• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Mieszkania na sprzedaż Świętokrzyskie Kielce

Znalezionych ofert: 537

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15889866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27862815 15889866 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 46,21 m2, dostępne na IV piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w stand...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

526 794 PLN (11 452 zł/m2)

2
-
46 m2
2026
15889865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27862816 15889865 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 69,12 m2, dostępne na IV piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w stand...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

711 936 PLN (10 318 zł/m2)

3
-
69 m2
2026
15889224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846191 15889224 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,9 m² , położone na 2 piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku przy ul. Strasza, na spokojnym i zielonym Osiedlu Kochanowskiego. Budynek z 1998 roku, wybudowany z cegły, po t...

Kielce (Kochanowskiego) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

458 000 PLN (9 160 zł/m2)

2
-
50 m2
1998
15871307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27464985 15871307 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 33 m² , usytuowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 70-tych na osiedlu Jagiellońskim w Kielcach. W skład nieruchomości wchodzą: - salon z wyjściem na mały balkon, - syp...

Kielce (Os. jagiellońskie) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

289 000 PLN (8 758 zł/m2)

2
-
33 m2
1970
15889747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 27860866 15889747 Nowe, dwupoziomowe 7-pokojowe mieszkanie o powierzchni 154,85 m2 zlokalizowane na VII i VIII piętrze nowego budynku zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. W skład lokalu wchodzą: Poziom I : - komunikacja - salon + aneks - ła...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 904 655 PLN (12 368 zł/m2)

7
-
154 m2
2024
15888650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27819550 15888650 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,06 m2 , zlokalizowane na parterze, w 4 piętrowym bloku, przy ul. Kalcytowej, na osiedlu Podkarczów ka. W skład mieszkania wchodzą: - pokój z wyjściem na balkon typu loggia - widna kuchni...

Kielce (Podkarczówka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

295 000 PLN (10 172 zł/m2)

1
-
29 m2
1989
15881497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27634769 15881497 Wyjątkowy apartament w historycznej kamienicy przy ul. Żeromskiego. Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 92,57 m² , usytuowany na 2 piętrze kameralnej, dwupiętrowej kamienicy frontowej z 1914 roku. Budynek został wzniesiony...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

833 133 PLN (9 056 zł/m2)

3
-
92 m2
1914
15865349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27295802 15865349 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o dużym potencjałem aranżacyjnym, położone przy ul. Bukowej w Kielcach. Lokalizacja: Kielce, ul. Bukowa Piętro: 33 (ostatnie piętro) Rok budowy: 1964 (cegła, budynek po termomodernizacji) Układ mieszkania...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

209 000 PLN (8 360 zł/m2)

1
-
25 m2
1964
15853927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27064907 15853927 Na sprzedaż mieszkanie o pow. 41,1 m2 zlokalizowane na parterze w 4-piętrowym bloku na osiedlu KSM przy ul. Śląskiej. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon o pow. ok. 16,5 m2, - sypialnia o pow. ok. 9,2 m2, - widna, osobna kuchnia o pow. ok. 6,...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

400 000 PLN (9 756 zł/m2)

2
-
41 m2
1980
15849568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26974702 15849568 Na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie, częściowo wykończone , z dużym balkonem, zlokalizowane na 6 piętrze apartamentowca w centrum Kielc, przy ul. Romualda. Mieszkanie bardzo widne, z pięknym widokiem na panoramę Kielc, nowoczesne i atrakcyjnie...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

755 370 PLN (12 803 zł/m2)

3
-
59 m2
2022
15847089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26901155 15847089 Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie, o pow. 76,85 m2 , zlokalizowane na 3 piętrze w 3-piętrowym apartamentowcu, przy ul . Generała Andersa w Kielcach. W skład mieszkania wchodzą: - salon połączony z aneksem kuchennym, w pełni wyposażonym w wy...

Kielce (Ostra górka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

845 350 PLN (11 123 zł/m2)

3
-
76 m2
2023
15835576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26709453 15835576 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 39,95 m2, dostępne na III piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w stan...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

499 375 PLN (12 804 zł/m2)

2
-
39 m2
2026