• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Mieszkania na sprzedaż Świętokrzyskie Kielce

Znalezionych ofert: 537

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15893150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27901829 15893150 Nowe, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,3m2 , zlokalizowane na 3 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (23,70 m2), - łazienka...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

341 250 PLN (12 639 zł/m2)

1
-
27 m2
2025
15893151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27901828 15893151 Nowe, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,50 m2 , zlokalizowane na 4 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (21,20 m2), - łazien...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

381 250 PLN (12 708 zł/m2)

1
-
30 m2
2025
15306843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15355283 15306843 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,80 m2 z poddaszem użytkowym, zlokalizowane na 4 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchenny...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

608 220 PLN (11 059 zł/m2)

2
-
55 m2
2025
15306803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15354663 15306803 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,40 m2 z poddaszem użytkowym, zlokalizowane na 4 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - kuchnia (4,10 m2), - 2 pokoje (1...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

680 160 PLN (10 970 zł/m2)

2
-
62 m2
2025
15893154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27901827 15893154 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 40,48 m2 dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą: a) sa...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

433 136 PLN (10 828 zł/m2)

2
-
40 m2
2026
15397345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17624880 15397345 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 72,53 m2 zlokalizowane na drugim piętrze II piętrowego bloku przy ul. Fosforytowej, na osiedlu Podkarczówka. W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem kuchennym o pow. ok. 32,4 m2 z wyjściem na ba...

Kielce (Podkarczówka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

650 000 PLN (9 028 zł/m2)

3
-
72 m2
1979
15308021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15392914 15308021 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,10m2 , zlokalizowane na 3 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - kuchnia (5,10 m2), - pokój (16,50 m2), - pokój (9,30 m2...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

493 200 PLN (12 029 zł/m2)

2
-
41 m2
2025
15306804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15354660 15306804 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,10m2 , zlokalizowane na 2 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - kuchnia (5,10 m2), - pokój (16,50 m2), - pokój (9,30 m2...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

493 200 PLN (12 029 zł/m2)

2
-
41 m2
2025
15182707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 11894797 15182707 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,86 m2 , zlokalizowane na parterze w budynku z 2020 roku przy ul. Orląt Lwowskich, na Os. Na Stoku. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (pow. 23,48 m2), - 2 sypialni (pow. 9,7...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

470 880 PLN (8 119 zł/m2)

3
-
58 m2
2020
15005627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 6631736 15005627 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow . 37,35 m2 , zlokalizowane na 3-piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Spółdzielczej, na osiedlu KSM w Kielcach. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (o pow. około 20,5m2) z wyjściem na balk...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

340 000 PLN (9 189 zł/m2)

2
-
37 m2
1960
15171862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 11612177 15171862 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,76 m2 , zlokalizowane na I piętrze apartamentowca przy ul. Niskiej w centrum Kielc. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (28,22 m2), 2 pokoi (10,61 m2, 12,26 m2), łazienki (4,57 m2), osobnego...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

778 360 PLN (11 119 zł/m2)

3
-
70 m2
2021
15171866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 11612176 15171866 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,58 m2 , zlokalizowane na IV piętrze apartamentowca przy ul. Niskiej w centrum Kielc. Mieszkanie składa się z salonu, kuchnia, 2 pokoi, garderoby, łazienki, osobnego wc, przedpokoju. Z salonu i pokoi wyjścia ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

937 472 PLN (12 842 zł/m2)

3
-
73 m2
2021