• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Mieszkania na sprzedaż Świętokrzyskie Kielce Kryształowa

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kryształowa

Znaleźliśmy 515 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Kielce Świętokrzyskie

15640500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23066813 15640500 Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 21,91 m2 , zlokalizowane na 2 piętrze w 2-pietrowym kameralnym budynku ("Lofty Hoża") z 2013 roku, na osiedlu Czarnów. W skład nieruchomości wchodzą: - salon z aneks...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

241 010 PLN (11 477 zł/m2)

1
-
21 m2
2013
15587061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21897101 15587061 Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51,17 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w 8-piętrowym, nowoczesnym apartamentowcu z 2023 roku, przy ul. Romualda, na os. KSM. W skład lokalu wchodzą: - salon z aneksem kuchennym (30,03 m2), - pokój ...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

614 040 PLN (12 040 zł/m2)

2
-
51 m2
2023
15548738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20919575 15548738 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 54,22 m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standar...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

553 044 PLN (10 242 zł/m2)

3
-
54 m2
2026
15548719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20919572 15548719 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, o pow. 31,29 m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standar...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

356 706 PLN (11 507 zł/m2)

1
-
31 m2
2026
15548722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20919566 15548722 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 71,28 m2, dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standa...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

734 184 PLN (10 341 zł/m2)

3
-
71 m2
2026
15529039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20580302 15529039 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 69,12 m2, dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standa...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

711 936 PLN (10 318 zł/m2)

3
-
69 m2
2026
15529029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20580300 15529029 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, o pow. 28,91 m2, dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w stand...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

329 574 PLN (11 771 zł/m2)

1
-
28 m2
2026
15529023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20580288 15529023 Na sprzedaż zespół pokojowy, o pow. 25,52 m2, dostępny na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standardzie de...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

282 506 PLN (11 300 zł/m2)

1
-
25 m2
2026
15526538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20511613 15526538 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, o pow. 28,91 m2, dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standa...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

329 574 PLN (11 771 zł/m2)

1
-
28 m2
2026
15500441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19938266 15500441 Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 55,46 m2 dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą: a) salo...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

565 692 PLN (10 285 zł/m2)

3
-
55 m2
2026
15500208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19934018 15500208 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 46,02m2 dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą: a) salo...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

492 414 PLN (10 705 zł/m2)

2
-
46 m2
2026
15500198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19934011 15500198 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 40,35 m2 dostępne na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą: a) salon...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

423 271 PLN (10 582 zł/m2)

2
-
40 m2
2026