 PLN (11 026 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15826521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26645605 15826521 Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 56,28 m² , zlokalizowane na parterze czteropiętrowego bloku na spokojnym i zielonym osiedlu Na Stoku . W 2015 roku w nieruchomości przeprowadzono generalny remont , w ramach ...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

435 000 PLN (7 768 zł/m2)

2
-
56 m2
1980
15796199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26113518 15796199 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 66 m2, zlokalizowane na 2 piętrze, w 4-piętrowym bloku, usytuowanym przy ul. Dewońskiej, na os. Ślichowice. Blok z 1995 roku po termomodernizacji. Mieszkanie składa się z: - dużego pokoju...

Kielce (Ślichowice) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

580 000 PLN (8 788 zł/m2)

3
-
66 m2
1995