• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Świętokrzyskie Kielce

Znalezionych ofert: 63

15889702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27859024 15889702 Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 58,98 m2 zlokalizowany na IV piętrze nowego budynku usługowego zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. W skład lokalu wchodzą: - jedno pomieszczenie o pow. 58,98 m2 Miejsce postojow...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

623 890 PLN (10 757 zł/m2)

11
-
58 m2
2024
15836285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26708960 15836285 Na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 96,11 m2, dostępne na parterze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Lokal jest oferowany w standardzie dewelope...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 004 830 PLN (10 467 zł/m2)

11
-
96 m2
2026
15756434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25253816 15756434 Na sprzedaż lokal o pow. 75,90 m2 zlokalizowany na parterze w bloku przy ul. Jagiellońskiej na os. Czarnów, w Kielcach. W skład lokalu wchodzi: sala sprzedaży, pomieszczenie socjalne i sanitarne. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. ...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

620 000 PLN (8 267 zł/m2)

11
-
75 m2
2010
15869170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27403008 15869170 Lokal usługowy 171,23 m² - centrum Kielc, ul. Warszawska Na sprzedaż przestronny, reprezentacyjny lokal usługowy o powierzchni 171,23 m², usytuowany na parterze nowoczesnego, 4-piętrowego budynku z 2012 roku, zlokalizowanego w ś...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 660 500 PLN (9 711 zł/m2)

11
-
171 m2
2012
15822307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26645590 15822307 < REZERWACJA > Na sprzedaż lokal o pow. 74,91 m2 zlokalizowany na parterze budynku w ścisłym centrum Kielc. Budynek z 2006r. To doskonała lokalizacja z dużym ruchem pieszym i samochodowym . Obecnie lokal funkcjonuje jako gab...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

686 550 PLN (9 278 zł/m2)

11
-
74 m2
2006
15687469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23964565 15687469 < REZERWACJA > Na sprzedaż nowoczesny lokal o powierzchni 166 m2 przeznaczony do działalności medycznej , zlokalizowany na pierwszym piętrze, w budynku PLAZA z 2017 roku , przy ul. Zagnańskiej w Kielcach . Budynek z windą, prz...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 041 800 PLN (12 300 zł/m2)

11
-
166 m2
2019
15680112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23821087 15680112 Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowany lokal na działalność handlową, usługową lub biuro o pow. 129,95 m2 , usytuowany na parterze budynku w prestiżowej inwestycji Plaza Tower II . Lokal w stanie deweloperskim, do adaptacji. Duża witryna. Ogrzew...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 886 595 PLN (14 512 zł/m2)

11
-
130 m2
2024
15522661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20452878 15522661 Na sprzedaż budynek produkcyjno-usługowy o pow. użytkowej 1881,79 m2 położony w południowej części Kielc, przy ul. Ściegiennego. Powierzchnia działki: 1 2 074 m2 (działka w użytkowaniu wieczystym). Nieruchomość wzniesiona w latach 90tych, ...

Kielce (Dyminy-wieś) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

6 200 000 PLN (2 938 zł/m2)

11
-
2110 m2
-
15582872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21836336 15582872 Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 1020,96 m2 , zlokalizowany na parterze budynku (nowe budownictwo) na osiedlu Sady. W skład lokalu wchodzą: - lokal handlowo-usługowy o pow. 517m2, - pomieszczenie handlowo-usługowo-bi...

Kielce (Sady) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

5 100 000 PLN (5 000 zł/m2)

11
-
1020 m2
2013
15548754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20919587 15548754 Na sprzedaż lokal usługowy o pow. 71,77 m2, dostępny na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Lokal jest oferowany w standardzie deweloper...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

794 493 PLN (11 190 zł/m2)

11
-
71 m2
2026
15678319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23810629 15678319 Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowany lokal na działalność handlową, usługową lub biuro o pow. 83,58 m2 , usytuowany na parterze budynku w prestiżowej inwestycji Plaza Tower II. Lokal w stanie deweloperskim. Duża witryna, ogrzewanie i ciepła w...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 490 649 PLN (17 960 zł/m2)

11
-
83 m2
2024
15676331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 23769202 15676331 Nieruchomość gruntowa złożona z 4-ech działek geodezyjnych, stanowiąca zwarty kompleks, zlokalizowana w południowej części Kielc o powierzchni 9 075 m2 , zabudowana budynkiem biurowym o powierzchni użytkowej około 725 m2 , oraz 6-cioma budynkami o...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

10 500 000 PLN (3 104 zł/m2)

11
-
3383 m2
1975